Bude někdo objednávat z asiatamu ?

Odpovědět
Uživatelský avatar
Barraka
Zakladatel
Zakladatel
Příspěvky: 208
Registrován: 15 led 2009, 12:02
15
Lokalita: Chrást u Poříčan (nedaleko Českého brodu)

Bude někdo objednávat z asiatamu ?

Příspěvek od Barraka »

Ahoj, budete někdo do jara objednávat z asiatamu nebo podobného obchodu? V případě že ano mohl bych se přiživit a o poštovné se podělit ? Potřebuji jen napínáky pásů a proporciální kouřák, pokud to nevyjde zde v bazaru tak i RX18ku.
Děkuji za případné odpovědi.
----------------------------------------------------------------------------
Můj tank : Tiger I - časná verze - (101/501 Batalion "LAH")
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Bude někdo objednávat z asiatamu ?

Příspěvek od Milan »

Napínáky neber.Stojijou za prd.Udělej si je jak sem je tady někde popisoval.S jejich napínákama mně páse taky padali.Když jsem dal svoji konstrukci,tak mám klid.
Uživatelský avatar
Barraka
Zakladatel
Zakladatel
Příspěvky: 208
Registrován: 15 led 2009, 12:02
15
Lokalita: Chrást u Poříčan (nedaleko Českého brodu)

Re: Bude někdo objednávat z asiatamu ?

Příspěvek od Barraka »

Ok díky za radu. pokusím se to nějak zbastlit. co jsem se přestěhoval tak na to nemám zatím moc prostor , takže jsem to chtěl mít hotový co nejjednodušejc hlavně aby byl pojízdnej. Ale zase vyhazovat peníze za nějakej polofunkční napínák se mi taky nechce.
----------------------------------------------------------------------------
Můj tank : Tiger I - časná verze - (101/501 Batalion "LAH")
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Bude někdo objednávat z asiatamu ?

Příspěvek od Milan »

Pánové,vykašlete se na kouřáky.Co vim z vlastní zkušenosti,tak ten proporcionální funguje stejně jak ten normální,takže naprd.Akorát mnění otáčky toho motorku co vhání vzduch do komory kde se odpařuje olejíček.
Na srazech nám kouřák asi nikomu neschází.Akorát to žere baterii.Stoklas s tím alchimuje a vymněnil drátky a celkem mu to kouří.Ale podle mého názoru je to poslední věc co bych na tanku potřeboval.Tak si to přeberte jak chcete.
Uživatelský avatar
Barraka
Zakladatel
Zakladatel
Příspěvky: 208
Registrován: 15 led 2009, 12:02
15
Lokalita: Chrást u Poříčan (nedaleko Českého brodu)

Re: Bude někdo objednávat z asiatamu ?

Příspěvek od Barraka »

Milan píše:Pánové,vykašlete se na kouřáky.Co vim z vlastní zkušenosti,tak ten proporcionální funguje stejně jak ten normální,takže naprd.Akorát mnění otáčky toho motorku co vhání vzduch do komory kde se odpařuje olejíček.
Na srazech nám kouřák asi nikomu neschází.Akorát to žere baterii.Stoklas s tím alchimuje a vymněnil drátky a celkem mu to kouří.Ale podle mého názoru je to poslední věc co bych na tanku potřeboval.Tak si to přeberte jak chcete.
Díky za zkušenost že proporciální kouřák je taktéž na prd. Tak trochu s tím počítám, a už mám i jiné drátky a odladěný i ventilátorek, ale neumim a nikdy nebudu umět zbastlit ten modul, kterej snímá otáčky obou motorů a podle toho přidává nebo ubírá kouřáku proud. A když to pořádně kouří, tak to taky žere jako blázen. To je jasný.
----------------------------------------------------------------------------
Můj tank : Tiger I - časná verze - (101/501 Batalion "LAH")
pixi
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 23
Registrován: 16 úno 2011, 22:48
13
Lokalita: Velké Hamry Gross Hammer! Big city u Tanvaldu.

Re: Bude někdo objednávat z asiatamu ?

Příspěvek od pixi »

Nebude někdo něco objednávat z asiatamu ? Nejlepe z okolí Tanvaldu nebo z Prahy. A nejlépe kdyby měl někdo Paypal. Díky
Odpovědět

Zpět na „Ostatní“