TIGER I

Odpovědět
kremak432
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 467
Registrován: 19 říj 2015, 09:14
8
Lokalita: Starý plzenec

Re: TIGER I

Příspěvek od kremak432 »

Mám je nově v Kingtigru, sezona ještě nezačala tak nevím jak se budou chovat v těžkém terenu. Jinak vypadají dobře.
Uživatelský avatar
Miloš
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 85
Registrován: 25 čer 2017, 21:21
6
Lokalita: Česká lípa

Re: TIGER I

Příspěvek od Miloš »

kremak432 píše:Mám je nově v Kingtigru, sezona ještě nezačala tak nevím jak se budou chovat v těžkém terenu. Jinak vypadají dobře.
Díky za odpověď. Čekal jsem že se ozve ještě někdo. O převodovkách se tady opravdu hodně málo píše.
pajak7

Re: TIGER I

Příspěvek od pajak7 »

Miloš píše:Zravím všechny po delší odmlce sháním další materiál na práci.
Teď mám v merku převodovku akorát potřebuju od vás názor jestli nemáte zkušenosti z touto ?
https://www.ebay.com/itm/Mato-Metal-5-1 ... SwFWVZnoSW
No než se pustíš do nákupu tak si prohlédni a přečti toto jedná se stále o ty samé převodovky:

https://mujtank.tym.cz//viewtopic.php?f ... 661#p39210
Uživatelský avatar
solo
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1230
Registrován: 04 dub 2013, 16:38
10
Lokalita: Poprad

Re: TIGER I

Příspěvek od solo »

Pajáku super!Toto tu chýba.Navzájom si radiť!Škoda,že sa priamo nedopisuje spokojnosť na kúpené prevodovky.Aj tie sa vyvíjajú a tie malé zmeny tu na fóre nie sú vpisovné.A tu vidím obrovskú rezervu v info!
,,Z tohto klubu sa neodchádza, buď Ťa vyhodia,alebo ,,Tu,, zomrieš....,,
Uživatelský avatar
Ody
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 562
Registrován: 12 kvě 2012, 10:08
11
Lokalita: Plzeň

Re: TIGER I

Příspěvek od Ody »

pajak7 píše:
Miloš píše:Zravím všechny po delší odmlce sháním další materiál na práci.
Teď mám v merku převodovku akorát potřebuju od vás názor jestli nemáte zkušenosti z touto ?
https://www.ebay.com/itm/Mato-Metal-5-1 ... SwFWVZnoSW
No než se pustíš do nákupu tak si prohlédni a přečti toto jedná se stále o ty samé převodovky:

https://mujtank.tym.cz//viewtopic.php?f ... 661#p39210
Opravdu víme s jistotou, že u obou převodovek je použit identický (=špatný) materiál ozubených kol?
A že tedy převodovky WALTERSONS = převodovky MATORRO?
pajak7

Re: TIGER I

Příspěvek od pajak7 »

Ody píše:
Opravdu víme s jistotou, že u obou převodovek je použit identický (=špatný) materiál ozubených kol?
A že tedy převodovky WALTERSONS = převodovky MATORRO?
Kremakova Kinga mám tu na stole a mohu potvrdit že ozubená kola a komplet převodovka je identická jen barva bočnic převodovky není nabarvená.Výrobce bude stejný jen prostě zrovna vyrábí pro jiného prodejce a tak mu tam napíše jeho jméno.A ozubená kola jsou stejná (stejný materiál) jako ta na solově převodovce takže si myslím že je velká šance že se ta poslední kola taky rozlomí (špatní konstrukce + materiál).

Každopádně každého věc co si koupí toto je moje rada a nikdo se jí nemusí řídit .
Uživatelský avatar
Miloš
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 85
Registrován: 25 čer 2017, 21:21
6
Lokalita: Česká lípa

Re: TIGER I

Příspěvek od Miloš »

Kluci díky za pomoc sice se mi povedla ukecat s prodejcem slušná cena ale ještě jsem to neodklep , takže ještě budu hledat.
Uživatelský avatar
Miloš
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 85
Registrován: 25 čer 2017, 21:21
6
Lokalita: Česká lípa

Re: TIGER I

Příspěvek od Miloš »

Jěště nápad ? Nevím jestli to není blbost ale jestli by nepomohlo zakalení převodových koleček ?
Uživatelský avatar
solo
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1230
Registrován: 04 dub 2013, 16:38
10
Lokalita: Poprad

Re: TIGER I

Příspěvek od solo »

Nerob to!Prevodovka bude na vyhodenie!Nevieš nič o materiále z čoho je vyrobená a tak ju na 99% zničíš.Páni,nie je ten správny čas si založiť triedenie prevodoviek a písať tam svoje + a -?Ku všetkým prevodovkám a redukciám.
solo
,,Z tohto klubu sa neodchádza, buď Ťa vyhodia,alebo ,,Tu,, zomrieš....,,
Uživatelský avatar
Ody
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 562
Registrován: 12 kvě 2012, 10:08
11
Lokalita: Plzeň

Re: TIGER I

Příspěvek od Ody »

pajak7 píše:
Ody píše:
Opravdu víme s jistotou, že u obou převodovek je použit identický (=špatný) materiál ozubených kol?
A že tedy převodovky WALTERSONS = převodovky MATORRO?
Kremakova Kinga mám tu na stole a mohu potvrdit že ozubená kola a komplet převodovka je identická jen barva bočnic převodovky není nabarvená.Výrobce bude stejný jen prostě zrovna vyrábí pro jiného prodejce a tak mu tam napíše jeho jméno.A ozubená kola jsou stejná (stejný materiál) jako ta na solově převodovce takže si myslím že je velká šance že se ta poslední kola taky rozlomí (špatní konstrukce + materiál).

Každopádně každého věc co si koupí toto je moje rada a nikdo se jí nemusí řídit .
To Pajak: Díky, jestli to máš na stole, a porovnáváš to, tak je to jasné. Ona značka je dnes jen nálepka, jak je vidět, už asi i u převodovek.
Odpovědět

Zpět na „Tiger I“