servis a díly

long.michael
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 240
Registrován: 11 bře 2009, 09:38
15
Lokalita: Bavorov

servis a díly

Příspěvek od long.michael »

včera jsem dovezl jednotky bez a s kabely. Bez stojí 620,- Kč a s kabelovým
svazkem stojí 830,- Kč. Dále vyvíječe kouře, cena je 460,- Kč.
Dobrý den,

Legerova 277, 280 02 Kolín
mob.: + 420 728 883 883
email: ladislav.zak@modelpoint.cz
internet: www.modelpoint.cz
Už mi od nich přišla odpověď na díly a vypadá to docela solidně jen ceny co sem koukla tak sou stejné jako v A+A marketu No ale mohli by sme sním možná komunikovat i ohledně toho co naše markety nenabízejí
long.michael
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 240
Registrován: 11 bře 2009, 09:38
15
Lokalita: Bavorov

Re: servis a díly

Příspěvek od long.michael »

Zdravím kolegy objevile sem dodejce dílů a bylo by to za nižší ceny než z asia teanu a tady co je v čechách jen nevím jak dlouho to bude trvat ale zjistím a dám vědět jen pro příklad rídící jednotka TKRX18 cena do 550kč
Uživatelský avatar
Colombo
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 89
Registrován: 10 bře 2009, 10:10
15
Lokalita: Praha

Re: servis a díly

Příspěvek od Colombo »

Tak to by byla BOMBA!
long.michael
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 240
Registrován: 11 bře 2009, 09:38
15
Lokalita: Bavorov

Re: servis a díly

Příspěvek od long.michael »

Taky říkám kdyžtak sem ochotnej jak mile budu vědět jak dlouho to bude trvat než mi to dovezou na prodejnu tak bych se domluvil a mohli by sme brát díly od nich jen mě tak napadlo nemám od nich zjistit nějaký kompletní ceník dílů
Uživatelský avatar
Rudyn
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1771
Registrován: 10 bře 2009, 18:05
15
Lokalita: ROHATEC, okres Hodonín.

Re: servis a díly

Příspěvek od Rudyn »

Ahoj.

S ceníkem to bude asi nejlepší !!!
Sportuji rekreačně ... Vrhám stín, dívám se do dálky, skáču do řeči a lezu na nervy !
Uživatelský avatar
zander
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1448
Registrován: 25 čer 2010, 18:47
13
Lokalita: Praha 5 Radotín

Re: servis a díly

Příspěvek od zander »

Souhlasím s Rudynem rozhodně s ceníkem :lol:
Dobrej nápad :D
"Rytířský v boji, bdělí v míru"
long.michael
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 240
Registrován: 11 bře 2009, 09:38
15
Lokalita: Bavorov

Re: servis a díly

Příspěvek od long.michael »

domluvím ho a dám na stránky
long.michael
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 240
Registrován: 11 bře 2009, 09:38
15
Lokalita: Bavorov

Re: servis a díly

Příspěvek od long.michael »

Tak sem dneska byl v prodejně a zjišťoval jsem ceník a dohoda snimi je jednoduchá cena asiateam procento na dopravu a kompletní jednotka TKRX18 530kč
Takž esi myslím to je docela dost dobrý a jinak pokud by sme toho objednávaly na jednou více tak by to bylo levnější tak myslím možná udělat objednávku na víc věcí není problém co koliv do modelů Tanků a většina je prý od dodavatele v německu tamia. :P
Uživatelský avatar
Colombo
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 89
Registrován: 10 bře 2009, 10:10
15
Lokalita: Praha

Re: servis a díly

Příspěvek od Colombo »

long.michael píše:Tak sem dneska byl v prodejně a zjišťoval jsem ceník a dohoda snimi je jednoduchá cena asiateam procento na dopravu a kompletní jednotka TKRX18 530kč
Takž esi myslím to je docela dost dobrý a jinak pokud by sme toho objednávaly na jednou více tak by to bylo levnější tak myslím možná udělat objednávku na víc věcí není problém co koliv do modelů Tanků a většina je prý od dodavatele v německu tamia. :P
Je něco nového ohledně toho katalogu?
long.michael
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 240
Registrován: 11 bře 2009, 09:38
15
Lokalita: Bavorov

Re: servis a díly

Příspěvek od long.michael »

v podstatě nic nestíhám ho udělat ale je to domluvené s dodavatem tak pokud mu zadám objednávku na díly tak do 14dní nejdéle mi je dodá řekne mi cenu a sem schopen je poslat jak mile je vyzvednu buď po převodu peněz nebo na dobírku objednávajícímu pokud by stejných dílů bylo více najednou dostaneme množstevní slevu takže díl vyjde každého o něco méně + poštovné
Ceny sou v podstatě asiateamu a u pelikána je to vždy po přepočtu mezi tím a docela slušně v asia co sem koukal RX18 vyjde asi na 600kč u pelikána to je 790kč s poštovnym tady tady vyjde 640kč kompletně s kabeláží
Odpovědět

Zpět na „Ostatní“