něco o něm

Uživatelský avatar
Barraka
Zakladatel
Zakladatel
Příspěvky: 208
Registrován: 15 led 2009, 12:02
15
Lokalita: Chrást u Poříčan (nedaleko Českého brodu)

něco o něm

Příspěvek od Barraka »

----------------------------------------------------------------------------
Můj tank : Tiger I - časná verze - (101/501 Batalion "LAH")
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: něco o něm

Příspěvek od Milan »

sherman-1.jpg
Tohle jsou první snímky modelu 1:16 od Matorro.Do 14-ti dní má být v republice.
tankan
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 219
Registrován: 11 dub 2009, 12:51
14
Lokalita: vých čechy

Re: něco o něm

Příspěvek od tankan »

ahoj,a za kolik by ten Sherman měl být.Podle fotografie to je M4A1 76mm.
stAkr

Re: něco o něm

Příspěvek od stAkr »

Já se právě rozmýšlím jestli Tigra nebo Shermane :roll: ale nemužu najít Airsoft shermana jedině s tím leiserem červeným ja bych radši Airsoft :D, ale když neseženu pujdu do Tigra.
Tak kdo bude hodnej a pošle odkaz s Shermanem 1:16 ;) Airsoft budu rád ;) mám rád tanky z druhý války
zdar a sílu do dalších vychytávek přeje stAkr
tankan
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 219
Registrován: 11 dub 2009, 12:51
14
Lokalita: vých čechy

Re: něco o něm

Příspěvek od tankan »

Ahoj.Tak Sherman 1:16 by se měl objevit v řijnu je to na stránkách www.beami-trade.eu uvidíme jak bude vypadat.
Rottwi

Re: něco o něm

Příspěvek od Rottwi »

Tak jsem na něj moc zvědavý.Šel by hned pod skalpel a následovala by konverze na M50 Super Sherman Early (s tím by už tiger měl velký potíže :) .Stejně tak bych moc rád překopal M 26 Perchinga na Merkavu (nejspíš III ) ale tam už se bude sochat kastle od nuly a použil by se jen podvozek a to ještě obráceně (hnací kola dopředu ) takže na toho číhám na model bazaru atp. za levný peníz. :) .Jinak fajn forum,tak ať se daří :) :) ;)
Uživatelský avatar
Rudyn
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1770
Registrován: 10 bře 2009, 18:05
15
Lokalita: ROHATEC, okres Hodonín.

Re: něco o něm

Příspěvek od Rudyn »

Ahoj tankisto.
Pokud chceš nepojízdného Pershinga (měřítko 1/16 od Heng - Long) koukni se na: http://www.jr-models.cz/index.php?&desktop=clanky&id=14
Je tam na prodej za 649,- Kč a má nefunkční elektroniku. Na této stránce asi jako 6 nabídka od zhora.
Sportuji rekreačně ... Vrhám stín, dívám se do dálky, skáču do řeči a lezu na nervy !
tankan
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 219
Registrován: 11 dub 2009, 12:51
14
Lokalita: vých čechy

Re: něco o něm

Příspěvek od tankan »

Rottwi píše:Tak jsem na něj moc zvědavý.Šel by hned pod skalpel a následovala by konverze na M50 Super Sherman Early (s tím by už tiger měl velký potíže :) .Stejně tak bych moc rád překopal M 26 Perchinga na Merkavu (nejspíš III ) ale tam už se bude sochat kastle od nuly a použil by se jen podvozek a to ještě obráceně (hnací kola dopředu ) takže na toho číhám na model bazaru atp. za levný peníz. :) .Jinak fajn forum,tak ať se daří :) :) ;)
Ahoj.ty děláš izraelce,paráda.Mě se líbí M4A3E2 Jumbo.což byl nejlépe panceřovaný Sherman ve druhý světový.bylo jich vyrobeno 250 a dostali se přez normandii až do německa.Ahoj Tankán
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: něco o něm

Příspěvek od Milan »

pajak7

Re: něco o něm

Příspěvek od pajak7 »

Tak nějak pořát nevím co si mám o tom Shermenovi myslet je to nějaké divné ten podvozek ,věž a čelní pancíř tak nic moc.Oni ty Číňani snad vživotě neviděli Shermena :roll: :roll: :roll:
SPH-48001.jpg
TA32523.jpg
Opravte mě jestli se mýlim.
Odpovědět

Zpět na „M4 Sherman“