Tiger 1 imaginární bastard

Odpovědět
Uživatelský avatar
milan 88
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 320
Registrován: 23 lis 2020, 17:17
3
Lokalita: Hodonín

Tiger 1 imaginární bastard

Příspěvek od milan 88 »

Ahoj,zhruba po 3 měsících stále po chvilkách kdy mám v práci trochu volna(řidič autobusu)pokračuju na svém tigříkovi.Rozdělaný,ořezaný,obroušený,ložiska převodovek,kouřák pryč.Nastříkaná kamufláž-trojbarevná,doplnění doplňků,napínací kola s ložiskama.Pokračuji na detailech.Dnes volno tak vana a kola šplíchlé poslední vrstvou laku a na zbytku vytvářet rez a špinu.V týdnu snad zkompletuju a zprovozním podvozek.Až bude vše hotovo což je ve hvězdách tak dám fotky na rajče a napíšu odkaz na album,snažím se fotit celý postup.Předem upozornuju že je to doopravdy bastard protože není podle žádné skutečné předlohy(kamufláž,označení)a podle doplňků prolíná všemi verzemi,ranná,střední,pozdní ale mě se líbí a tak to zůstane.
Stavím pro radost,na centimetry nehledim!
mrst
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 3136
Registrován: 09 úno 2009, 19:52
15
Lokalita: Praha 9, Horní Počernice

Re: Tiger 1 imaginární bastard

Příspěvek od mrst »

Zdarec... to je fajn, ale ostatni by mozna byli radeji, kdyby jsi postupne vkladal fotky, aby se mohli necemu treba priucit a nebo vypilovat a vzit si neco zajimaveho prave z postupne stavby...
Uživatelský avatar
milan 88
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 320
Registrován: 23 lis 2020, 17:17
3
Lokalita: Hodonín

Re: Tiger 1 imaginární bastard

Příspěvek od milan 88 »

Já su po 25 letech zase začátečník a snažím se čerpat tady na foru,něco se mi podaří,něco nezvládnu,něco raději ani nezkouším a nakonec to udělám jak se to líbí mě a co zvládnu.Jak budu mít chvilku volno udělám album a dám odkaz,
Stavím pro radost,na centimetry nehledim!
Uživatelský avatar
Shotek
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1047
Registrován: 19 bře 2013, 10:21
11
Lokalita: Praha 9

Re: Tiger 1 imaginární bastard

Příspěvek od Shotek »

Nás, co se po dlouhé přestávce k modelaření vraceli je tu určitě víc, včetně mě, tak žádný strachy :D
Taky se přimlouvám za průběžné vkládání, ať máme na co koukat...
Ať se dílo daří!

ahoj
mrst
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 3136
Registrován: 09 úno 2009, 19:52
15
Lokalita: Praha 9, Horní Počernice

Re: Tiger 1 imaginární bastard

Příspěvek od mrst »

Urcite pravidelne vkladat.... kdyz to vidime muzeme ti treba poradit a nepujdes cestou pokus omyl :P
Uživatelský avatar
milan 88
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 320
Registrován: 23 lis 2020, 17:17
3
Lokalita: Hodonín

Re: Tiger 1 imaginární bastard

Příspěvek od milan 88 »

Ahoj,chvilka času při schnutí barev tak jsem udělal na rajčeti album tiger bastard,https://demmm.rajce.idnes.cz/Tiger bastard
na tom druhém albu mám náboj 1:1,u něj jsem udělal školáckou chybu,šplíchl jsem primer se surferem a neuvědomil si že stěny modelu jsou tenké a pružné,vše popraskalo a začalo se odlupovat takže drobná úprava,do nábojnice vložit novodurovou trubku a zalit betonem aji náboj.Musím vše znovu obrousit a našplíchat,Je těžký jak kráva,nechtěl bych dělat nabíječa v tanku
Stavím pro radost,na centimetry nehledim!
Radek
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 516
Registrován: 25 úno 2009, 10:33
15
Lokalita: Hostětín

Re: Tiger 1 imaginární bastard

Příspěvek od Radek »

Hlavně že Tě to baví a máš z toho radost. Kdysi jsem četl na německém fóru, které už bohužel neexistuje, diskuzi, zda koupit dokonalou Tamyi nebo Heng Long a předělávat. Hoši se shodli, že po všech předělávkách vyjde Heng Long skoro stejně draho, ale ta zábava co si při tom užijí je baví. Snad Tě to hned nepustí a budeš mít dobrou zábavu v této šílené době.
Držím palce!

Radek *THUMBS UP*
Uživatelský avatar
milan 88
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 320
Registrován: 23 lis 2020, 17:17
3
Lokalita: Hodonín

Re: Tiger 1 imaginární bastard

Příspěvek od milan 88 »

Díky,Nějak to sprasím,ale budu spokojený,že jsem něco vytvořil a hlavně aby se to líbilo vnukům.
milan
Stavím pro radost,na centimetry nehledim!
Drake
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1156
Registrován: 11 čer 2017, 16:27
6
Lokalita: Kyjov

Re: Tiger 1 imaginární bastard

Příspěvek od Drake »

Milane, moc krásná práce ahoj Až tohle covidové šílenství skončí tak se můžem sejít ještě s Rudynem a prohnat tanky po Pánově.
Uživatelský avatar
milan 88
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 320
Registrován: 23 lis 2020, 17:17
3
Lokalita: Hodonín

Re: Tiger 1 imaginární bastard

Příspěvek od milan 88 »

Díky,rád poznám osobně lidi kteří si umí ještě v této době hrát a nehoní se jenom za ziskem a dělají co je baví,a dozvím se rady které jsem na fóru nenašel,nebo celkem nepochopil
Stavím pro radost,na centimetry nehledim!
Odpovědět

Zpět na „Tiger I“