TIGER

sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3208
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: TIGER

Příspěvek od sakulajda »

Milan píše:Panthera z tygráckým podvozkem vůbec nadělej.Nepovede se Ti to.Bude to stále bastard.Již vyšel novej Panther.Pokud máš kovovou vanu na Tigra,tak dělej Tigra a o Panthera se vůbec nesnaž.Dej si říct.
Milan má pravdu a já o tom také lecos vím :!: Nekombinovat
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
pajak7

Re: TIGER

Příspěvek od pajak7 »

No a já už mohu jen konstatovat že Sakulajda a Milan vědi o čem mluví, tak neblbni a poslechni je ;) ;) ;)
mareton

Re: TIGER

Příspěvek od mareton »

Ahoj.
Tak kovová vana přišla asi za 18 hodin po ¨zaplacení. Nechápu jak to stihly. Zaplatil jsem v 11 večer a když jsem přišel z práce, tak to bylo v obýváku.
K té vaně. Mám problémy s namontováním kol. Všechny šrouby jsou uplně jinak. Asi budu muset vzít pilník a všechny ty závity u šroubů od kol zkrátit asi o 3 mm, stejně tak i napínací kolo. Asi je to dělaný rovnou na kovový kola :-(
Nicméně mi asi nezbyde nic jiného (dávat do narážecích trnů šroub se závitem je asi kravina) než chodit po železářství a hledat něco co by tam šlo... no to bude stranda....
Jinak udělám z toho tigra, jinak to nejde. Když už k tomu mám kovový tigrácký pásy. Holt jen, než si na vše našetřím (nejdříve kovová kola a napínací kola,) Tak si vyberu nějaký hezký tigrácký vršek. Neviděli jste někdo někde kovovej (když už tak pořádně :-) ? Byl bych vděčen.
Až to vše bude držet pohromadě, tak se moc těším na vzhledové tunění :-)
Uživatelský avatar
Vašek
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 176
Registrován: 30 zář 2009, 12:35
14
Lokalita: Cerhovice

Re: TIGER

Příspěvek od Vašek »

Tak konečně hotovo,kov.tuning-kov vana,pojezdy,pásy+nové motory mig 480,tank s nimi jezdí plynule i v nízkých otáčkách, dále jsem přidal ložiska na hnací hřídele a samozřejmě silnější baterku
Obrázek

Uploaded with ImageShack.us
Obrázek

Uploaded with ImageShack.us
Obrázek

Uploaded with ImageShack.us
Obrázek

Uploaded with ImageShack.us
Obrázek

Uploaded with ImageShack.us
Naposledy upravil(a) Vašek dne 18 dub 2011, 12:15, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Vašek
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 176
Registrován: 30 zář 2009, 12:35
14
Lokalita: Cerhovice

Re: TIGER

Příspěvek od Vašek »

konektor pro nabíjení
Obrázek

Uploaded with ImageShack.us
připraven na jízdu
Obrázek

Uploaded with ImageShack.us
Uživatelský avatar
čížan
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 120
Registrován: 15 zář 2010, 14:41
13
Lokalita: Solopysky u Loun

Re: TIGER

Příspěvek od čížan »

Ahoj VAšku, psal jsem ti SZ.
116. Panzer division Windhund
mirekcz
Příspěvky: 3
Registrován: 26 pro 2011, 17:42
12
Lokalita: Kladno1 Náměstí Sítná

Re: TIGER

Příspěvek od mirekcz »

Ahoj jmenuji se Mirek a chtěl jsem se zeptat na to ložisko rozměry a jak sto tam upevnil mám také tigra a musim ho překopat obědnal jsen si novou vanu je kovová za radu moc děkuji Mirek Kladno. Můj SKYPE je mire.u.s.a
Uživatelský avatar
Vašek
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 176
Registrován: 30 zář 2009, 12:35
14
Lokalita: Cerhovice

Re: TIGER

Příspěvek od Vašek »

mirekcz píše:Ahoj jmenuji se Mirek a chtěl jsem se zeptat na to ložisko rozměry a jak sto tam upevnil mám také tigra a musim ho překopat obědnal jsen si novou vanu je kovová za radu moc děkuji Mirek Kladno. Můj SKYPE je mire.u.s.a
Ahoj rozměry ložiska přesně nevím,jsou z kolečkovejch bruslí,byly po ruce musel jsem nepatrně zbrousit hřídel z převodovky. Upevnil jsem je pomocí super tmelu epoxidový dvosložkový je na kov tvrndne do 3 min.
Uživatelský avatar
Vašek
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 176
Registrován: 30 zář 2009, 12:35
14
Lokalita: Cerhovice

Re: TIGER

Příspěvek od Vašek »

Nové převodovky+redukce tank je pomalejší a podstatně se s ním lépe manevruje,jak zde na foru říkáte jezdí modelově puffy ano je to tak není to závoďák ,ale těžký tank TIGER ;) ;) ;)
Obrázek

Uploaded with ImageShack.us
pajak7

Re: TIGER

Příspěvek od pajak7 »

Vítej do klubu Pásoplazů ;) ;) ;)
Odpovědět

Zpět na „Tiger I“