Tiger "MID Version" z rctank.de

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ody
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 562
Registrován: 12 kvě 2012, 10:08
11
Lokalita: Plzeň

Tiger "MID Version" z rctank.de

Příspěvek od Ody »

Zdravím všechny,

na rctank.de mají tento Tiger : http://www.rctank.de/product_info.php?products_id=1725
"střední produkce". Hledal jsem fotografii Tigera, který by měl původní pojezdová kola, původní velitelskou věž a zimmerit. Ale nenašel jsem takovou. Neměla by být osazena spíše novější velitelská věžička? Chtěl bych si objednat k tomuto tanku kovovou věžíčku a nevím jestli zvolit "starou" či "novou", abych se přiblížil realitě. Díky za jakékoliv postřehy.
Uživatelský avatar
zander
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1448
Registrován: 25 čer 2010, 18:47
13
Lokalita: Praha 5 Radotín

Re: Tiger "MID Version" z rctank.de

Příspěvek od zander »

Ahoj
na mid verzi se zimmeritem, bych rozhodně posadil novou cupolu /věžičku/
U verzí se starou věží, se zimmerit prakticky neobjevoval.

Michal
"Rytířský v boji, bdělí v míru"
Uživatelský avatar
Ody
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 562
Registrován: 12 kvě 2012, 10:08
11
Lokalita: Plzeň

Re: Tiger "MID Version" z rctank.de

Příspěvek od Ody »

Díky. Já si totiž také myslím, že s novou je to reálnější, ale chtěl jsem si to potvrdit.
sigurd
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 30
Registrován: 21 lis 2011, 06:30
12
Lokalita: Náchod, Hradec Králové

Re: Tiger "MID Version" z rctank.de

Příspěvek od sigurd »

Ahoj, podl toho co mám načteno z různých zdrojů, je prakticky skroro jedno jaké kombinace tam budou. Tiger se prý vyskytoval v tolika rozličných provedeních, že je opravdu z čeho vybírat. Asi záleží, jestli se chceš přiblížit k nějakému konkrétnímu tanku nebo jen tanku z určitého období.
Já to mám takový mix, podle toho co bych si nechal namontovat na svůj skutečnej tank v případě boje /klíma, el. okna, šíbr.../ :twisted:
"Zvířata zemřou, přátelé zemřou i já zemřu, leč jedna věc nikdy nezemře, a to je naše pověst, jež necháme ve smrti za sebou."
Uživatelský avatar
Ody
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 562
Registrován: 12 kvě 2012, 10:08
11
Lokalita: Plzeň

Re: Tiger "MID Version" z rctank.de

Příspěvek od Ody »

No, já jsem nenašel ani fotografii Tigeru s zimmeritem v "přepadovém" schématu, ve kterém je můj Tiger. Jen zimmerit a evropská žlutá polus pole zelené a hněné. Takže to zatím ani nemůžu šít na konrétní stroj. Ale novou velitelskou věž mám objednanou, protože jednak je pravděpodobnější a jednak "se mi prostě líbí".
Odpovědět

Zpět na „Tiger I“