Modell Leben Erfurt 2020

mrst
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 3136
Registrován: 09 úno 2009, 19:52
15
Lokalita: Praha 9, Horní Počernice

Modell Leben Erfurt 2020

Příspěvek od mrst »

S Bolkem a jeho tatíkem jsme byli v sobotu si trochu zajezdit a podívat se v Erfurtu...
zde něco málo z veletrhu a na ochutnávku či inspiraci
bylo super ...užili jsme si to...
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3206
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: Modell Leben Erfurt 2020

Příspěvek od sakulajda »

paráda
----
a je vidět, že nikomu nevadí různé modely na jednom place
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
PetrNC
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1234
Registrován: 22 led 2012, 21:04
12
Lokalita: Náchodsko

Re: Modell Leben Erfurt 2020

Příspěvek od PetrNC »

Pěkný fotky cool . Už hned v sobotu byly na Youtube videa z této akce.
mrst
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 3136
Registrován: 09 úno 2009, 19:52
15
Lokalita: Praha 9, Horní Počernice

Re: Modell Leben Erfurt 2020

Příspěvek od mrst »

Hlavní pořadatel byl a snad i bude ...je Bolek... měl vše zařízené k naprosté spokojenosti,... a kolegové z DE možná dorazí i do Lešan. Tím by jsme třeba mohli udělat freundschaft :lol: :lol: :lol:
Já už jsem to jednou psal...pořádejte akce, kde vás/nás chtějí.
Základem je vždy zájem od pořadatele. Jakmile se někam vtíráte...je to na prd. Každý pořadatel, který má zájem, tak vám sám vytvoří podmínky. Myšleno ne finanční, ale stačí prostor a vnímá vaše potřeby pro předvádění cool cool cool .
Uživatelský avatar
PetrNC
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1234
Registrován: 22 led 2012, 21:04
12
Lokalita: Náchodsko

Re: Modell Leben Erfurt 2020

Příspěvek od PetrNC »

Nic nedosažitelného, ale toto se vyplatí u nás na vícedenní akci. To se pak může tankodrom "vymazlit" a jak tady psal Vláďa - hodně záleží na vstřícnosti pořadatele a takové akce u nás naštěstí jsou ahoj ., ale jen jednodenní .....
Výjimka vícedenních asi bude ( není to reklama ) ForModel Olomouc ( velice dobrá spolupráce s pořadatelem ) a "nové" ModelHobby, které je od podzimu slušně "nastaveno". Kdo víte o jiných, tak je prosím prezentujte cool
hranicak11
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1027
Registrován: 23 lis 2013, 13:01
10
Lokalita: Krásná u Aše

Re: Modell Leben Erfurt 2020

Příspěvek od hranicak11 »

Zdar chlapy, od soboty jsem se pořádně nezastavil, tak píši až teď. Již minulý rok jsem navázal kontakt s kolegy z De, je škoda nespolupracovat, když to k nim mám tak blízko. Byl jsem tedy pozván na tuto akci do Erfurtu ( původně na celou dobu akce, bohužel jsem musel změnit plány ☹️)a vyjeli jsme na otočku i s Vláďou. Na mě to udělalo veliký dojem (na takové akci v De jsem byl poprvé), ne jen velikost samotné akce, ale i co se týče různého prodeje modelářských potřeb ( měl jsem co dělat, abych nezačal nakupovat, v tu ránu by bylo 200 eur málo 😂). Co se týče naší plochy na ježdění byl to obrovský čtverec rozdělen na 4 kvadranty podle modelů, nicméně nebyl problém jezdit po celém prostoru, tak jsem rázem využil prostor, který byl uježden od větších modelů ( ať jsi v ČR nebo v De je hlína stejná a tak kamínky lezou do pásů). Co se týče naší spolupráce, tak si myslím že jsme na dobré cestě. Někteří němečtí kolegové dorazí v dubnu do Aše, v květnu do Lešan a ve hře je ještě jedna akce v Aši, ale o té teprve uvažuji. No a nás čeká nejspíš více denní akce v Erfurtu. 😁 Doufám že do budoucna se naše spolupráce jen zlepší.

Bolek
mrst
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 3136
Registrován: 09 úno 2009, 19:52
15
Lokalita: Praha 9, Horní Počernice

Re: Modell Leben Erfurt 2020

Příspěvek od mrst »

mne tedy nejvíce zaujala stolní předváděcí plocha s baráčky v úrovni pasu....pro děti v úrovni očí. To byla výborná myšlenka před několika lety Martina M., ale když jsem viděl kolik stolů bylo a jaké monstra s robustními rámy .... tak to je na kamion a ten zatím opravdu nemáme... :lol:
hranicak11
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1027
Registrován: 23 lis 2013, 13:01
10
Lokalita: Krásná u Aše

Re: Modell Leben Erfurt 2020

Příspěvek od hranicak11 »

Jj ty stoly byla velká paráda, model si můžeš krásně prohlédnou z blízka, ale jak píšeš přeprava a skladování je dost velký problém ☹️.
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3206
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: Modell Leben Erfurt 2020

Příspěvek od sakulajda »

pánové, co příspěvek to souhlas - ať už výška pro děti, tak přejíždění do kvadrantu, tak zájem pořadatele a další, ... už sem málem nečekal, že to někdo vidí podobně jako já.
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
mrst
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 3136
Registrován: 09 úno 2009, 19:52
15
Lokalita: Praha 9, Horní Počernice

Re: Modell Leben Erfurt 2020

Příspěvek od mrst »

pár fotek Bolku...přidej
Odpovědět

Zpět na „Ostatní“