jaký doporučíte RC tank?

Zeptejte se ostatních uživatelů nato, co Vás zajímá, nebo s čím potřebujete pomoct.
Odpovědět
Uživatelský avatar
dzenda7
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 44
Registrován: 30 pro 2012, 15:24
11
Lokalita: Orlová

Re: jaký doporučíte RC tank?

Příspěvek od dzenda7 »

....a jaký tank doporučíte dnes?
Do tanku v tank ...
World of Tanks
Uživatelský avatar
Rudyn
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1774
Registrován: 10 bře 2009, 18:05
15
Lokalita: ROHATEC, okres Hodonín.

Re: jaký doporučíte RC tank?

Příspěvek od Rudyn »

dzenda7 píše:....a jaký tank doporučíte dnes?
Ahoj.
Už se to tu psalo mnohokrát !!! V měřítku 1/16 asi jen KV 1 v plastu s kvalitními kovovými převodovkami se zvukem a výměnnými RC krystaly (v této sestavě asi nikdo neprodává). Je taky nutno dokoupit i kvalitní akublok nejlépe 3.000 mAh a kvalitní nabíječku !!!

R
Sportuji rekreačně ... Vrhám stín, dívám se do dálky, skáču do řeči a lezu na nervy !
Uživatelský avatar
dzenda7
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 44
Registrován: 30 pro 2012, 15:24
11
Lokalita: Orlová

Re: jaký doporučíte RC tank?

Příspěvek od dzenda7 »

Ahoj, díky za radu....já to tady spíše psal proto, že poslední příspěvek je z roku 2009.....jestli to tady žije..... mám vybráno ... Tiger I. B/airsoft šedý Airbrush Edice Torro od Beami-trade.
Do tanku v tank ...
World of Tanks
mrst
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 3136
Registrován: 09 úno 2009, 19:52
15
Lokalita: Praha 9, Horní Počernice

Re: jaký doporučíte RC tank?

Příspěvek od mrst »

sorry, ale Tiger I je nejproblemovejší model

stále se to opakuje...nejde o zvuk kouř, ale o převodovky a pojezdové ústrojí

KV
Panzer III
STUG III
Pershing
Uživatelský avatar
Jarin
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1113
Registrován: 21 srp 2010, 21:58
13
Lokalita: Kobylisy Prag 8

Re: jaký doporučíte RC tank?

Příspěvek od Jarin »

Když už tiger tak bych ale volil verzi Infrared se zákluzem je to reálnější a airsoft stejně střílí na prd...
Kingtiger Sd.kfz. 182
Uživatelský avatar
dzenda7
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 44
Registrován: 30 pro 2012, 15:24
11
Lokalita: Orlová

Re: jaký doporučíte RC tank?

Příspěvek od dzenda7 »

Jak nejproblémovější?? Kde je podle Tebe problém?? Proč odchází někomu převodovka a pojezdové ústrojí??
Nebudu si kupovat KV nebo Stug III, když se mi nelíbí. Tiger I je Tiger I. Pokud by byl nějaký problém...dá se to nějak kutilsky vylepšit.....a voto de. cool

Problémem taky lidi nazývají třeba to co problémem vůbec není.
Do tanku v tank ...
World of Tanks
Uživatelský avatar
dzenda7
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 44
Registrován: 30 pro 2012, 15:24
11
Lokalita: Orlová

Re: jaký doporučíte RC tank?

Příspěvek od dzenda7 »

Jarin píše:Když už tiger tak bych ale volil verzi Infrared se zákluzem je to reálnější a airsoft stejně střílí na prd...

Uvažoval jsem taky o standardním modelu, bez IR nebo airsoft. Teď nevím na co bych obě možnosti použil. Nějaký nápad??
Do tanku v tank ...
World of Tanks
Uživatelský avatar
Jarin
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1113
Registrován: 21 srp 2010, 21:58
13
Lokalita: Kobylisy Prag 8

Re: jaký doporučíte RC tank?

Příspěvek od Jarin »

Ano vše se dá vylepšit záleží kolik peněz hodláš do tanku investovat. U tigra nejvíc problémové je padání pásů z napínacího kola hlavně při jízdě v terénu a převody se hlavně mění z důvodu maketové jízdy protože jinak to jezdí jak formule. Jinak jinou možnost než airsoft nebo IR se zákluzem nemáš jiné se nevyrábí...a většina zde z fora airsoft nepoužívá jde nám hlavně o věrnou kopii originálu a to u jakehokoliv tanku co se vyrábí...
Kingtiger Sd.kfz. 182
Uživatelský avatar
dzenda7
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 44
Registrován: 30 pro 2012, 15:24
11
Lokalita: Orlová

Re: jaký doporučíte RC tank?

Příspěvek od dzenda7 »

Jarin píše:Ano vše se dá vylepšit záleží kolik peněz hodláš do tanku investovat. U tigra nejvíc problémové je padání pásů z napínacího kola hlavně při jízdě v terénu a převody se hlavně mění z důvodu maketové jízdy protože jinak to jezdí jak formule. Jinak jinou možnost než airsoft nebo IR se zákluzem nemáš jiné se nevyrábí...a většina zde z fora airsoft nepoužívá jde nám hlavně o věrnou kopii originálu a to u jakehokoliv tanku co se vyrábí...
Právě proto uvažuji o modelu co jsem psal, má převod 3:1, tudíž nebude jezdit jako formule 1. Teda aspoň co jsem tady vyčetl.
Do tanku v tank ...
World of Tanks
Uživatelský avatar
dzenda7
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 44
Registrován: 30 pro 2012, 15:24
11
Lokalita: Orlová

Re: jaký doporučíte RC tank?

Příspěvek od dzenda7 »

balcin píše:Dzendo...Budeš muset toho Tigra pořádně vytunit,aby ti sloužil bez problému,tak jako to máme vytuněné my všichni,co tady jsme...Ale připrav se na to,že to vytunění Tigra, tě bude stát spousty peněz... ;)
Co je to spousty peněz? Jakou částku si mám představit? Chci toho Tigra, je to prostě paráda, je to skvost...kvůli problémům si mám podle jiných kupovat třeba Pantera IV ?

Mimochodem....každý koníček něco stojí :-)
Do tanku v tank ...
World of Tanks
Odpovědět

Zpět na „Poradna“