Můj Germán

Odpovědět
Adam

Můj Germán

Příspěvek od Adam »

Několik pohledů na pokus patiny na mém tanku.
Návštěvník

Re: Můj Germán

Příspěvek od Návštěvník »

nešika píše:jo a cim tu rez delas
Myslím ,že o tank ,co se týká povrchové upravy,se opravdu nikdo moc nestaral.Tiger vyžadoval ceĺkem specialní a náročnou udržbu a tak si myslím ,že na natírání nebyl čas.Patina rzi je Patinátor červené a tmavé rzi.Jina je tank napatxnován Patynátorem hlíny a bláta
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Můj Germán

Příspěvek od Milan »

Adame ,moc se Ti tank povedl. Kde s ním jezdíš žes ho tak vyrychtoval ?? :D
Návštěvník

Re: Můj Germán

Příspěvek od Návštěvník »

Milan píše:Adame ,moc se Ti tank povedl. Kde s ním jezdíš žes ho tak vyrychtoval ?? :D
Milane ,má za sebou kruté boje na východní frontě. :lol:
Adam

Re: Můj Germán

Příspěvek od Adam »

Návštěvník píše:
Milan píše:Adame ,moc se Ti tank povedl. Kde s ním jezdíš žes ho tak vyrychtoval ?? :D
Milane ,má za sebou kruté boje na východní frontě. :lol:
Adam
Radim

Re: Můj Germán

Příspěvek od Radim »

Co se týče rzi, tak je pravda, že bez ní to není ono,ale musí se taky věděť, kde ten tank byl na tu rez nejvíce náchylný... Jinak já mám velice dobré, až výborné zkušenosti s barvami od AGAMA, mají všechny barvy označené číselným kódem, což není nic zvláštního, ale mají zároveň pojmenované slovy... No a co se týče té rzi, tak mají barvu:barva pásů a rez -a je opravdu hodně věrohodná, když se tyto dvě dvarvy zkombinují, tak výsledek je very good ;) ....doporučuji!!!
Vídám hodně skvěle udělané tanky, ale nakonec to totálně domrší ty pásy, které mu udělají červené až fialové. To fakt vypadá hrozně...Takže AGAMA ;)
Odpovědět

Zpět na „Tiger I“