Tiger 1 imaginární bastard

Odpovědět
Uživatelský avatar
solo
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1230
Registrován: 04 dub 2013, 16:38
10
Lokalita: Poprad

Re: Tiger 1 imaginární bastard

Příspěvek od solo »

Tak napíš čomu nerozumieš.
Snáď budeme o tom niečo vedieť.
solo
,,Z tohto klubu sa neodchádza, buď Ťa vyhodia,alebo ,,Tu,, zomrieš....,,
Uživatelský avatar
Rudyn
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1771
Registrován: 10 bře 2009, 18:05
15
Lokalita: ROHATEC, okres Hodonín.

Re: Tiger 1 imaginární bastard

Příspěvek od Rudyn »

Drake píše: 23 bře 2021, 19:12 Milane, moc krásná práce ahoj Až tohle covidové šílenství skončí tak se můžem sejít ještě s Rudynem a prohnat tanky po Pánově.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Ahoj klucí !

Na Pánově můžem "drandit" i na střelnici. Můžu to domluvit. Majitel a nájemce bývalé vojenské střelnice na Pánově bydlí ve vedlejší ulici v mojí obci. Osobně se známe. Je to pan Trecha Jiří, co vystavoval skutečnou bojovou techniku na akci v Moravské Nové Vsi (na Ivanově videu řídí pásový obrněněc) https://dragonstanks.rajce.idnes.cz/Mor ... 1131234059

Bože ! To byla tenkrát bezva akce !!! R.R.R.

Fotky od Ivana: https://dragonstanks.rajce.idnes.cz/Mor ... _1.6.2013/

Odkaz z našeho fóra:
https://mujtank.tym.cz/viewtopic.php?f=60&t=1881
Naposledy upravil(a) Rudyn dne 25 bře 2021, 14:12, celkem upraveno 1 x.
Sportuji rekreačně ... Vrhám stín, dívám se do dálky, skáču do řeči a lezu na nervy !
Vítek
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 780
Registrován: 14 bře 2020, 12:35
4
Lokalita: Týn nad Vltavou

Re: Tiger 1 imaginární bastard

Příspěvek od Vítek »

Aaa, to je škoda že je to zase všechno na Moravě, taky bych se přijel kouknout kdyby to bylo blíž :D
Uživatelský avatar
milan 88
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 320
Registrován: 23 lis 2020, 17:17
3
Lokalita: Hodonín

Re: Tiger 1 imaginární bastard

Příspěvek od milan 88 »

Dneska jsem se zase dostal k práci na tigříku,upevni jsem kanystry na vodu,kanystr na olej,něco zašpinil a orezavěl,nalepil obtisky.Ještě dodělám špinu,rez,odstín a celé přelakuju.potom se to pokusím zkompletovat a zprovoznit.Tři dny práce jsem ztratil,protože jsem byl manželkou přinucen natírat zahradní trpaslíky
Stavím pro radost,na centimetry nehledim!
Uživatelský avatar
Pancier
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 340
Registrován: 27 lis 2010, 12:28
13
Lokalita: Banská Bystrica, Slovensko

Re: Tiger 1 imaginární bastard

Příspěvek od Pancier »

Aké prinútenie, veď to si si trénoval maľovanie figurečiek do Tigra.
Uživatelský avatar
milan 88
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 320
Registrován: 23 lis 2020, 17:17
3
Lokalita: Hodonín

Re: Tiger 1 imaginární bastard

Příspěvek od milan 88 »

Ahoj všichni,dneska jsem dokončil barvení,špinění a rezavění,celý tank přešplíchlý matným lakem.Mechanicky sestavený,v týdnu nabiju baterky,propojím elektriku a oživím,potom udělám jízdní testy a budu spokojený když bude vše fungovat.Dál se budu věnovat vylepšení mechanických částí.Původně jsem to tak už chtěl nechat ale zjistil jsem že holý tank je takový jalový tak jsem objednal figurky a různé doplňky a budu se dál bavit(tank je nakažlivý jak kovid).Viděl jsem fotku kde je na Tigrovi převážené jízdní kolo tak se ho budu snažit udělat.Konečný výsledek bude,že tank bude ověšený jak maringotka cigánů.Hlavně že je pohoda a takové blbinky mě baví.Bude to běh na dlouhou trasu.fotky jsem doplnil na rajče demmm.rajce.idnes.cz
Stavím pro radost,na centimetry nehledim!
Drake
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1156
Registrován: 11 čer 2017, 16:27
6
Lokalita: Kyjov

Re: Tiger 1 imaginární bastard

Příspěvek od Drake »

Díval jsem se na Rajče a moc se mi líbí puffy Parádní kousek. Mnooo jakmile to trošku uvolní (ty covid opatření) tak by jsme se mohli domluvit na ten Pánov, já mám taky hotového druhého Panthera a chce to projet v terénu 8-) Dneska jsem vytáhl na procházku kamion a moc dobře to nedopadlo, kdybych vzal tank tak budu asi spokojený.
Uživatelský avatar
Rudyn
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1771
Registrován: 10 bře 2009, 18:05
15
Lokalita: ROHATEC, okres Hodonín.

Re: Tiger 1 imaginární bastard

Příspěvek od Rudyn »

Ahoj Milane!

Při bojovém nasazení musely všechny "zbytečné krámy" z tanku pryč. Dal bych na některý bok maximálně jen vyprošťovací kládu a už bych nic nepřidával ! Tank ala "cikánská bouda" tady měl Balcin a snesla se na něj velká vlna kritiky !!!!!!

Odkazy k fotkám na Balcinův Tiger I. najdeš zde:


https://milan3528.rajce.idnes.cz/ORECHO ... /760519557

https://milan3528.rajce.idnes.cz/ORECHO ... /760513145


R.R.R.
Sportuji rekreačně ... Vrhám stín, dívám se do dálky, skáču do řeči a lezu na nervy !
Uživatelský avatar
milan 88
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 320
Registrován: 23 lis 2020, 17:17
3
Lokalita: Hodonín

Re: Tiger 1 imaginární bastard

Příspěvek od milan 88 »

Ahoj,ta cigánská bouda byla nadsázka ale figurky a nějaké doplňky dodám,už na začátku jsem upozorňoval,že nehledím na období,verzi,kamufláž, označení .NaTigra naroubuju všechny verze a udělám k obrazu svému,počet nýtků neřeším,nejsu stavitel 100% maket.Tuvyprošťovací kládu dělám,zatím mám nařezané 4 druhy větviček a čekám až vyschnou,která bude vypadat nejlíp.Proto je to imaginární bastard!
ahoj
Stavím pro radost,na centimetry nehledim!
Uživatelský avatar
milan 88
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 320
Registrován: 23 lis 2020, 17:17
3
Lokalita: Hodonín

Re: Tiger 1 imaginární bastard

Příspěvek od milan 88 »

Ahoj,protože čekám na doplňky z číny tak jsem začal dělat přepravní bednu,fotky na rajčeti-demmm.rajce.idnes.cz
Stavím pro radost,na centimetry nehledim!
Odpovědět

Zpět na „Tiger I“