Panzer III celokov

LK88
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1598
Registrován: 23 dub 2015, 18:28
8
Lokalita: praha 9 vysočany

Re: Panzer III celokov

Příspěvek od LK88 »

Tak to by jsme meli )) to by pan co se snazi to prodavat koukal ))) :shock: :lol:
Uživatelský avatar
Peca
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 162
Registrován: 17 bře 2013, 12:53
11
Lokalita: Trutnov, Liberec

Re: Panzer III celokov

Příspěvek od Peca »

No to by koukal:))Taky bych do nej nesel...za ty prachy sahl bych po necem jinem...dal jsem to sem jen jako zajimavost,na kterou jsem narazil o pauze:)
Uživatelský avatar
Silent_Marcus
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 91
Registrován: 26 srp 2015, 19:55
8
Lokalita: Kladno

Re: Panzer III celokov

Příspěvek od Silent_Marcus »

Peca píše:To musí bejt těžká obluda...plánujete někdo?:-)

Ne a ani bych neplánoval, mám PZ3 s kovovou vanou a už tak je dost těžký. V kombinaci s úzkými pásy se bude dost bořit a při té váze možná i články pásů trhat. Další problém bude s pohonem, aby se ti plynule plazil převody 5:1 stačit nebudou a větší převodovku do toho malého, koncentráčkového prostoru bude problém narvat. Pravda,ve videu na podlaze ti zatočí krásně ale jakmile vyjedeš kamkoliv jinam problém bude na světě.

Ve videu sice pán říká, že je to hezká kvalita ale k hezké kvalitě to má ještě daleko. Hodně detailů je nepřesných (grily, rozměr kanonu, věžového koše..) Nejhorší je však ten kov. Jak zde zmiňoval solo, je to peklo. Je křehký a po nárazu okamžitě praská. Nemáš šanci to nikterak spojit cínem a jediná možnost je lepidlo..

Posledním hřebíkem do rakve je cenovka, krásná trojka se dá postavit levněji, kvalitněji a i s lepší elektronikou.

Silent
Panzer III, foťák a nějaká ta kamera..
Fotky: http://silentmarcus.rajce.idnes.cz/
Pohyblivé obrázky: https://youtu.be/iMb53uFbdMc?list=PLQ6N ... 64Rk6VDclV
mrst
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 3132
Registrován: 09 úno 2009, 19:52
15
Lokalita: Praha 9, Horní Počernice

Re: Panzer III celokov

Příspěvek od mrst »

hodnotím to asi takhle
"tank znalců, kdo ho zná, tak ho nekoupí"
LK88
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1598
Registrován: 23 dub 2015, 18:28
8
Lokalita: praha 9 vysočany

Re: Panzer III celokov

Příspěvek od LK88 »

No, dyk jsem to psal uz na zavatku, max.striknout to clovek muze jinak nic )))
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3204
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: Panzer III celokov

Příspěvek od sakulajda »

Vetsinu mam v plastu a nedam na to dopustit.
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Ody
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 562
Registrován: 12 kvě 2012, 10:08
11
Lokalita: Plzeň

Re: Panzer III celokov

Příspěvek od Ody »

Tank jako celek je dost drahý, vršek mít v kovu je zbytečné a při úpravách i dost limitující. Dle zvuku je skutečně osazen CLARK TK22, na který je nyní modní plivat. Je třeba si ovšem uvědomit, CLARK TK22, přišel na trh s cenou 2000 -3000 Kč v době, kdy jedinou alternativou byl drahý El-mod ve starším řešení s oddělenou řídící a zvukovou částí a o IBU2 ještě v té době nebylo ani vidu ani slechu. Takže tak.
Uživatelský avatar
LARS
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 440
Registrován: 02 úno 2009, 21:41
15
Lokalita: Nudvojovice

Re: Panzer III celokov

Příspěvek od LARS »

To že se to občas splaší není Clarkem ale tím bazmekem na 360° otáčení věže , mě to taky občas spustí něco co jsem nechtěl . Prostě 18 drátu je na tak malí průměr moc , je tam zřejmě málo místa mezi sebou a pak si to o sebe cvrnkne.
[█۞███████]▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▅█████████▅▄▃▂
I███████████████████]
.◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3204
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: Panzer III celokov

Příspěvek od sakulajda »

Ody píše:Tank jako celek je dost drahý, vršek mít v kovu je zbytečné a při úpravách i dost limitující. Dle zvuku je skutečně osazen CLARK TK22, na který je nyní modní plivat. Je třeba si ovšem uvědomit, CLARK TK22, přišel na trh s cenou 2000 -3000 Kč v době, kdy jedinou alternativou byl drahý El-mod ve starším řešení s oddělenou řídící a zvukovou částí a o IBU2 ještě v té době nebylo ani vidu ani slechu. Takže tak.
Souhlas jak se zbytecnosti kovoveho vrsku,tak s nahledem na clark.
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
LK88
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1598
Registrován: 23 dub 2015, 18:28
8
Lokalita: praha 9 vysočany

Re: Panzer III celokov

Příspěvek od LK88 »

ted se strašně stydím, já mám clakra doposud ... :oops: :oops: ano je už přežitý, ale v době kdy jsem si tank pořídil to pro mě byla přijatelná cesta ..zatím běhá a s dobrou reprobednou s bassreflexem celkem ujde, ano jistě při něm nezůstanu navždy, ale znáte to, vše je o penězích a člověk neví co dřív a prioritně :cry: cool
Odpovědět

Zpět na „Videa“