muj prvni tank ..

Odpovědět
pajak7

Re: muj prvni tank ..

Příspěvek od pajak7 »

Zajímavé ahoj
LK88
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1598
Registrován: 23 dub 2015, 18:28
8
Lokalita: praha 9 vysočany

Re: muj prvni tank ..

Příspěvek od LK88 »

Recoil + Elevation Unit -bylo by fajn, kdyby někdo s možností 3D printu zkusil toto vyrábět, už jsme na to narazili v jiném vlákně, popř.někdo kdo by byl schopen v to vyrábět v kovu, at to něco vydrží a je to přesné, asi to potkalo většinu z nás, mě se to postupně rozsypalo úplně, řešil jsem to vysprávkami ,ale došlo k úplné zkáze-super china plast :( takže jsem to vyřešil s tím co jsem měl po ruce- U profil pozink, plast cedule :) a šroubky and matičky, kluzná ložiska Al trubička a v ní ještě mosazná- vymezení vůle vůči průměru šroubů ,elevaci zatím nechávám standart HL, je to dělané opravdu na koleně ale fachčí to :) když jsem se do toho pustil -myslel jsem , že to bude raz dva, ale nebylo ,takže k zamyšlení pro někoho s 3D - zajemců by bylo jistě dost :P (jistě že ne zadarmo )
Uživatelský avatar
rmichalbarna
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1343
Registrován: 09 říj 2016, 07:34
7
Lokalita: Most

Re: muj prvni tank ..

Příspěvek od rmichalbarna »

Ahoj Ládo,myslím že je to paráda,hlavně že to funguje.Není ten plech těžký? ahoj
Tatra 141,T34/85
http://www.mujtank.tym.cz

LK88
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1598
Registrován: 23 dub 2015, 18:28
8
Lokalita: praha 9 vysočany

Re: muj prvni tank ..

Příspěvek od LK88 »

ani ne , není ho tolik a je slabý, motorek to zvládá v pohodě zvedat
pajak7

Re: muj prvni tank ..

Příspěvek od pajak7 »

Ladiku super počin ,teď už jen předělat ten šílený přední spodní pancíř a bude to dokonalej model ahoj ahoj ahoj
LK88
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1598
Registrován: 23 dub 2015, 18:28
8
Lokalita: praha 9 vysočany

Re: muj prvni tank ..

Příspěvek od LK88 »

no jo, já vím, ta šikmina , já se toho trochu bojím :? když to zmrvím budeš mi to muset Pavlik zpravit :roll:
pajak7

Re: muj prvni tank ..

Příspěvek od pajak7 »

Rád ti pomohu když to bude v mích silách.
LK88
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1598
Registrován: 23 dub 2015, 18:28
8
Lokalita: praha 9 vysočany

Re: muj prvni tank ..

Příspěvek od LK88 »

v tvých silách ? myslím že není co bys neuměl, kdyby šlo jen o ten pancíř tak to je v pohodě, ale chápu to tak...že je nutno posunout i převodovky a osy hnacích kol tím pádem...
LK88
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1598
Registrován: 23 dub 2015, 18:28
8
Lokalita: praha 9 vysočany

Re: muj prvni tank ..

Příspěvek od LK88 »

ne to ja ho s tím otravovat nebudu, budto to prubnu, nebo časem kovová,a nebo to zustane tak jak to je :roll:
LK88
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1598
Registrován: 23 dub 2015, 18:28
8
Lokalita: praha 9 vysočany

Re: muj prvni tank ..

Příspěvek od LK88 »

Rozhodl jsem se ,aby to bylo trochu plastictejsi i na pohled neco udelat s deklem zamerovace, nemam dremel ani jiny uzitecny bazmek takze hruby a jemny smirgl a pilnicek, dekl je pozink i s kapsou zamerovace, je posuvny ale zatim jen na rucni pohon :lol: a kdyz uz jsem byl na vrsku tak jsem dodelal par svaru tmelem ahoj
Odpovědět

Zpět na „Jagdpanther“