tank HL s A,B,C verzus HL s krystalem

Zeptejte se ostatních uživatelů nato, co Vás zajímá, nebo s čím potřebujete pomoct.
Odpovědět
polda
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 119
Registrován: 09 zář 2011, 18:45
12
Lokalita: Kobeřice u Brna

tank HL s A,B,C verzus HL s krystalem

Příspěvek od polda »

Zdravím všecky tankány a mám dotaz. Před časem asi 7 let jsem si pořídil Tigra I od HL s přepínáním frkvencí A,B,C a v současné době jsem si pořídil KV-1 již s krystalem mam tam krystal 27.095. Když chcu jezdit s oběma tanky společně s klukem tak Tigr odmítne poslušnost. Neví někdo jaký krystal pořídit aby se to nerušilo abych předešel nadbytečné koupi krastalu s jinou frekvencí a ono to zas nepojede. Děkuji všem Olda
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3208
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: tank HL s A,B,C verzus HL s krystalem

Příspěvek od sakulajda »

polda píše:Zdravím všecky tankány a mám dotaz. Před časem asi 7 let jsem si pořídil Tigra I od HL s přepínáním frkvencí A,B,C a v současné době jsem si pořídil KV-1 již s krystalem mam tam krystal 27.095. Když chcu jezdit s oběma tanky společně s klukem tak Tigr odmítne poslušnost. Neví někdo jaký krystal pořídit aby se to nerušilo abych předešel nadbytečné koupi krastalu s jinou frekvencí a ono to zas nepojede. Děkuji všem Olda
Zahodit vysílač a přijímač z Tigra bez krystalu a pořídit s krystalem, pak budeš jezdit s obóma tankama bez problémů.
Přepínačová verze nebude fungovat pořádně nikdy, pokud je v okolí cokoli kolem 27 MHz.
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Rudyn
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1774
Registrován: 10 bře 2009, 18:05
15
Lokalita: ROHATEC, okres Hodonín.

Re: tank HL s A,B,C verzus HL s krystalem

Příspěvek od Rudyn »

Ahoj.

Dal bych si inzerát tady na fóru. Dost lidí si totiž tank předělalo na dospělou RC soupravu a vysílač s přijímačem na krystaly od Heng Longu dalo pryč !!!
Sportuji rekreačně ... Vrhám stín, dívám se do dálky, skáču do řeči a lezu na nervy !
Odpovědět

Zpět na „Poradna“