TIGER 1 Peca

Uživatelský avatar
spitfiremk1
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 414
Registrován: 29 led 2011, 17:38
13
Lokalita: Bochoř Bezručova 287 750 00 okres Přerov

Re: TIGER 1 Peca

Příspěvek od spitfiremk1 »

Sorry , jaksi jsem ti ten obrázek pověsil pod tvůj text...
nejde li o život, jde o hov .......
Uživatelský avatar
Sylva
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 306
Registrován: 06 črc 2012, 13:02
11
Lokalita: Ostrava - Dubina

Re: TIGER 1 Peca

Příspěvek od Sylva »

Zdravím,
já jsem použil zase šlaušky od pumpičky na kolo :) , jsou obaleny takovým vláknem, nejlepší je sehnat hadičky přímo černé, ale dají se nabarvit i barevné. Mám je na fotce "Tiger od začátečníka".
Čus Ivo puffy .
Uživatelský avatar
Peca
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 162
Registrován: 17 bře 2013, 12:53
11
Lokalita: Trutnov, Liberec

Re: TIGER 1 Peca

Příspěvek od Peca »

Díky za rady:-)
původní hadice sem nařízl a gumicuky se mi líběj,mají právě tu pěknou tkaninu a jen si je nabarvím na černo. Jinak dneska mi to nedalo a vyrazil jsem s tankem poprvé ven :-D Je to fofr a pak už to byly pásy od hlíny a začala zlobit převodovka a pás se odsunul z předního hnacího kola na prostředek atd. Učinil jsem ten výjezd,protože tento týden mi snad má už přijít ta kovová vana s torzníma tyčema,kovové pásy (ty jak na beami píšou super těžké provedení s patinou) a taky kovová hnací a napínací kola. Převodovka prý momentálně není k mání :-(Tak sem trochu zklamanej,ale až dorazí vana,tak budu mít co dělat :-). Takže sem mocně zainvestoval slol
Uživatelský avatar
Peca
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 162
Registrován: 17 bře 2013, 12:53
11
Lokalita: Trutnov, Liberec

Re: TIGER 1 Peca

Příspěvek od Peca »

Tak jsem dneska hodně pokročil....sice sem zapomněl na pár věcí,ale jinak dobrý :-). Přikládám foto mého maskování...barvy jsem si nechal poradit v modelářských potřebách...dělo sem ještě nedodělal.Ještě tam musím dát doplňky,zatmelit přebytečné dírky na nástroje atd...atd :D bude toho ještě hodně....
https://pecalezec.rajce.idnes.cz/Tiger#P1280251.jpg
Tak jak se vám líbí :?:
Uživatelský avatar
pan.peta
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 113
Registrován: 31 pro 2012, 17:00
11
Lokalita: Hodonín

Re: TIGER 1 Peca

Příspěvek od pan.peta »

Máš to opravdu moc pěkné :!:
Uživatelský avatar
Peca
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 162
Registrován: 17 bře 2013, 12:53
11
Lokalita: Trutnov, Liberec

Re: TIGER 1 Peca

Příspěvek od Peca »

Děkuju :-)...teď už pomalu dělám nějaké doplňky atd...ve středu mi přijde konečně kovový podvozek odpružený torzníma tyčema....bude mě to stát 1821Kč i s poštovný,...ostatní ještě nevím kdy přijde...převodovku asi ještě nemaj a kola a pásy taky kdo ví...už se na to třesu,chci vyrazit co nejdřív jezdit ven. Má někdo doma přebytečnou redukci??? :?
Uživatelský avatar
Zlordstvo
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 34
Registrován: 16 led 2013, 08:49
11
Lokalita: opava

Re: TIGER 1 Peca

Příspěvek od Zlordstvo »

Peca píše:Děkuju :-)...teď už pomalu dělám nějaké doplňky atd...ve středu mi přijde konečně kovový podvozek odpružený torzníma tyčema....bude mě to stát 1821Kč i s poštovný,...ostatní ještě nevím kdy přijde...převodovku asi ještě nemaj a kola a pásy taky kdo ví...už se na to třesu,chci vyrazit co nejdřív jezdit ven. Má někdo doma přebytečnou redukci??? :?

je taky bych ho chtěl mit zatím nejsou prašule :roll: ale našel jsem zpusob jak by se dalo celkem jednoduše utěsnit vanu i s origo perovanim....každopádne ta kovová vana s torznima tyčema je lvl někde jinde
Uživatelský avatar
Peca
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 162
Registrován: 17 bře 2013, 12:53
11
Lokalita: Trutnov, Liberec

Re: TIGER 1 Peca

Příspěvek od Peca »

Tak už ta kráska dorazila a už sem ji zatmelit a udělal přední zimmerit a maskování. viz nekvalitní foto :-D
https://pecalezec.rajce.idnes.cz/Tiger#P1280269.jpg
Chci se zeptat tankánů,je ta převodovka od beami pro tiger 2 stejná jako pro tiger 1...kromě délky výstupních hřídelů samozdřejmě....jedná se mi o to,jestli mám čekat na ty za 1750Kč na tiger 1 a nebo objednat ty na tiger 2 a nechat si vysoustružit ty hřídelky....stejně původní stojej za prd jak jsem četl.

Díky,zdraví Peca puffy
Uživatelský avatar
Peca
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 162
Registrován: 17 bře 2013, 12:53
11
Lokalita: Trutnov, Liberec

Re: TIGER 1 Peca

Příspěvek od Peca »

Krááása,dorazily pásy a hnací a nap. kola....pěkná tíha...spokojenost.
https://pecalezec.rajce.idnes.cz/Tiger#P1280289.jpg
Uživatelský avatar
Zlordstvo
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 34
Registrován: 16 led 2013, 08:49
11
Lokalita: opava

Re: TIGER 1 Peca

Příspěvek od Zlordstvo »

Peco máš to nádherný a jne tichá závist za tu vanu ale hlavně sem chtěl vyzdvihnout to maskování to se mi EXTREMNĚ líbí ;) :o
Odpovědět

Zpět na „Tiger I“