Střelba

Zeptejte se ostatních uživatelů nato, co Vás zajímá, nebo s čím potřebujete pomoct.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Gaigger
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 20
Registrován: 29 led 2009, 17:52
15
Lokalita: Kladno (Kročehlavy)

Střelba

Příspěvek od Gaigger »

Ahoj lidičky,
mam takový malý (velký) problém :roll: . Nebudu chodit kolem horký kaše, prostě se mi utrhl drát co vede od spínače střelby a nevím od kud :( Mohl by mi prosím někdo poradit
Uživatelský avatar
LARS
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 440
Registrován: 02 úno 2009, 21:41
15
Lokalita: Nudvojovice

Re: Střelba

Příspěvek od LARS »

[█۞███████]▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▅█████████▅▄▃▂
I███████████████████]
.◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤
Uživatelský avatar
Gaigger
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 20
Registrován: 29 led 2009, 17:52
15
Lokalita: Kladno (Kročehlavy)

Re: Střelba

Příspěvek od Gaigger »

Děkuju za snahu. Prolezl jsem tu stránku skrz na skrz a bohužel jsem tam nikde nenašel mechanismus střelby :( Asi to hold budu muset oželet a nebo hádat kam asi s ním dokud se to nepovede slol
Uživatelský avatar
Barraka
Zakladatel
Zakladatel
Příspěvky: 208
Registrován: 15 led 2009, 12:02
15
Lokalita: Chrást u Poříčan (nedaleko Českého brodu)

Re: Střelba

Příspěvek od Barraka »

Gaigger píše:Děkuju za snahu. Prolezl jsem tu stránku skrz na skrz a bohužel jsem tam nikde nenašel mechanismus střelby :( Asi to hold budu muset oželet a nebo hádat kam asi s ním dokud se to nepovede slol
Ještě to můžeš zkusit dohledat podle tohodle:
http://www.mujtank.tym.cz/zakladni-deska-rx-18-t23/

Je to sice novější konektorová deska ale ty vívody budou +- stejně.
----------------------------------------------------------------------------
Můj tank : Tiger I - časná verze - (101/501 Batalion "LAH")
Uživatelský avatar
Gaigger
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 20
Registrován: 29 led 2009, 17:52
15
Lokalita: Kladno (Kročehlavy)

Re: Střelba

Příspěvek od Gaigger »

Děkuju všem už jsem to dohledalbyl to drátek co vede od vypínače rovnou na motůrek střelby puffy
long.michael
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 240
Registrován: 11 bře 2009, 09:38
15
Lokalita: Bavorov

Re: Střelba

Příspěvek od long.michael »

No tak sem vyzkoušel jiné střelivo 6mm 14g sice to nemá takovou ránu ale je to mnohem lepší Sice to nemá ještě tu průraznost jako airsoftová zbraň Chtělo by to asi pak vyměnit tu pružinu..
Radek
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 516
Registrován: 25 úno 2009, 10:33
15
Lokalita: Hostětín

Re: Střelba

Příspěvek od Radek »

long.michael píše:No tak sem vyzkoušel jiné střelivo 6mm 14g sice to nemá takovou ránu ale je to mnohem lepší Sice to nemá ještě tu průraznost jako airsoftová zbraň Chtělo by to asi pak vyměnit tu pružinu..
Mám dojem, že už jsem to tady někde psal, zkušenost není moje, ale z německého fóra, tam hoši už dříve psali, že pružinu za silnější nelze vyměnit - odejde převodovka střelby nebo to motorek neutáhne.
Pro zlepšení funkce doporučovali jednotku rozebrat, odjehlit přetoky a znovu sestavit, aby střelba měla hladký chod. Zkrátka se to v Číně skládá na běžícím páse a nikdo nemá moc času si s tím hrát (projevilo by se to na ceně). Rozebrání této jednotky a její složení je asi nad mou trpělivost. Asi bych to řešil tak, že bych u Beami koupil ještě jednotku a potom bych se dal do rozdělávání...

Radek cool
Odpovědět

Zpět na „Poradna“