Výběr tanku

Zeptejte se ostatních uživatelů nato, co Vás zajímá, nebo s čím potřebujete pomoct.
Odpovědět
long.michael
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 240
Registrován: 11 bře 2009, 09:38
15
Lokalita: Bavorov

Výběr tanku

Příspěvek od long.michael »

Může mi někdo poradit od koho si vybrat nový tank tohle je hrozný vrak furt na tom něco nejde no také to byl ten nejlevnější.No to je opravdu na nic odchází na tom skoro vše.
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Výběr tanku

Příspěvek od Milan »

Já jsem koupil od Beami Jagdpanthera s infra bojovým systémem,takže má zákluz kanonu a to já preferuji před střílením kuličkama.Má kovové převodovky a velmi dobré jízdí vlastnosti.Dokáže jet velmi pomalu i s klasickými převodovkami.V sobě má modul RX 18.Koupil jsem tento týden jestě jednoho na předělání na Panthera.Když to dobře pujde,tak dám večer nebo zítra fotky jak pokračuji s přestavbou.Kovové pásy zatím dávat nebudu,protože i na plastových jede velmi dobře.Akorát jej dovážím olovem v zadní části,protože převodovky jsou v předu.Použiji závaží z pneuservisu,takové ty ploché na nalepení.Ty se nemusí nijak upravovat,jen se na určené místo nalepí.
Návštěvník

Re: Výběr tanku

Příspěvek od Návštěvník »

Milan píše:Já jsem koupil od Beami Jagdpanthera s infra bojovým systémem,takže má zákluz kanonu a to já preferuji před střílením kuličkama.Má kovové převodovky a velmi dobré jízdí vlastnosti.Dokáže jet velmi pomalu i s klasickými převodovkami.V sobě má modul RX 18.Koupil jsem tento týden jestě jednoho na předělání na Panthera.Když to dobře pujde,tak dám večer nebo zítra fotky jak pokračuji s přestavbou.Kovové pásy zatím dávat nebudu,protože i na plastových jede velmi dobře.Akorát jej dovážím olovem v zadní části,protože převodovky jsou v předu.Použiji závaží z pneuservisu,takové ty ploché na nalepení.Ty se nemusí nijak upravovat,jen se na určené místo nalepí.
No tak to jo tak to já chci něco takového co funguje tohle moc nejde.Už to je rozbitý je tam sice nápis hen long
ale ta kvalita tomu neodpovídá je to airsoft ale asi koupim ten na ifra
long.michael
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 240
Registrován: 11 bře 2009, 09:38
15
Lokalita: Bavorov

Re: Výběr tanku

Příspěvek od long.michael »

Návštěvník píše:
Milan píše:Já jsem koupil od Beami Jagdpanthera s infra bojovým systémem,takže má zákluz kanonu a to já preferuji před střílením kuličkama.Má kovové převodovky a velmi dobré jízdí vlastnosti.Dokáže jet velmi pomalu i s klasickými převodovkami.V sobě má modul RX 18.Koupil jsem tento týden jestě jednoho na předělání na Panthera.Když to dobře pujde,tak dám večer nebo zítra fotky jak pokračuji s přestavbou.Kovové pásy zatím dávat nebudu,protože i na plastových jede velmi dobře.Akorát jej dovážím olovem v zadní části,protože převodovky jsou v předu.Použiji závaží z pneuservisu,takové ty ploché na nalepení.Ty se nemusí nijak upravovat,jen se na určené místo nalepí.
No tak to jo tak to já chci něco takového co funguje tohle moc nejde.Už to je rozbitý je tam sice nápis heng long
ale ta kvalita tomu neodpovídá je to airsoft ale asi koupim ten na ifra
long.michael
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 240
Registrován: 11 bře 2009, 09:38
15
Lokalita: Bavorov

Re: Výběr tanku

Příspěvek od long.michael »

No tak nevím co si vybrat je jich tam spousta ale přemýšlím jak a co bych si vybral co tam je ale asi nechci německý tank spíše americký možná ruský.Ale podle čeho je mám vybírat podle výrobce no nikde není toho o výrobku moc uvedeno a breami trade mi doma nejde.Ale asi už ne heng long ten se docela dosti s? nic už na tom skoro nefunguje.No pak tam je na a+a nabídka na modely 1:24 Vs tank.No pak tady sou ještě 2 modely pro infračervený bojový systém od torro je to za 6tis ale nikde moc k tomu více podrobností není třeba co tam je za převodovky a tak.
pajak7

Re: Výběr tanku

Příspěvek od pajak7 »

long.michael píše:No tak nevím co si vybrat je jich tam spousta ale přemýšlím jak a co bych si vybral co tam je ale asi nechci německý tank spíše americký možná ruský.Ale podle čeho je mám vybírat podle výrobce no nikde není toho o výrobku moc uvedeno a breami trade mi doma nejde.Ale asi už ne heng long ten se docela dosti s? nic už na tom skoro nefunguje.No pak tam je na a+a nabídka na modely 1:24 Vs tank.No pak tady sou ještě 2 modely pro infračervený bojový systém od torro je to za 6tis ale nikde moc k tomu více podrobností není třeba co tam je za převodovky a tak.
Michale to Breami Trade je ve skutečnosti BEAMI TRADE jestli ses teda nepřeklep ale vysvětlovalo by to proč ti to nejde.
Uživatelský avatar
LARS
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 440
Registrován: 02 úno 2009, 21:41
15
Lokalita: Nudvojovice

Re: Výběr tanku

Příspěvek od LARS »

long.michael píše:Může mi někdo poradit od koho si vybrat nový tank tohle je hrozný vrak furt na tom něco nejde no také to byl ten nejlevnější.No to je opravdu na nic odchází na tom skoro vše.
Já osbně už netrpělivě čekám na KV1 které by mělo do Beami-Trade dorazit každým dnem.Podle toho jaký skok udělal Číňan od Tigra k Jagdpanteru se podle fotek domnívám že by měl být ještě lepší.
[█۞███████]▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▅█████████▅▄▃▂
I███████████████████]
.◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤
long.michael
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 240
Registrován: 11 bře 2009, 09:38
15
Lokalita: Bavorov

Re: Výběr tanku

Příspěvek od long.michael »

LARS píše:
long.michael píše:Může mi někdo poradit od koho si vybrat nový tank tohle je hrozný vrak furt na tom něco nejde no také to byl ten nejlevnější.No to je opravdu na nic odchází na tom skoro vše.
Já osbně už netrpělivě čekám na KV1 které by mělo do Beami-Trade dorazit každým dnem.Podle toho jaký skok udělal Číňan od Tigra k Jagdpanteru se podle fotek domnívám že by měl být ještě lepší.
No tak to asi jo tak to je asi pravda ale je to docela pěkný a to co upravují je lepší no ale chce to udělat úpravy já také musím ten co mám upravit.Aby to fungovalo aspoň něco hlavně to co nefunguje ale já tedy moc nepreferuji německou techniku spíše americké ruské tanky.No tak hlavně uvažuji od koho ho koupit tohle by mělo být od Pelikána a je na tom nápis Hneg long.Tak přemýšlím od které firmi ho koupit.
Odpovědět

Zpět na „Poradna“