Hanacké Tiger II Porsche turret

Mira74

Hanacké Tiger II Porsche turret

Příspěvek od Mira74 »

Drazí kolegové tak po dnešním aukčnení se mohu i já pustit do stavby svého 1 plnohodnotného tanku . Celou dobu aukce jsem přemýšlel jaký tank udělat pokud má nabídka vyjde no a nakonec jsem dospěl k názoru že pořádný a bojující na našem území . Proto prosím pokud někdo má podklady na tank z Hané budu jen rád několik tygru mělo prý namířeno na potlačení Přerovského povstání jenže už to nestihly a pokračovaly dále na západ . Vzhledem ktomu že je málo času a chci stihnout akci pro dítě budu se jen věnovat povrchové úpravě a potom ostatnímu.

cena za tank myslím dobrá http://aukro.cz/rc-tank-1-16-german-kin ... etargeting

Obrázek

ilustrativní foto
Naposledy upravil(a) Mira74 dne 07 úno 2016, 14:55, celkem upraveno 1 x.
Mira74

Re: Hanacké Tiger II Porsche turret

Příspěvek od Mira74 »

Jelikož co jsem ušetřil na ceně tanku použiji na tuning tak třeba po kamufláži přijde ihned na řadu pohon a to konkrétně tento http://www.beami-trade.eu/military-rcmo ... 6-d414.htm a pak velká řada dalších věci jako kola , pásy , drobnosti na korbu atd , atd . Budu rád za každou vaši radu a postřeh kterým mne přivedete na správnou stezku. ahoj
Uživatelský avatar
Jarin
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1107
Registrován: 21 srp 2010, 21:58
13
Lokalita: Kobylisy Prag 8

Re: Hanacké Tiger II Porsche turret

Příspěvek od Jarin »

Gratulace k pěknému stroji.. Sám jsem ho stavěl s touto věží tak když budeš chtít inspiraci kouki do sekce Kingtiger vlákno Kingtiger porsche třeba ti něco bude jako inspirace.

Jinak držím palce do stavby
Kingtiger Sd.kfz. 182
Mira74

Re: Hanacké Tiger II Porsche turret

Příspěvek od Mira74 »

Vlákno http://www.mujtank.tym.cz/viewtopic.php ... 5&start=60 jsem zběžně proletěl a bojím se že tak dobrý nebudu . :oops: Ale jako inspirace skvělé na můj vkus ale tam je úplná absence krytů pasů a kol. Což se mi moc nelíbí aspoň nějaký by tam mohl zůstat. Ani za války se ochrana bez důvodu neodstraňovala spíše naopak se hledali možnosti jak jí posílit třeba Rusové na t 34 a jinou techniku přivařovali rámy postelí proti kumulativním střelám. To jen tak na okraj. Děkuju ti za podporu a rád se obrátím pro radu . ;)
Uživatelský avatar
Jenda26
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 232
Registrován: 25 pro 2014, 01:37
9
Lokalita: Brandýs nad Labem

Re: Hanacké Tiger II Porsche turret

Příspěvek od Jenda26 »

Musím říci kolego, že jsi mi dneska vážně zkazil den, ten druhý přihazující v pořadí jsem byl já a dost jsem toho Tigra chtěl. :(
Mira74

Re: Hanacké Tiger II Porsche turret

Příspěvek od Mira74 »

Omlouvám se nevěděl jsem že přihazuji proti kolegovy z fora ale tank se líbí i mě a ta cena také lákala. :oops: No přihodil jsem již v neděli kdy jsem model objevil tak snad to bylo fér a dle pravidel a schopností aukřitelů. ;)
Naposledy upravil(a) Mira74 dne 07 úno 2016, 17:41, celkem upraveno 1 x.
Mira74

Re: Hanacké Tiger II Porsche turret

Příspěvek od Mira74 »

Pánové nemá někdo lepší foto Lanžhotského Tigra II ten by se mi moc zamlouval

Obrázek
Naposledy upravil(a) Mira74 dne 09 úno 2016, 18:22, celkem upraveno 1 x.
pajak7

Re: Hanacké Tiger II Porsche turret

Příspěvek od pajak7 »

Myslel jsem že máš kolego Porsche a na obrázku je Henschel nebo jsem něco přehlédl. :)
Uživatelský avatar
zander
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1448
Registrován: 25 čer 2010, 18:47
13
Lokalita: Praha 5 Radotín

Re: Hanacké Tiger II Porsche turret

Příspěvek od zander »

pajak7 píše:Myslel jsem že máš kolego Porsche a na obrázku je Henschel nebo jsem něco přehlédl. :)
..tak tak , taky jsem to chtěl poznamenat...ale Pavle byl jsi první..

Michal
"Rytířský v boji, bdělí v míru"
Mira74

Re: Hanacké Tiger II Porsche turret

Příspěvek od Mira74 »

[quot

pajak7 píše:
Myslel jsem že máš kolego Porsche a na obrázku je Henschel nebo jsem něco přehlédl. :)

..tak tak , taky jsem to chtěl poznamenat...ale Pavle byl jsi první..

Michale][/quote]

OOU :oops: tak to se moc omlouvám. Takový machr pařez tanky nejsem a nechtěl jsem šířit dezinformaci. Požádám tedy o pomoc při hledání podkladů pra Moravský nebo Český
Tygr II Porsche turret.

Děkuji Mira
Naposledy upravil(a) Mira74 dne 09 úno 2016, 20:53, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět

Zpět na „Tiger II (Königstiger)“