King Tiger ll tamiya Tábor

Odpovědět
Machip
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 214
Registrován: 01 led 2018, 18:55
6
Lokalita: Tábor

Re: King Tiger ll tamiya Tábor

Příspěvek od Machip »

Děkuji kluci za názor .Ještě bych si chtěl upřesnit jak je to se zvukama u clarka tk 24 už je nastaven zvuk king tigra a tak jsem se chtěl zeptat jak je to u ibu pokud bych zvolil základní model ibu 2 ten je asi jen o dvacet €dražší než clark tam se musí zvuky nějak teprve nahrát a nebo i v základu jsou už nějaké nahrané koukal jsem jestly jsem to správně pochopil že není problém případně ibu v základu rozšířit na vyšší level.Jde mi o to že já a počítač nejsme moc velký kámoši a děsí mě představa na stavování čehokoli přes počítač.ještě jednou díky za vaše postřehy .Pepa
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3204
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: King Tiger ll tamiya Tábor

Příspěvek od sakulajda »

Machip píše:Děkuji kluci za názor .Ještě bych si chtěl upřesnit jak je to se zvukama u clarka tk 24 už je nastaven zvuk king tigra a tak jsem se chtěl zeptat jak je to u ibu pokud bych zvolil základní model ibu 2 ten je asi jen o dvacet €dražší než clark tam se musí zvuky nějak teprve nahrát a nebo i v základu jsou už nějaké nahrané koukal jsem jestly jsem to správně pochopil že není problém případně ibu v základu rozšířit na vyšší level.Jde mi o to že já a počítač nejsme moc velký kámoši a děsí mě představa na stavování čehokoli přes počítač.ještě jednou díky za vaše postřehy .Pepa
na SD kartě jsou dodané zvuky a ty si volíš, kterou sadu chceš používat, je to jednoduché, nemusíš být IT expert.

u elmodu je to nastavování na delší dobu

jinak sem zapomněl na elektroniku tamiya - na svou dobu dobrá, nyní japonci spí, zvuky měnit nelze a ěkomu nemusí vyhovovvat ovládání, na druhou stranu minimálně poruchová a nic složitého nanastavování - jo ale je taky dost velká a zabere dost místa.
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Machip
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 214
Registrován: 01 led 2018, 18:55
6
Lokalita: Tábor

Re: King Tiger ll tamiya Tábor

Příspěvek od Machip »

Dík za rychlou odpověd takže k ibu 2 my přide sd karta a z ní si přes komp zvolim jaký chci zvuk a ten nainstaluju,jestly to chápu dobře.Pepa
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3204
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: King Tiger ll tamiya Tábor

Příspěvek od sakulajda »

Machip píše:Dík za rychlou odpověd takže k ibu 2 my přide sd karta a z ní si přes komp zvolim jaký chci zvuk a ten nainstaluju,jestly to chápu dobře.Pepa
ano, součástí je sd karta a tam jsou od výrobce různé zvuky
a až budeš mít náladu, uděláš si svoje hlášky ;)

https://www.rctank.de/IBU2U-Ultimate-ba ... tion-board

Delivery:
the new IBU2U Ultimate Base version
4 servo cable
One Micro Sd card
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3204
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: King Tiger ll tamiya Tábor

Příspěvek od sakulajda »

jak řikám, clark nebyl špatný, ale dokud cena byla jinde (níž), s ibu chybu neuděláš a do budoucna budeš rád, že sis teď připlatil ;)
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
kremak432
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 465
Registrován: 19 říj 2015, 09:14
8
Lokalita: Starý plzenec

Re: King Tiger ll tamiya Tábor

Příspěvek od kremak432 »

No jestli mohu ještě něco dodat, tak IBU mám ve dvou modelech, elmod v jednom. Do dalšího modelu přijde zase elmod, až na něj pošetřím. Jak se chová elmod vím a co se týká zvuků tak nemá chybu.
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3204
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: King Tiger ll tamiya Tábor

Příspěvek od sakulajda »

kremak432 píše:No jestli mohu ještě něco dodat, tak IBU mám ve dvou modelech, elmod v jednom. Do dalšího modelu přijde zase elmod, až na něj pošetřím. Jak se chová elmod vím a co se týká zvuků tak nemá chybu.
souhlas, ale s ohledem na původní otázku tazatele s důrazem na nižší cenu a minimálním nastavování ...
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Machip
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 214
Registrován: 01 led 2018, 18:55
6
Lokalita: Tábor

Re: King Tiger ll tamiya Tábor

Příspěvek od Machip »

Díky Sakulajdo za vysvětlení a jak je na tom ta nejlevnější verze basic od ibu i ta je o tolik lepší a nebo jaký je rozdíl mezi ní a tou dražší verzí.Předem díky Pepa
LK88
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1598
Registrován: 23 dub 2015, 18:28
8
Lokalita: praha 9 vysočany

Re: King Tiger ll tamiya Tábor

Příspěvek od LK88 »

Koukni na to , treba ti to pichne, pust si to treba vicekrat ..
https://youtu.be/bU_SySgGmVU
Machip
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 214
Registrován: 01 led 2018, 18:55
6
Lokalita: Tábor

Re: King Tiger ll tamiya Tábor

Příspěvek od Machip »

Tak jste mě kluci přesvědčily začnu u IBU basic počkám do příští vejplaty a objednám a ještě se zeptám kabely jsou součást a nebo se kupují zvalášt.A ještě kde IBU nakupujete.Ještě díky všem za radu .Pepa
Odpovědět

Zpět na „Tiger II (Königstiger)“