Vysílačka

Zeptejte se ostatních uživatelů nato, co Vás zajímá, nebo s čím potřebujete pomoct.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Luboš
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 34
Registrován: 26 říj 2010, 09:28
13
Lokalita: Dívčice

Vysílačka

Příspěvek od Luboš »

Zdravím
Potřebuji poradit jak silnou voltáž vydrží vysílačka.Chci ji upravit na lipolku a ta je buď 7,4v a ta to asi neutáhne a pak je až 11,1v a to nevím jestli není moc silná.
Dík za rady Luboš
Uživatelský avatar
Luboš
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 34
Registrován: 26 říj 2010, 09:28
13
Lokalita: Dívčice

Re: Vysílačka

Příspěvek od Luboš »

Čau
Dík za odpověď. Já tam mám AA 1,2v=9,6v. Ale jak píšeš tak se dělají AA i v 1,5v.Já to tedy prubnu a dám tam tu lipolku
Uživatelský avatar
Rudyn
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1774
Registrován: 10 bře 2009, 18:05
15
Lokalita: ROHATEC, okres Hodonín.

Re: Vysílačka

Příspěvek od Rudyn »

Ahoj.

Já ve vysílačích od Heng-Longu mám klasické alkalické baterie 1,5 Voltů a funguje to bez problémů !!!
Sportuji rekreačně ... Vrhám stín, dívám se do dálky, skáču do řeči a lezu na nervy !
Uživatelský avatar
spitfiremk1
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 414
Registrován: 29 led 2011, 17:38
13
Lokalita: Bochoř Bezručova 287 750 00 okres Přerov

Re: Vysílačka

Příspěvek od spitfiremk1 »

nebo lifepo4 3s je 9,9V např. 1100mAh

Popřípadě kup speciální lipolku tříčlánek 11,1V,do vysílačů..Plně nabitá dává až 12,6 V, což nevadí, protože osm suchých článků-nových dá daleko více...
Ty lipoly se objevily už i na Aukru a jsou to 1450 mah cca za 200 kč. Pozor, nedoporučuji je dávat do vysílačů jedoucích striktně na 8-článek nicd-nimh, kde je jmenovité napětí akupaku 9,6 V (po nabití cca 10-11,4 V) Ony to sice chvilku vydrží, ale hřeje se VF díl a hrozí přetížení systému.. Ta lipolka je určena na vysilače jež jsou z výroby dělané na suché 1,5 V baterie s celkovým součtem napětí 12 V (různé setové vysilačky jako ty naše nebo na letadla) Lipolka má navíc články tenounké a vejde se do kastlíku misto monočlánků Není rychlonabíjecí a výdejový potenciál je tuším jen 5 C (bohatě stačí). Je opatřena balančním konektorem, a silový konektor je Graupner, společně s futabou a bec konektor. ( tři nezávislé konektory k dispozici)
Mohu jen doporučit ,kdo má pay pal, může ji za babku i s jinou skoro dvouampérovou koupit na Hobby king.com
nejde li o život, jde o hov .......
Uživatelský avatar
Luboš
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 34
Registrován: 26 říj 2010, 09:28
13
Lokalita: Dívčice

Re: Vysílačka

Příspěvek od Luboš »

Čau
Dík za rady.2200mAh 11.1v 8C Lipol stojí na Ebay 180Kč.Tak že to není problém.
Luboš
Odpovědět

Zpět na „Poradna“