Líbí se Vám web ?

sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3204
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: Líbí se Vám tento WEb ?

Příspěvek od sakulajda »

Kazdy novy jen cte a jen malo uzitecneho pise, stari pardalove toho maji dost ...
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
zander
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1448
Registrován: 25 čer 2010, 18:47
13
Lokalita: Praha 5 Radotín

Re: Líbí se Vám tento WEb ?

Příspěvek od zander »

sakulajda píše:Kazdy novy jen cte a jen malo uzitecneho pise, stari pardalove toho maji dost ...
S tím nelze než souhlasit.
Když se člověk podívá , co je tu nových členů, a co přibylo za kvalitní příspěvky, tak tam je ta odpověď.
Bohužel.

Michal/Zander/
"Rytířský v boji, bdělí v míru"
SuperS

Re: Líbí se Vám tento WEb ?

Příspěvek od SuperS »

sakulajda píše:Kazdy novy jen cte a jen malo uzitecneho pise, stari pardalove toho maji dost ...
Pane sakulajda to je bohužel holý fakt se kterým ani jeden z nás nic neudělá a těm jak píšete perdálům se ani nedivím.
Jen jsem prostě reagoval na situaci kterou jsem zde zaznamenal.
balcin píše:Super s:::Tak nelez do naší hospody a nic tam neuvidíš,co by tě pohoršovalo..A jestli tě pohoršuje ženská ve spodním prádle,tak se běž léčit a já ti s radostí poradím,kde...Raději nám tady ukaž,co jsi postavil,ty a co máš doma za tanky...Tebe ještě neznám....Tož sa nám tu ukaž,co vlastníš a s čím jezdíš a potom mudruj...
Nebojte pane balcin nepolezu na to nemám žaludek.
Ženy ve spodním prádle mě rozhodně nepohoršují a tudíž léčbu nepotřebuji jenom si myslím že do modelářského FORA takové věci nepatří ale asi se pletu.
Ale vy by jste možná mohl popřemýšlet o odborné pomoci když jsem si tak prohlédl vaše příspěvky.
A zaráží mě že zrovna vy se dožadujete po jiných aby se předvedly.
Já vám zde nic neukážu ze své práce protože sám nemodelařím jenom se zajímám o Historii a to přesně o období 1914 - 1948.
A při shánění různých podkladů mě to čas od času zavedlo i sem.
balcin píše:Jo a zapoměl jsi mě připsat mezi Zandera a Vojtiše,to mě na tebe velice mrzí,že jsi na Balcina zapoměl... ;)
:roll: :roll: :roll:
zander píše:
S tím nelze než souhlasit.
Když se člověk podívá , co je tu nových členů, a co přibylo za kvalitní příspěvky, tak tam je ta odpověď.
Bohužel.

Michal/Zander/
Pane Zander jak již jsem psal výše bohužel,jenom vám a dalším pardálům (pan balcin mezi ně rozhodně nepatří alespoň dle mého) chci popřát hodně modelářských úspěchů.
A jestli jsem někoho svým názorem urazil tak pardon ale nemohl jsem si pomoct.

S přátelským pozdravem
Evžen Klíma
Uživatelský avatar
sourekv
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 878
Registrován: 22 zář 2009, 21:49
14
Lokalita: Praha

Re: Líbí se Vám tento WEb ?

Příspěvek od sourekv »

balcin píše:Super s:::Tak nelez do naší hospody a nic tam neuvidíš,co by tě pohoršovalo..A jestli tě pohoršuje ženská ve spodním prádle,tak se běž léčit a já ti s radostí poradím,kde...Raději nám tady ukaž,co jsi postavil,ty a co máš doma za tanky...Tebe ještě neznám....Tož sa nám tu ukaž,co vlastníš a s čím jezdíš a potom mudruj...
Prosil bych neposílat kolegu k psychoanalýze jenom proto že má jiný názor a nebo nesouhlasí. To už tady bylo a nedopadlo to pěkně. Dík V.
Mysleli jsme to dobře, ale dopadlo to jako vždycky
Uživatelský avatar
Ody
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 562
Registrován: 12 kvě 2012, 10:08
11
Lokalita: Plzeň

Re: Líbí se Vám tento WEb ?

Příspěvek od Ody »

1) Nemyslím si, že jedna fotografie dámy ve spodním prádle v sekci nazvané "Hospoda u tankisty", zdejšího fóra je nějakým znakem šokujícího úpadku.
2) Během letní "okurkové" sezóny asi všichni spíše jezdíme (ať už s tankama nebo po dovolených) než stavíme. Myslím že počet stavebních témat naroste "spodzimka" až zalezeme do svých slují. Ostatně moje práce na Pz.IV také nyní docela stagnují.
3) Pro teoretika - historika, asi zdejší fórum,nejen v poslední době, ale komplexně, není nějakým zásadním zdrojem informací.
4) Neznám lepší zdroj v češtině pro 1/16 tankového RC modeláře.

