TIGER l od začátečníka

Uživatelský avatar
zander
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1448
Registrován: 25 čer 2010, 18:47
13
Lokalita: Praha 5 Radotín

Re: TIGER l od začátečníka

Příspěvek od zander »

balcin píše:Sylva,co brečíš???.. :lol: Nádherný tank a taky doplnky na tanku...A máš tam daný Elmod???....Jestli ne,tak honem....Tank bez Elmodu,to je jako jezdit s vysavačem... :lol: ...Vojta to zná,že Vojto??? ;)
Čoveče co ty máš pořád s tím Elmodem :) , ty si od nich placenej viď :D , Elmod není rozhodně žádná spása, a hlavně už vůbec ne pro někoho kdo tomu nerozumí, nebo nemá za zadkem kamaráda co tomu rozumí :lol: :lol:

Jinak tank dobrý, koukám, hodně pomohli Forces of valor 1/18 a jejich příslušenství.
Ale vypadá to v pohodě.

Michal

PS Beier zvukový modul rozhodně není také špatný, a to že se dá propojit s RX 18 je velké plus.
"Rytířský v boji, bdělí v míru"
Uživatelský avatar
zander
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1448
Registrován: 25 čer 2010, 18:47
13
Lokalita: Praha 5 Radotín

Re: TIGER l od začátečníka

Příspěvek od zander »

Dobrá dobrá :) :) , ty si se pěkně rozpovídal, nicméně musíš počítat s tím, že je tady spousta modelářů, které zajímá jak tank celkově vypadá, a ty zvuky řeší až následně na konci/nebo i třeba na začátku, ale podle své kapsy/ a Elmod je pro ně ta nejdražší varianta k řešení.Nejlevnější je zvuk co je v tanku, potom je kompromis Beier, a teprve potom, je Elmod, bohužel pro spoustu cenově a technicky nedostupný.
Tank upravovat je podstatně levnější záležitost, co do financí /samozřejmě ne času/, je to spíš o umu využívat toho co dům dal a svojí šikovnosti, než tak o financích.
Ale Elmod je jen a jen o financích.

HOWG Domluvil jsem :lol: :lol:

Michal
"Rytířský v boji, bdělí v míru"
Uživatelský avatar
Ody
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 562
Registrován: 12 kvě 2012, 10:08
11
Lokalita: Plzeň

Re: TIGER l od začátečníka

Příspěvek od Ody »

Nu, každej to vidí jinak, což je normální - já bych zase nevydejchal ježdění s tím "Pantherotigerem"
Uživatelský avatar
Vojtiš
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 699
Registrován: 17 led 2011, 20:44
13
Lokalita: Přerov

Re: TIGER l od začátečníka

Příspěvek od Vojtiš »

Ten někdo mít a já ho vidět, tak na něj okažitě šlapu, takovej hnus. :lol: :lol: ;)
KDO NEZAŽIL NEPOCHOPÍ !!!
Uživatelský avatar
zander
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1448
Registrován: 25 čer 2010, 18:47
13
Lokalita: Praha 5 Radotín

Re: TIGER l od začátečníka

Příspěvek od zander »

Ody píše:Nu, každej to vidí jinak, což je normální - já bych zase nevydejchal ježdění s tím "Pantherotigerem"
Tak to souhlasím, to opravdu velkej hnus.Tady ho snad nikdo nemá/tak jak je z krámu/
Je jich tu pár upravenejch, ale u těch už se nejedná o TIGROPANTHERA , ale už o prakticky čistýho Panthera.
Vím o čem mluvím :lol: :lol: .

Michal

PS v době, kdy si je ti lidé tady pořizovali , klasické Panthery tak jak je známe dnes prakticky začínali, proto do nich většinou naskočili/do TIGROPANTHERU/, a potom už jim nezbývalo než řezat, upravovat, zase řezat a zase upravovat atd.atd. ;) ;)
"Rytířský v boji, bdělí v míru"
Uživatelský avatar
Vojtiš
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 699
Registrován: 17 led 2011, 20:44
13
Lokalita: Přerov

Re: TIGER l od začátečníka

Příspěvek od Vojtiš »

balcin píše:Vojto o jakém TIGROPANTHEROVI je řeč???...Nemůžeš mě to trochu přiblížit a osvětlit??? ;)
Podívej se do sekce Panther: Přestavba Tigropantera na Panthera, má to tam celé popsané Michal, alias (Zander) čau.
KDO NEZAŽIL NEPOCHOPÍ !!!
Uživatelský avatar
zander
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1448
Registrován: 25 čer 2010, 18:47
13
Lokalita: Praha 5 Radotín

Re: TIGER l od začátečníka

Příspěvek od zander »

Vojtiš píše: Podívej se do sekce Panther: Přestavba Tigropantera na Panthera, má to tam celé popsané Michal, alias (Zander) čau.
No ale nechceš mi ho rozšlapat viď ??? ;)
Michal
"Rytířský v boji, bdělí v míru"
Uživatelský avatar
Vojtiš
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 699
Registrován: 17 led 2011, 20:44
13
Lokalita: Přerov

Re: TIGER l od začátečníka

Příspěvek od Vojtiš »

Máš namysli Sofinku? tak tu určitě né! je moc krásná a hlavně je to Panter a né ten zmetek čau Vojtiš. ;)
KDO NEZAŽIL NEPOCHOPÍ !!!
Uživatelský avatar
zander
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1448
Registrován: 25 čer 2010, 18:47
13
Lokalita: Praha 5 Radotín

Re: TIGER l od začátečníka

Příspěvek od zander »

Vojtiš píše:Máš namysli Sofinku? tak tu určitě né! je moc krásná a hlavně je to Panter a né ten zmetek čau Vojtiš. ;)

:lol: :lol: :lol:
"Rytířský v boji, bdělí v míru"
Uživatelský avatar
Sylva
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 306
Registrován: 06 črc 2012, 13:02
11
Lokalita: Ostrava - Dubina

Re: TIGER l od začátečníka

Příspěvek od Sylva »

Zdar a sílu,
tak jsem konečně získal pouzdra na ložiska, tak jsem je hned také nandal :) , když jsem dal zpět pásy, tak se mi zdálo, že jsou moc napnuté, od výrobce jsou napínáky nastavené na nejmenší napnutí a pásy mi už povolit nešly, rozhodl jsem se přidat na každý pás po jednom článku, které byly u tanku navíc. Už jsem tady někde četl, že volnější pásy jsou lepší. No je to úplně jiná jízda, zdá se mi, že tan jede lehčeji a také již není slyšet občasné jakoby přeskočení pásu.

Obrázek

Uploaded with ImageShack.us

Obrázek

Uploaded with ImageShack.us

Čus Ivo.
Odpovědět

Zpět na „Tiger I“