KV-1 by Seddy

Odpovědět
Uživatelský avatar
Seddy
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 53
Registrován: 04 lis 2012, 13:45
11
Lokalita: Ostrava

KV-1 by Seddy

Příspěvek od Seddy »

Tak sem si ho dneska přivezl domů... ;)

Obrázek

Obrázek

Obrázek

edit: tak sem hodil první jízdu, vypadá to O.K. akorát se mi netočí přední kola... zatím sem nepřišel na to proč.
Uživatelský avatar
Seddy
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 53
Registrován: 04 lis 2012, 13:45
11
Lokalita: Ostrava

Re: KV-1 by Seddy

Příspěvek od Seddy »

hiffson píše:tak to je super, že máš i kovová kola. Jestli se netočí kola tak je to docela závažná závada :D teda ty napínací. Kámoš má od nich Tigra a zadřelo se mi taky napínací kolo a upadlo. Já bych to zezadu mezi korbu a kolo a zepředu tou dírkou podpořil olejem WD 40, pokud to nepomůže tak to kolo musíš sundat.
Bohužel... napínačky se mi netočí ani na jedné straně, ale úplně seknuté nejsou... trošku se pootočí a pak se o něco bloknou, zatím nevím o co. Musím sundat pásy zjistit co tomu je... ještě sem to nerozebíral, dneska sem to teprve dotáhl a ani sem neměl moc času. Zítra na to mrknu a dám vědět. Popřípadně hoďte nějaký tip ;)

ale sem nadšený... akorát nevím čím začít, je toho tolik. :D Asi prvni upravím tank na provoz v terénu (to mi potrvá počítám tak celou zimu) a objednám el. mod + repro.

Terénní úpravy: viděl sem už nějaké fota s úpravou vany a uložením elektroniky i vypínačů, ale pořád sem nějak z těch fotek nezjistil kde se tank otvírá kvůli uložení akumulátoru? Nebo jsou někde skryté i nabíjecí konektory...?
Uživatelský avatar
Seddy
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 53
Registrován: 04 lis 2012, 13:45
11
Lokalita: Ostrava

Re: KV-1 by Seddy

Příspěvek od Seddy »

Baterka patří do dvířek dole
:lol: :lol: já myslím, kde uložím baterku až kompletně zadělám spodní vanu... ;)
Uživatelský avatar
Vojtiš
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 699
Registrován: 17 led 2011, 20:44
13
Lokalita: Přerov

Re: KV-1 by Seddy

Příspěvek od Vojtiš »

Seddy píše:
Baterka patří do dvířek dole
:lol: :lol: já myslím, kde uložím baterku až kompletně zadělám spodní vanu... ;)
Batérku dáš dovnitř jak to děláme všeci :lol: :lol: a je to né. ;)
KDO NEZAŽIL NEPOCHOPÍ !!!
Uživatelský avatar
Seddy
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 53
Registrován: 04 lis 2012, 13:45
11
Lokalita: Ostrava

Re: KV-1 by Seddy

Příspěvek od Seddy »

Vojtiš píše:
Seddy píše:
Baterka patří do dvířek dole
:lol: :lol: já myslím, kde uložím baterku až kompletně zadělám spodní vanu... ;)
Batérku dáš dovnitř jak to děláme všeci :lol: :lol: a je to né. ;)

No a ,,všeci,, to máte jak? Máte někde vytáhnuté konektory ať to můžete nabít? Nebo to pokaždé otevíráte tank...?
Uživatelský avatar
Vojtiš
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 699
Registrován: 17 led 2011, 20:44
13
Lokalita: Přerov

Re: KV-1 by Seddy

Příspěvek od Vojtiš »

Ano mám dvě baterky a když dojde jedna, sundám vršek, přehodím druhou baterku a jedu. Když máš jen konektor tak musíš čekat než se nabije a to seš tak akorát naštvanej že nemůžeš jezdit čau. ;)
KDO NEZAŽIL NEPOCHOPÍ !!!
Uživatelský avatar
Seddy
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 53
Registrován: 04 lis 2012, 13:45
11
Lokalita: Ostrava

Re: KV-1 by Seddy

Příspěvek od Seddy »

Vojtiš píše:Ano mám dvě baterky a když dojde jedna, sundám vršek, přehodím druhou baterku a jedu. Když máš jen konektor tak musíš čekat než se nabije a to seš tak akorát naštvanej že nemůžeš jezdit čau. ;)
oki... ;)
Uživatelský avatar
honza kadrmas
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 940
Registrován: 03 led 2010, 11:59
14
Lokalita: Borohrádek Královehradecký Kraj

Re: KV-1 by Seddy

Příspěvek od honza kadrmas »

Vojtiš píše:Ano mám dvě baterky a když dojde jedna, sundám vršek, přehodím druhou baterku a jedu. Když máš jen konektor tak musíš čekat než se nabije a to seš tak akorát naštvanej že nemůžeš jezdit čau. ;)
A má to ještě tu výhodu když ta baterka nedejbože něco udělá protože stát se může všechno tak ti nezničí model což by tě asi hodně štvalo ;) ;) ;)
Váš Šaryk
Uživatelský avatar
Seddy
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 53
Registrován: 04 lis 2012, 13:45
11
Lokalita: Ostrava

Re: KV-1 by Seddy

Příspěvek od Seddy »

honza kadrmas píše:
Vojtiš píše:Ano mám dvě baterky a když dojde jedna, sundám vršek, přehodím druhou baterku a jedu. Když máš jen konektor tak musíš čekat než se nabije a to seš tak akorát naštvanej že nemůžeš jezdit čau. ;)
A má to ještě tu výhodu když ta baterka nedejbože něco udělá protože stát se může všechno tak ti nezničí model což by tě asi hodně štvalo ;) ;) ;)
oki, udělám to taky tak... vanu kompletně ze spodu zatmelím a všechno půjde vrchem. ;)
Odpovědět

Zpět na „KV-1/85/2 (MT-1)/2/3/4/5“