T-34/85

Zeptejte se ostatních uživatelů nato, co Vás zajímá, nebo s čím potřebujete pomoct.
Toman
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 15
Registrován: 12 pro 2012, 10:05
11
Lokalita: Pivín, okr. Prostějov

Re: T-34/85

Příspěvek od Toman »

Ano kouzlo mít může, ale něják mě to neuchvacuje :D ..teda dokud jej nedržím v ruce, ale i tak, prostě mi to nesedí k sobě... no :D :)
smaily
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 52
Registrován: 19 srp 2014, 12:38
9
Lokalita: Košice

Re: T-34/85

Příspěvek od smaily »

Nedá mi to trochu túto oživiť. Sám pokukujem po tom aký tank kúpiť. Ak by som šiel podľa srdca, tak by to mala byť T-34 (je jedno ktorá verzia presne, ale vyrába sa len T-34/85). No a na som narazil na novú verziu od Taigenu. Našiel som k nej aj zopár videí a mne sa zdá, že by to mohlo byť už v základe celkom fajn (ale ja v tomto nie som skúsený, tak preto sa pýtam). Ešte sa vlastne ani nepredáva, tak hodnotenia veľmi nie sú.

Ak nie, tak budem musieť ísť do Panthera (toho správneho samozrejme), alebo do KV-1, kedže Tiger 1 ma až tak neberie a Tiger II, ten je mimo mojích momentálnych finančných možností, no a USA tanky ma rovnako vôbec neberú. Ešte tak JgPanther alebo Stug, tie by sa mi páčili tiež.
Ináč obzerám hlavne verzie s kovovou vanou na rctank.de, tam sú obvykle už aj normálne prevodovky, pásy a 2.4GHz verzie (ale rád by som sa vošiel do 350€ + future upgrades).
Naposledy upravil(a) smaily dne 10 zář 2014, 12:36, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
honza kadrmas
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 940
Registrován: 03 led 2010, 11:59
14
Lokalita: Borohrádek Královehradecký Kraj

Re: T-34/85

Příspěvek od honza kadrmas »

Co se týče tanku KV 1 tak ze své zkušenosti můžu potvrdit že v základu s plastovým podvozkem vydrží v terénu dost to své co mám, už je sice upravený ale je to model na kterém toho bylo zapotřebí upravit nejmíň věcí ;) ;) ;) ;)
Naposledy upravil(a) honza kadrmas dne 10 zář 2014, 18:11, celkem upraveno 1 x.
Váš Šaryk
Uživatelský avatar
spitfiremk1
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 414
Registrován: 29 led 2011, 17:38
13
Lokalita: Bochoř Bezručova 287 750 00 okres Přerov

Re: T-34/85

Příspěvek od spitfiremk1 »

Presne tak....k vecko je nezmar uz v zakladu a necha si hodne libit i od deti u mne v krouzku. Torzni tuhost vany je slusna i v plastu. Nanejvys bych resil loziska do pojezd.kol a ramen.....
nejde li o život, jde o hov .......
Odpovědět

Zpět na „Poradna“