Jen můj názor, nic víc, nic míň.
Uživatelský avatar
zander
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1448
Registrován: 25 čer 2010, 18:47
13
Lokalita: Praha 5 Radotín

Re: Líbí se Vám tento WEb ?

Příspěvek od zander »

Hospoda u Tankisty je tu od toho.
Ale chlapci , že je to hospoda, tak na sebe nemusíte hned bejt hrubý a házet opo sobě slovními židlemi. ;) ;)
Tady se Balcina zastanu v hospodě si může dovádět jak chce vod toho mu jí, i nám admin zřídil /dík/, pro neformální pokec.

Howgh

Michal
"Rytířský v boji, bdělí v míru"
Návštěvník

Re: Líbí se Vám tento WEb ?

Příspěvek od Návštěvník »

Zdravím!

Stránky mi moc pomáhají. Jsem za ne vdecný! :D
Písu z mobilu - nemá hácky. :(

MiG
Uživatelský avatar
spitfiremk1
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 414
Registrován: 29 led 2011, 17:38
13
Lokalita: Bochoř Bezručova 287 750 00 okres Přerov

Re: Líbí se Vám tento WEb ?

Příspěvek od spitfiremk1 »

..Tento web, je pro mne snad první, kterému jsem propadl,i když jako modelář, mám tanky jako okrajové téma..Razím heslo, "správný modelář musí mít ode všeho alespoň jednu položku-model" Fascinují mne, jako bývalému pilotovi, letadla (400 ks.Letedel 1:72, 1:50, 30 RC polomaket) Pokud jsem potřeboval před 30 lety radu, pomoc, musel jsem si vystačit sám, nebo s literarurou. Pak se objevila různá modelářská fóra a tam jsem narazil na velké kastování mezi "pány modeláři".Dotazy nováčků byly chápány jako obtěžování a zasí....ání vláken a zazobaní týpci se chlubili mezi sebou tím, co zase koupili, rozbili...Takže dovědět se něco o svém vrtulníčku za 2000, znamenalo nechat se vysmát a být pokládán za "socku..."Což v mém případě je fakt, jelikož s platem školníka za 9550 čistého je asi pravda..Jelikož jsem abstinent (ne zarytý) dokážu si tu a tam na něco uspořit a vše co bych propil :) si rychle přepočtu na modely atd..Až tyto stránky mne přesvědčily o jejich kvalitě a ochotě jejich členů pomoci i s prkotinou, mnohokráte popsanou. Každý nováček, zde nalezne vše co potřebuje, aniž by se ptal a pokud ho to hned netrkne, nikdo mu znechuceně neodpoví, aby jen četl, ale volí vlídné popostrčení, aby se ten človíček napřed rozkoukal a ještě mu poradí kam přesně má zalistovat.Pokud někdo hledá chyby za každou cenu a nenajde je na našich stránkách, tak pochopitelně hledá jakékoliv příčiny v podobě fotek manželek našich členů, které jaksi historicky, ani fakticky nesouvisí při krmení ptáků s bojovou technikou a její problematikou. Ani si chudák neuvědomil, že své téma to mělo (velmi šarmantní, myslím,) a v rubrice legálně zřízené pro chvíle, kdy není momentálně o čem diskutovat. Jiné weby tyto kolonky nazývají různě, jako např. smetiště, co se kam nevešlo apod...U nás se to vzletně a příjemně nazývá hospoda. A pro to, si zde připijme na naše i moje oblíbené stránky a vzkažme všem, kteří u nás nezjistili, jestli bylo dříve vejce nebo slepice, aby si svůj neúspěch neukájeli puritánskými výroky o mravopočestnosti zdejších modelářských skvostů...

Richard Plíhal..
nejde li o život, jde o hov .......
Libor

Re: Líbí se Vám tento WEb ?

Příspěvek od Libor »

To je mazec ;) ;) ;)
Uživatelský avatar
spitfiremk1
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 414
Registrován: 29 led 2011, 17:38
13
Lokalita: Bochoř Bezručova 287 750 00 okres Přerov

Re: Líbí se Vám tento WEb ?

Příspěvek od spitfiremk1 »

Libor píše:To je mazec ;) ;) ;)
...Jako co? :shock: Můžeš (chceš li ) být konkrétnější? ;)
nejde li o život, jde o hov .......
Odpovědět

Zpět na „Líbí se Vám web?“