které KV koupit?

Uživatelský avatar
Seddy
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 53
Registrován: 04 lis 2012, 13:45
11
Lokalita: Ostrava

Re: které KV koupit?

Příspěvek od Seddy »

sakulajda: tak určitě čím dražší tím kvalitnější, ale já sem si stanovil finanční limit cca 5 tisíc a taky jsem v tomhle směru nováček a kdoví jak to s tímhle mým novým koníčkem dopadne. Možná mě to brzo přejde a k čemu by mi pak byl doma tank za 15 tisíc a když mě to naopak chytne tak druhý tank bych si koupil třeba už profi verzi, ale zatím to považuji pro mě za zbytečné.

Takže tank mám objednaný nakonec sem koupil zde: http://www.rcking.eu/cs/rc-tanky/30801- ... -pasy.html bude mít kovovou převodovku a kovové pásy, pro jistotu sem tam volal protože se mi to nezdálo, ale říkali mi, že má tank skutečně kovové pásy a už jich pár prodali, tak uvidíme. Vyzvednu si to osobně takže si to zkontroluju ještě na prodejně...
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3206
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: které KV koupit?

Příspěvek od sakulajda »

bacha taky na převodovky
jsou plastové (u plastového podvozku a pásu ještě jakš takš) NE
kovové (bahno - v podstatě nic moc - tahák na lidi) NE
kovové 3:1a (bahno a poslední kolo pevnější) NE
kovové 3:1b (frézované, dostatečně pevné - vřele doporučuji) JO
kovové 5:1 obdoba 3:1b JO

+ kluci dávají redukce, aby to mělo pomalejší a plynulejší jízdu JO JO

ale asi si to musí každý odzkoušet a rozhodnout sám
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Seddy
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 53
Registrován: 04 lis 2012, 13:45
11
Lokalita: Ostrava

Re: které KV koupit?

Příspěvek od Seddy »

sakulajda: s tím počítám, že to bude bahno... takže převodovky do budoucna plánuju jiné. Díval sem se na Beami http://www.beami-trade.eu/ ale přímo pro KV tam nejsou určené žádné. Takže budu muset potom prolézt fórum a poptat se kde sehnat, nebo které tam pasují atd.

Mužete mi někdo poradit jakou převodovku do KV1 koupit. Případně odkázat na nějaké stránky... předem díík.
Uživatelský avatar
Seddy
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 53
Registrován: 04 lis 2012, 13:45
11
Lokalita: Ostrava

Re: které KV koupit?

Příspěvek od Seddy »

balcin píše:Takovou,jako jsem koupil já a kterou mě Kulda našel.Musí být taková,aby tiKvčko, zatáčelo i v těžkým terénu a tu co mě našel a namontoval,tak ta nemá chybu...Uřčitě ví o jakou se jedná a dá ti sem na ní odkaz.. ;)
to by bylo fajn ten odkaz... dík moc
Uživatelský avatar
Vojtiš
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 699
Registrován: 17 led 2011, 20:44
13
Lokalita: Přerov

Re: které KV koupit?

Příspěvek od Vojtiš »

http://www.rctank.de/product_info.php?c ... ts_id=1644 To jsou ty co má Balcin v KV-1 čau Vojtiš. ;)
KDO NEZAŽIL NEPOCHOPÍ !!!
Uživatelský avatar
Seddy
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 53
Registrován: 04 lis 2012, 13:45
11
Lokalita: Ostrava

Re: které KV koupit?

Příspěvek od Seddy »

Vojtiš píše:http://www.rctank.de/product_info.php?c ... ts_id=1644 To jsou ty co má Balcin v KV-1 čau Vojtiš. ;)
Ok, dík moc...
Uživatelský avatar
Seddy
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 53
Registrován: 04 lis 2012, 13:45
11
Lokalita: Ostrava

Re: které KV koupit?

Příspěvek od Seddy »

balcin píše:Ano,jsou to ony,a jsou výborné...Suprově zatáčí i v hlubokým písku...Vřele doporučuji... ;)
Díky Balci... V pátek si jdu teprve pro základní model, ale postupně inspirován příspěvky na tomto fóru a doufám že i za pomoci rad uživatelů bych si chtěl tank upravit k obrazu svému. Bude to ale můj první tank, takže je mi jasné, že to nebude jednoduché. Převodovka je jedna z prvních věcí které mám v plánu...

Jinak viděl sem tvůj tank a tvůj ,,skromný tankodrom,,... super... :-)
Uživatelský avatar
Seddy
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 53
Registrován: 04 lis 2012, 13:45
11
Lokalita: Ostrava

Re: které KV koupit?

Příspěvek od Seddy »

balcin píše:Podívej se na moje vlákno KV-1 Balcin,tam se všechno dočteš a i uvidíš,jak jsem se natrápil s převodovkama,než jsme s Kuldou trefili,ty správné...A jinak KVčko,je zásluha Kuldy a Milana,ti mě ho stavěli... ;)
Jj vlákno sem četl... však sem psal, že tankodrom super... no já bych si ho chtěl udělat sám, tak doufám že to za pomocí rad a tipů zvládnu... nějaké základy mám, ale jenom s letadlama tak uvidíme...
Odpovědět

Zpět na „KV-1/85/2 (MT-1)/2/3/4/5“