Most

Jak nato.....
WOLF
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 18
Registrován: 06 bře 2009, 18:15
15
Lokalita: ceske budejovice

Re: Most

Příspěvek od WOLF »

dekuji ti za fotky a navod na strazni budku a jeste se chci zeptat na ten most to je podle predlohy nebo jen fantazie? ja jsem hledal architekturu mostu a nic jsem tam nenasel nejake drevo uz jsem poridil tak se uvidi
Adam

Re: Most

Příspěvek od Adam »

WOLF píše:dekuji ti za fotky a navod na strazni budku a jeste se chci zeptat na ten most to je podle predlohy nebo jen fantazie? ja jsem hledal architekturu mostu a nic jsem tam nenasel nejake drevo uz jsem poridil tak se uvidi
Ten most je podle fotky.Myslím ,že je i v knize "Tiger I na východní frontě".Stavba není ani tak těžká.
Ještě mne napadlo,jestli to někdo použije.Konstrukce mostu je z hranlků 6x6(to jsou pevnostní prvky se šikmou vzpěrou,viz foto)a hranolky 3x10 ty jsem použil na vozovku.Celá konstrukce je patrná z fotek.Vyfotil jsem i šablonu na prvky,do které jsem vložil nařezané hranolky a jen v místě spoje slepil lepidlem(Kanagon).
Návštěvník

Re: Most

Příspěvek od Návštěvník »

mužu se zeptat kolik jste na to použil latěk? :?:
Adam

Re: Most

Příspěvek od Adam »

Návštěvník píše:mužu se zeptat kolik jste na to použil latěk? :?:
Zdravím.
Jestli si to dobře pamatuji tak 3x10 lišta cca 50ks a 6x6 lišta 20ks.Během stavby jsem něco dokupoval .Myslím , že to bylo takhle.Stavěl jsem po tom ještě jeden ,větší most a už si to přesně nepamatuji.Adam
Odpovědět

Zpět na „Dioráma“