King Tiger ll tamiya Tábor

Moderátor: sakulajda

Re: King Tiger ll tamiya Tábor

Příspěvekod LK88 » 24 dub 2018, 14:39

je to nakonec tva vec, ale sakulajda to vystihl dobre, ja bych jeste dodal to, ze tamiya je pekny model, neni zrovna levna , a tak bych ji dopral neco lepsiho , takze Ibu nebo elmod , radsi bych si pridal nebo prisetril a pak budes mit opravdu pekny tank i s peknym zvukem a ovladanim...
LK88
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger

Příspěvekod kremak432 » 24 dub 2018, 16:50

Clarka jsem v tanku měl, jak už jsem zde jednou psal, je to taková vylepšená RX18 s relativně slušným zvukem. Nyní jezdím s IBU3 a je to podstatně jiná liga. Jak píše LK88 do pěkného tanku slušnou řídící jednotku - elmod. Model se chová velice realisticky a zvuky jsou parádní. Jediná vada je poměrně vysoká cena, ale při poměru cena/výkon prostě vyhrává. U tohoto modelu bych zrovna na řídící jednotce nešetřil.
kremak432
PzKpfw IV
PzKpfw IV

Příspěvekod Machip » 24 dub 2018, 19:42

Děkuji kluci za názor .Ještě bych si chtěl upřesnit jak je to se zvukama u clarka tk 24 už je nastaven zvuk king tigra a tak jsem se chtěl zeptat jak je to u ibu pokud bych zvolil základní model ibu 2 ten je asi jen o dvacet €dražší než clark tam se musí zvuky nějak teprve nahrát a nebo i v základu jsou už nějaké nahrané koukal jsem jestly jsem to správně pochopil že není problém případně ibu v základu rozšířit na vyšší level.Jde mi o to že já a počítač nejsme moc velký kámoši a děsí mě představa na stavování čehokoli přes počítač.ještě jednou díky za vaše postřehy .Pepa
Machip
PzKpfw III
PzKpfw III

Příspěvekod sakulajda » 24 dub 2018, 20:10

Machip píše:Děkuji kluci za názor .Ještě bych si chtěl upřesnit jak je to se zvukama u clarka tk 24 už je nastaven zvuk king tigra a tak jsem se chtěl zeptat jak je to u ibu pokud bych zvolil základní model ibu 2 ten je asi jen o dvacet €dražší než clark tam se musí zvuky nějak teprve nahrát a nebo i v základu jsou už nějaké nahrané koukal jsem jestly jsem to správně pochopil že není problém případně ibu v základu rozšířit na vyšší level.Jde mi o to že já a počítač nejsme moc velký kámoši a děsí mě představa na stavování čehokoli přes počítač.ještě jednou díky za vaše postřehy .Pepa

na SD kartě jsou dodané zvuky a ty si volíš, kterou sadu chceš používat, je to jednoduché, nemusíš být IT expert.

u elmodu je to nastavování na delší dobu

jinak sem zapomněl na elektroniku tamiya - na svou dobu dobrá, nyní japonci spí, zvuky měnit nelze a ěkomu nemusí vyhovovvat ovládání, na druhou stranu minimálně poruchová a nic složitého nanastavování - jo ale je taky dost velká a zabere dost místa.
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
sakulajda
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Machip » 24 dub 2018, 20:22

Dík za rychlou odpověd takže k ibu 2 my přide sd karta a z ní si přes komp zvolim jaký chci zvuk a ten nainstaluju,jestly to chápu dobře.Pepa
Machip
PzKpfw III
PzKpfw III

Příspěvekod sakulajda » 24 dub 2018, 20:26

Machip píše:Dík za rychlou odpověd takže k ibu 2 my přide sd karta a z ní si přes komp zvolim jaký chci zvuk a ten nainstaluju,jestly to chápu dobře.Pepa

ano, součástí je sd karta a tam jsou od výrobce různé zvuky
a až budeš mít náladu, uděláš si svoje hlášky ;)

https://www.rctank.de/IBU2U-Ultimate-base-multi-function-board

Delivery:
the new IBU2U Ultimate Base version
4 servo cable
One Micro Sd card
Články:
sakulajda
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod sakulajda » 24 dub 2018, 20:28

jak řikám, clark nebyl špatný, ale dokud cena byla jinde (níž), s ibu chybu neuděláš a do budoucna budeš rád, že sis teď připlatil ;)
Články:
sakulajda
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod kremak432 » 24 dub 2018, 23:00

No jestli mohu ještě něco dodat, tak IBU mám ve dvou modelech, elmod v jednom. Do dalšího modelu přijde zase elmod, až na něj pošetřím. Jak se chová elmod vím a co se týká zvuků tak nemá chybu.
kremak432
PzKpfw IV
PzKpfw IV

Příspěvekod sakulajda » 25 dub 2018, 06:23

kremak432 píše:No jestli mohu ještě něco dodat, tak IBU mám ve dvou modelech, elmod v jednom. Do dalšího modelu přijde zase elmod, až na něj pošetřím. Jak se chová elmod vím a co se týká zvuků tak nemá chybu.

souhlas, ale s ohledem na původní otázku tazatele s důrazem na nižší cenu a minimálním nastavování ...
Články:
sakulajda
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Machip » 25 dub 2018, 18:39

Díky Sakulajdo za vysvětlení a jak je na tom ta nejlevnější verze basic od ibu i ta je o tolik lepší a nebo jaký je rozdíl mezi ní a tou dražší verzí.Předem díky Pepa
Machip
PzKpfw III
PzKpfw III

PředchozíDalší

Zpět na Tiger II (Königstiger)