Zákluzy hlavně

Zeptejte se ostatních uživatelů nato, co Vás zajímá, nebo s čím potřebujete pomoct.
Odpovědět
Tiger II
PzKpfw I
PzKpfw I
Příspěvky: 8
Registrován: 02 čer 2013, 17:05
10
Lokalita: u Kolína

Zákluzy hlavně

Příspěvek od Tiger II »

Zdravím tankisty,
mám King Tiger full Metal edt, rozbitýho k předělání:
pár bitev jsem se svým prvním tankem díky fóru vyhrál, ale pořád válčím s předěláním King Tiger na IR se zákluzem hlavně a Flašem ze Airsoft unit.
Nejde mi rozdělat a rozebrat hlaveň, abych jí napasoval a napojil jako je její zapojení perfektně popsáno na vláknu King Tiger Porsche.
Zřejmě musím mít jinou hlaveň se zákluzem, aby tam mohl fungovat el. modul na zákluzu z Tigra I IR. Zkoušel jsem jí koupit na rctank.de, ale prý je to stejný, což se mi nezdá, nemá tam co zaklouzávat.
Co s tím?
http://www.imageshack.com/i/59npouj

Děkuji
Michal
Uživatelský avatar
Jarin
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1113
Registrován: 21 srp 2010, 21:58
13
Lokalita: Kobylisy Prag 8

Re: Zákluzy hlavně

Příspěvek od Jarin »

Ahoj jestli jsem to dobře pochopil máš Tigra II ale airsoft a chceš udělat se zákluzem. Já jak píšeš o vláknu kingtiger Porsche tak já ale už verzi se zákluzem měl ale to byl zákluz Heng long a já chtěl ten z asiatamu je lepší. A nerozumím co myslíš tím rozebrat hlaveň. Dej sem nějaký fotky z těch to bude možná líp poznat o co jde.

Ale určitě budeš jinou hlaveň potřebovat protože ta k zákluzu má na konci vybrání k uchycení zákluzového mechanizmu.
Kingtiger Sd.kfz. 182
Tiger II
PzKpfw I
PzKpfw I
Příspěvky: 8
Registrován: 02 čer 2013, 17:05
10
Lokalita: u Kolína

Re: Zákluzy hlavně

Příspěvek od Tiger II »

Ahoj, ano je to tak, chtěl bych zákluz hlavně, máš pravdu budu potřebovat evidentně jinou hlaveň.
Rozebrat, to mě jen tak napadlo, že bych to zkusil nějak předělat a ten zákluz nějak spatlat.
Blbý je, že nevím, kde tu hlaveň se zákluzem sehnat, rctank.de to nemá, v česku jsem nic nevygooglil a německy neumím :-)

http://www.2i.cz/4ef785af7c

Díky za radu
Michal
Uživatelský avatar
Jarin
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1113
Registrován: 21 srp 2010, 21:58
13
Lokalita: Kobylisy Prag 8

Re: Zákluzy hlavně

Příspěvek od Jarin »

Hodně podobná je hlaven jagdpanthera a tu na rc tank mají a pak jen mírně upravit.Taky je samozřejmě možnost na rc tank koupit kompletní vršek na kingtigera už s kovovou věží a namontovaným zákluzem ale to záleží kolik pěněz chceš investovat. Pak ještě možnost jestli máš někoho kdo by ti hlaveň vysoustružil podle rozměru.
Kingtiger Sd.kfz. 182
Odpovědět

Zpět na „Poradna“