Panzerkampfwagen VI Ausf. B „Tiger II

informace o stavu fóra

Panzerkampfwagen VI Ausf. B „Tiger II

Příspěvekod Mira74 » 01 lis 2016, 10:31

Tak se mi dnes téměř po měsíci vrátila nevyzvednutá dobírka ze Slovenska.( Dakujem brata :evil:) tak tedy kdo by jste měli zájem o Panzerkampfwagen VI Ausf. B „Tiger II Heng Long a Toro t34/85 zimní a cena za oba modely a doplňky je 5400 + pošta za oba. Pokud je to moc prodám jako náhradní díly také komplet za 4700 kč.

Po této zkušenosti na dobírku nezasílám .

Děkuji Mira

http://inzerce.modelbazar.cz/podekovani ... ction=i-ok
Naposledy upravil Mira74 dne 02 lis 2016, 12:58, celkově upraveno 1
Mira74

Re: Panzerkampfwagen VI Ausf. B „Tiger II

Příspěvekod zander » 01 lis 2016, 11:57

Dobírka a na Slovensko, na to je potřeba velká odvaha, sám bych to tak nikdy neposlal, je tam obrovská nespolehlivost kupujících, a to je lety prověřený fakt.
Bohužel.
"Rytířský v boji, bdělí v míru"
zander
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger

Příspěvekod Jenda26 » 02 lis 2016, 01:12

Patří ti to. :twisted: Jestli jsi s tím člověkem ze slovenska jednal jako se mnou, tak se ani nedivím, že si to radši nevyzvednul. Ještěže jsem to od tebe nekoupil, měl jsem o toho Tigra fakt zájem, ale kdo ví co by mi přišlo, když jsi odmítal poslat jakoukoliv fotku. To si radši připlatím 600,- a koupím nového ....
T-34/85, Tiger, Panther, Panther Skorpion(ve výstavbě),Tiger (torro), KV-1, M26 Pershing, PZ III. ausf. L, Stug III., PZ ausf. H, M41A3 Walker Bulldog , Nebelwerfer, Pak 36 , M115
Jenda26
PzKpfw IV
PzKpfw IV

Příspěvekod Miri » 02 lis 2016, 07:46

srol
Miri
PzKpfw IV
PzKpfw IV

Příspěvekod Mira74 » 02 lis 2016, 08:58

Patří ti to. :twisted: Jestli jsi s tím člověkem ze slovenska jednal jako se mnou, tak se ani nedivím, že si to radši nevyzvednul. Ještěže jsem to od tebe nekoupil, měl jsem o toho Tigra fakt zájem, ale kdo ví co by mi přišlo, když jsi odmítal poslat jakoukoliv fotku. To si radši připlatím 600,- a koupím nového ....

Byl vyfocen na modelbazaru byli zde odkazy na mé rajče tak drž už hubu . A kup si noví . Ještě mám tve SZ schované jak smlouváš o cenu jak posunuješ termín po výplatě atd atd tet mne obvinuješ z věci které bych nikdy neudělal . :oops: Prostě si socka co nemá prachy a místo toho aby si máknul a našel si třeba druhou práci obvinuješ druhé. Jestli si podvodník a nemakačenko je to jen tvůj problém ale všichni takoví nejsou. :twisted:
Naposledy upravil Mira74 dne 02 lis 2016, 10:27, celkově upraveno 4
Mira74

Příspěvekod Mira74 » 02 lis 2016, 09:00

A když se neprodá vůbec mi to vadit nebude trávu to nežere a místa mám dost. Na rozdíl od Jenika 26 (ten nick mu fakt sedí) si klidně na ty dva tanky postavím skladovací halu a odečtu to zdaní :lol: .
Naposledy upravil Mira74 dne 02 lis 2016, 09:12, celkově upraveno 1
Mira74

Příspěvekod LK88 » 02 lis 2016, 10:12

tedy, nevím, obviňovat někoho zda je či není socka.....ale když koukám na tvůj pravopis, teda...hrůza, a je pravda, že jsem se také nad tvým inzerátem pozastavil a říkal si, koniga bych možná chtěl, ale...také bych očekával nějakou fotku, jak to tu dělají všichni...
LK88
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger

Příspěvekod Mira74 » 02 lis 2016, 10:20

Češtinu neřeš nejsme v hodině češtiny . Fotky byli vloženy jako odkaz na rajče chce to číst. Jenda 26 je zvláštní člověk již první spor byl když jsem tank získal od té doby to pokračuje a jen hází špínu při každé maličkosti. Jestli mi někdo opětovně brečí do SZ že nemá je socka to řešit nebudu.
Mira74

Příspěvekod Jarin » 02 lis 2016, 11:26

Myslím že by jsi měl zvážit své chování a to co tady píšeš. Nic pořádného jsi nepostavil ale chování máš jak mistr světa. A tvůj slovník taky není nic moc. Tak když ti doma nepřekáží tak proč ho prodáváš
Být administrátorem tak bych tě za tato slova vyloučil z fóra a bylo by. Urážet tady nikoho nebudeš.
Kingtiger Sd.kfz. 182
Jarin
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther

Příspěvekod LK88 » 02 lis 2016, 11:42

ač nerad, ještě se k tomu vrátím, já osobně žádný odkaz nikde neviděl ani foto stavu oného koniga , poněvadž mě zajímalo, za A co vlastně nabízíš, a za B v jakém je stavu- co jsi na něm za ten skoro rok napáchal či vlastně vůbec něco, či naopak co bude nutno po tobě na něm opravovat :lol: poněvadž mám z tvého vlákna o tanku pocit, že jsi ani nevěděl co jsi vlastně koupil ( navíc způsobem přeplacení kolegy ) celé dost divné....tak to je asi tak vše a vůbec bych se nikdy tady neodvážil někoho soudit a už vůbec když člověka neznáš lépe či osobně, to že nám tento koníček leze do rozpočtů , to víme každý...ale ty jsi holt asi klasa :lol:
Naposledy upravil LK88 dne 02 lis 2016, 11:54, celkově upraveno 1
LK88
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger

Další

Zpět na O fóru