TIGER I (zatím jen Torro)

Moderátor: sakulajda

Re: TIGER I (zatím jen Torro)

Příspěvekod mirbab » 14 kvě 2015, 13:32

můj první prototip kouřáku :-) je moc veliký, takže se bude zmenšovat. Kouří obstojně jen ještě musím koupit ty diody na spomalení ventilátoru :-)
Obrázek
Obrázek
mirbab
PzKpfw III
PzKpfw III

Příspěvekod mirbab » 24 kvě 2015, 19:33

tak zase něco dělám jinak, než tu doporučujete :-) tak jen doufám, že mi to bude fungovat. Ložisko je Abec3, které jsem musel z každé strany malinko zbrousit a ubrat mu tak cca 1mm, aby se mi do prostoru mezi hnací kolo a vanu vlezlo.
Obrázek

Ještě ho musím nějak upevnit, koupil jsen ten dvousložkový tmel, tak snad to bude držet. Jedna věc mě ale velmi nemile překvapila, hnací hřídele totiž nemají stejný průměr :-( je mezi nima cca 0,1mm rozdíl. Což nechápu, jak se soudruhům v číně provedlo :-)
mirbab
PzKpfw III
PzKpfw III

Příspěvekod ACE » 24 kvě 2015, 21:03

pěkný pane moc pěkný a ty hřídele já zabrušoval ložiska pul dne :D ACE
ACE
PzKpfw IV
PzKpfw IV

Příspěvekod mirbab » 25 kvě 2015, 19:35

Manželka se rozhodla, že mi zabaví mou krásnou bednu od tanku na nějaký bylinky nebo co :-) rozhodl jsem se rázně zakročit a sehnal jsem toto
Obrázek
Obrázek
Je to nejspíš bedýnka od střely 120 mm minometu 120 OF M. Když drahá uviděla tutou krásnou bedýnku, tak mě málem zabila :-) No budu na ní muset malinko zapracovat, jinak příjdu o tu pěknější :-) ale za kilo dobrý, to by mi totiž nestačilo ani na materiál na výrobu
mirbab
PzKpfw III
PzKpfw III

Příspěvekod mirbab » 15 lis 2016, 19:00

Tak s lítostí vám kolegové tankisti musím oznámit, že s finančních důvodů musel můj tak putovat do světa :-( doufám, že nový majitel bude stejně spokojený, jako já. Vaše stránky jsem mu doporučil, tak se tu třeba ukáže. Ještě jsem stihl zpevnit ty osy hnacích kol ložisky a pořádně pojezdit doma po zahradě. Malému jsem musel slíbit, že časem pořídíme nějaký další tank, takže co se toho týče, nehodil jsem tanky úplně do žita :-)
mirbab
PzKpfw III
PzKpfw III

Předchozí

Zpět na Tiger I