Zesílené pružiny na Tigera

Zeptejte se ostatních uživatelů nato, co Vás zajímá, nebo s čím potřebujete pomoct.
pajak7

Re: Zesílené pružiny na Tigera

Příspěvek od pajak7 »

spitfiremk1 píše:Ty dva druhy per v poslední době nadělaly problémy v nekterých modelech, kde je třeba jedna půlka tanku na silných a druhá na slabých (viz KV1 u mne v kroužku dětí) Soudruzi pri doplnění krabic na montážním stole v HL nehlídají jakou sílu si přisipali do košíku k montáži...
Myslím že to co je zde napsáno o pružinách je nesmysl ,sám mám tento model KV a byl to ten samej problém že jedna strana byla níž než druhá ale nejsou na vině slabší čí silnější pružiny ale jejich uchycení ve vaně .
Myslím tu dirku do které je zaháknutá ta pružinka ,ta je vyvrtána na špatném místě než na druhé straně. Stačilo jí převrtat o 90 stupňů (tedy o čtvrt kola) proti napružení a je po problému.Ale to už tu kdysi psal i jeden mladší kolega myslím že Honza Kadrmas ;)
Uživatelský avatar
Colombo
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 89
Registrován: 10 bře 2009, 10:10
15
Lokalita: Praha

Re: Zesílené pružiny na Tigera

Příspěvek od Colombo »

pajak7 píše:
spitfiremk1 píše:Ty dva druhy per v poslední době nadělaly problémy v nekterých modelech, kde je třeba jedna půlka tanku na silných a druhá na slabých (viz KV1 u mne v kroužku dětí) Soudruzi pri doplnění krabic na montážním stole v HL nehlídají jakou sílu si přisipali do košíku k montáži...
Myslím že to co je zde napsáno o pružinách je nesmysl ,sám mám tento model KV a byl to ten samej problém že jedna strana byla níž než druhá ale nejsou na vině slabší čí silnější pružiny ale jejich uchycení ve vaně .
Myslím tu dirku do které je zaháknutá ta pružinka ,ta je vyvrtána na špatném místě než na druhé straně. Stačilo jí převrtat o 90 stupňů (tedy o čtvrt kola) proti napružení a je po problému.Ale to už tu kdysi psal i jeden mladší kolega myslím že Honza Kadrmas ;)
Tady ale nejde o KV,ale o Tigera.
Uživatelský avatar
honza kadrmas
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 940
Registrován: 03 led 2010, 11:59
14
Lokalita: Borohrádek Královehradecký Kraj

Re: Zesílené pružiny na Tigera

Příspěvek od honza kadrmas »

Oba dva tanky mají stený systém pérování, takže u tigera lze takto také provést ;) ;) ;)
Váš Šaryk
Uživatelský avatar
spitfiremk1
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 414
Registrován: 29 led 2011, 17:38
13
Lokalita: Bochoř Bezručova 287 750 00 okres Přerov

Re: Zesílené pružiny na Tigera

Příspěvek od spitfiremk1 »

pajak7 píše:
spitfiremk1 píše:Ty dva druhy per v poslední době nadělaly problémy v nekterých modelech, kde je třeba jedna půlka tanku na silných a druhá na slabých (viz KV1 u mne v kroužku dětí) Soudruzi pri doplnění krabic na montážním stole v HL nehlídají jakou sílu si přisipali do košíku k montáži...
Myslím že to co je zde napsáno o pružinách je nesmysl ,sám mám tento model KV a byl to ten samej problém že jedna strana byla níž než druhá ale nejsou na vině slabší čí silnější pružiny ale jejich uchycení ve vaně .
Myslím tu dirku do které je zaháknutá ta pružinka ,ta je vyvrtána na špatném místě než na druhé straně. Stačilo jí převrtat o 90 stupňů (tedy o čtvrt kola) proti napružení a je po problému.Ale to už tu kdysi psal i jeden mladší kolega myslím že Honza Kadrmas ;)

Omlouvám se, ale na první pohled tě napadne to, co jsem psal, jednoduše se mi nechtělo tomu děcku rozebírat tank přímo v kroužku. Mám tam 9 kluků a nechci jim ty dvě hodiny týdně krátit rozborkou.. ;)
nejde li o život, jde o hov .......
Uživatelský avatar
Colombo
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 89
Registrován: 10 bře 2009, 10:10
15
Lokalita: Praha

Re: Zesílené pružiny na Tigera

Příspěvek od Colombo »

No já nic vrtat nebudu.Dřív odpružení tanku pracovalo dobře,ale teď už ochablo.Mně prostě jenom zajímalo,jestli někdo ty pružiny má a jak je s nima spokojen.Toť vše.
Odpovědět

Zpět na „Poradna“