PŘEDĚLÁVKA

Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: PŘEDĚLÁVKA

Příspěvek od Milan »

Dal jsem do něj normálně převodovky HL a v podstatě je jedno zda s dlouhejma nebo krátkejma osama.Napakovat se tam dají oba typy.Já použil dlouhé.S elektronikou jsem nic nedělal a chodí to normálně.Budu tam ale dávat 3:1 a pak to teprv bude palba. ssad
Wenzel
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 102
Registrován: 17 bře 2010, 16:15
14
Lokalita: Kolín

Re: PŘEDĚLÁVKA

Příspěvek od Wenzel »

Milan píše:Dal jsem do něj normálně převodovky HL a v podstatě je jedno zda s dlouhejma nebo krátkejma osama.Napakovat se tam dají oba typy.Já použil dlouhé.S elektronikou jsem nic nedělal a chodí to normálně.Budu tam ale dávat 3:1 a pak to teprv bude palba. ssad
Takže pokud tomu dobře rozumím - dal jsi tam čistě jen převodovku z tanku od Heng Long a motory jsi nechal původní???

Můžu vzít tuto??? http://www.beami-trade.eu/index.html?pod=/_p026.htm
Nebo musim vzit komplet celou tuto??? http://www.beami-trade.eu/index.html?pod=/_p009.htm
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: PŘEDĚLÁVKA

Příspěvek od Milan »

Ne.Dal jsem tam komplet převodovky i s motorama.Z Beami je neber,jsou drahé.Nemohu Ti říct podle tvých odkazů jaké,protože se mi od určité doby stránky Beami nezobrazují,ale vůbec mě to nemrzí.Mají tam nějakou krpu a pokud na počítači nainstaluješ novej operační systém tak to přestane fungovat.Zeptej se chlapů na foru zda nemá někdo navíc převodovky s dlouhejma osama,např.z KV-1,Pershing ,Tiger ...
Wenzel
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 102
Registrován: 17 bře 2010, 16:15
14
Lokalita: Kolín

Re: PŘEDĚLÁVKA

Příspěvek od Wenzel »

Já mám doma dva motory s převodouvkou ze staré verze Panthera, jak má vanu z Tigera. Ty by tam měli pasovat??? Ještě otazka... jak sundam hnací kola z té hřídele??? Nemoh by si třeba přiložit nějaké foto, jak to máš udělané??? Přece jen asi bude potřeba vymyslet jiné uchycení k vaně a podobně???
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: PŘEDĚLÁVKA

Příspěvek od Milan »

V podstatě vše již tu bylo řečeno a nafoceno.Kola se obvykle sundávají ( nevím o kterém tanku teď mluvíš )
tak,že odděláš víčko a pod ním je imbus šroub.Povolit sundat. A tady jsou fotky jak na převodovky.
http://www.mujtank.tym.cz/prevodovky-t400/
Ze starýho Panthera by tam měli sedět.Chce si s tím ale pohrát.Tak pracuj a dej vědět jak jsi dopadl. :P
Wenzel
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 102
Registrován: 17 bře 2010, 16:15
14
Lokalita: Kolín

Re: PŘEDĚLÁVKA

Příspěvek od Wenzel »

Milan píše:Nevím o kterém tanku teď mluvíš

Mám na mysli samotřejmě KonigsTiger od Matorro :-) Mě přijde, že to hnací kolo je slepený, že se jedině bude muset rozpárat a pak zase slepit.
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: PŘEDĚLÁVKA

Příspěvek od Milan »

Nic nepárat.Jelikož tanků mám víc a u každého je to jinak,tak jsem se na to byl podívat a je to tak jak jsem to říkal.Ta malá poklička co je na kole jde opatrně ven a pod ní je ten šroub.Tak se neboj a opatrně nějakou špičkou nebo malinkým šroubováčkem to pujde. :P
Wenzel
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 102
Registrován: 17 bře 2010, 16:15
14
Lokalita: Kolín

Re: PŘEDĚLÁVKA

Příspěvek od Wenzel »

Takže jsem oddělal hnací kola, všechno porovnal a zjistil, že na ty převodovce z Panthera jsou ty osy kratké a že to rozhodně fungovat nebude a nechci to zase cely rozřezat, abych to nevykurvil ještě... takže asi pujdu jednodušší variantou a koupím tyto : http://www.torro-shop.de/product_info.p ... c8f8c0ee97
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: PŘEDĚLÁVKA

Příspěvek od Milan »

Jak jsem to měl rozdělaný,tak jsem zjistil,že v podstatě jdou namontovat i ty s krátkejma osama,ale ty orginál co jsi dal odkaz budou výborný,protože taky jsou 3:1.Pokud bys je objednával,tak bych měl taky zájem.Dal bych je tam taky. :P
Wenzel
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 102
Registrován: 17 bře 2010, 16:15
14
Lokalita: Kolín

Re: PŘEDĚLÁVKA

Příspěvek od Wenzel »

Milan píše:Jak jsem to měl rozdělaný,tak jsem zjistil,že v podstatě jdou namontovat i ty s krátkejma osama,ale ty orginál co jsi dal odkaz budou výborný,protože taky jsou 3:1.Pokud bys je objednával,tak bych měl taky zájem.Dal bych je tam taky. :P
Tak to se určitě mužem domluvit a vezmem je 2x, aspon se rozpočita poštovny, převod poněz a podobně... Zkoušel sem napsat na Beamy Trade, jestli by mi je dokazali sehnat a když budou reagovat negativně, tak to budu zkoušet přez kamoše, kterej ma paypal a občas mi něco bere ze zahraníčí.
Odpovědět

Zpět na „Tiger II (Königstiger)“