Tankové simulátory na Pc

Dadyn
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 48
Registrován: 01 čer 2010, 19:13
13
Lokalita: Lhotka

Re: Tankové simulátory na Pc

Příspěvek od Dadyn »

long.michael píše:No to si myslím že je to super jen mi to nějak nejde stáhnout s internetu.
A co ti na tom nejde? World of tanks stahneš tady: http://worldoftanks.eu/en/update
má to 2Gb.
long.michael
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 240
Registrován: 11 bře 2009, 09:38
15
Lokalita: Bavorov

Re: Tankové simulátory na Pc

Příspěvek od long.michael »

No ta se mi to povedlo stáhnout jen to píše něco po zadaní ověřovacovacího kodu mi to píše že mi to pošle nějaké informace.Tak nevím možná si to skusim i zahrát když to tedy spustim ale měl bych zas tak slabé Pc nemám když to zvládá hry jako je kobra 11
long.michael
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 240
Registrován: 11 bře 2009, 09:38
15
Lokalita: Bavorov

Re: Tankové simulátory na Pc

Příspěvek od long.michael »

No tak mám smůlu prostě to nespustim
Dadyn
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 48
Registrován: 01 čer 2010, 19:13
13
Lokalita: Lhotka

Re: Tankové simulátory na Pc

Příspěvek od Dadyn »

instalace se teda podari??? na ploše se ti vytvoří zástuce?? když to spustíš proběhne animace a pak naskoči tabulka? Jo a máš vůbec účet na world of tanks ? tady ho vytvořiš https://worldoftanks.eu/registration/new/
na email ti možna dojde aktivace, ale to si nejsu jisty.
long.michael
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 240
Registrován: 11 bře 2009, 09:38
15
Lokalita: Bavorov

Re: Tankové simulátory na Pc

Příspěvek od long.michael »

jj už se mi to povedlo nějak spustit jem mi tedy dělá problém že to není v čestině nevíš prosím krek na čestinu aby to psalo ovládání česky ale jinak dobré už sem to zkoušel hrát jen se hloupě zeptám když chci nějaký jiný tank tak musím vhrát bitvu a střádat peníze jestli sem to tedy dobř pochopil.
Dadyn
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 48
Registrován: 01 čer 2010, 19:13
13
Lokalita: Lhotka

Re: Tankové simulátory na Pc

Příspěvek od Dadyn »

crack nepotřebuješ. Hra je v češtině. musiš ji jen změnit. Když spustiš ikonu na ploše. měl by se ti spustit launcher.Jeho obrázek maš tady.
http://www.csarmy.eu/fotogalerie/csa-bi ... -launcheru
hned vedle napisu world of tank je britska vlajka klikneš tam a vybereš českou. chvilku počkaš ono se to bude chvilku mixovat :) a pak dáš v pravo dole kde bylo dřive play bude tam hrat a už jedeš česky. Já jedu ale anglicky, přijde mě to takove lepší. slol
Co se tyče tanku tak na začatku máš na vyběr ze 3 zakladnich, ty jsou zadarmo. Dalši tanky musis napřed vyzkoumat a pak za peníze koupit. Za každou bitvu at vyhranou nebo prohranou dostaneš určity počet zkušenosti a peněz. podle toho kolik poškodiš, zničiš, objevíš atd......... Za zkušenosti zkoumaš nové věci(kanony, motory a i nové tanky) a za penizky to všechno nakupuješ. Jaky máš nick ve hře??? já sem tam normálně Dadyn. Kdybys potřeboval ještě něco poradit tak dej vědět.
long.michael
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 240
Registrován: 11 bře 2009, 09:38
15
Lokalita: Bavorov

Re: Tankové simulátory na Pc

Příspěvek od long.michael »

tak nick Bych měl mít Bohuslav78
moc děkuji za pomoc sem na tyhle věci trošku pomalejší.a déle mi to trvá tak se raděj ptám to je pro mě jednoduší moc děkuji.
pixi
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 23
Registrován: 16 úno 2011, 22:48
13
Lokalita: Velké Hamry Gross Hammer! Big city u Tanvaldu.

Re: Tankové simulátory na Pc

Příspěvek od pixi »

World of tanks je pouze průměrná hra. Pokud bych ji měl ohodnotit, tak bych jí dal 70 %. Je plná chyb a nedostatků - např. s tankem se schováte za kámen, bohužel z daného místa už neodjedete. Je v ní také málo herních map, které nejsou velké. Dalším nedostatkem je zvuková kulisa - zvuky u tanků jsou stejné. Ve hře dochází i k prznění samotných tanků. Dobrý není ani způsob nasazování tanků do bitev (např. s tankem Tiger jdete proti IS3, IS4, IS7, E100, apod.). Takže tank Tiger jakožto legenda 2. světové války v této hře nic neznamená. Časem vás navíc dostihne stereotyp. Absolvoval jsem zhruba 5500 bitev v této hře a tak mám poměrně bohaté zkušenosti. Nejvíce mě hra bavila s Jgpantherem a Ferdinandem. Ferdinand je třída. Rovněž i Objekt704 je výborný stíhač. Ve hře mám účet pod nickem Pixi392 . Jestli se chcete na něco zeptat, ptejte se. Rád poradím.

Tak to je vše a bum bum.
Dadyn
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 48
Registrován: 01 čer 2010, 19:13
13
Lokalita: Lhotka

Re: Tankové simulátory na Pc

Příspěvek od Dadyn »

Pravda, pravda. má hodně chyb. Časem se snad odstraní. Co se Tigra týče, tak jeho pancíř je blato, slavna 88 taky nic moc. Ale co bys čekal, když je to ruská hra. ;) A takových věcí je tam daleko víc. Ale celkově, mě přijde hra zábavna. Dobře se u ní odreaguju.
long.michael
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 240
Registrován: 11 bře 2009, 09:38
15
Lokalita: Bavorov

Re: Tankové simulátory na Pc

Příspěvek od long.michael »

Tak nějakých chyb sem si také sice všiml ale beru to jako hru Realistická hra by byla lepší na to že se setkávají tanky sem taky už koukal a příde mi to uhozený no ale jak říkám na odreagování dobrý.Jen tedy asi mám dost problémů někoho sejmout když se trefim tak je to náhoda.Ale jinak dobrý.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní“