Prosím o pomoc

Zeptejte se ostatních uživatelů nato, co Vás zajímá, nebo s čím potřebujete pomoct.
Odpovědět
vodojem

Prosím o pomoc

Příspěvek od vodojem »

Zdravim
našel by se někdo v Praze nebo jejím okolí, kdo by mi mohl pomoc.
Na Tigru mi nefungujechod pravého pásu vzad, dopředu jezdí normálně ale dozadu se mu nechce, trimováním to není, bylo mi řečeno že je to v přijímači. Možná když sem přeletovával nové převodovky, asi sem něco pokazil.
Takže kdyby někdo moh pomoc, rád uvítám a za dobrou radu, kam s tim případně zajít budu taky rád.
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Prosím o pomoc

Příspěvek od Milan »

Podle mě a už jsem tuto závadu měl taky je hyn řídící jednotka.Stalo se mi to když jsem se v tom vrtal a měl jsem to zapnutý.Vymněň RX 14 a bude klid.Nesnaž se to opravit.Nejde to.
vodojem

Re: Prosím o pomoc

Příspěvek od vodojem »

No sice mě to moc netěší :? :? , myslel sem si to , ale co se dá dělat.
Dík
pajak7

Re: Prosím o pomoc

Příspěvek od pajak7 »

Asi skvrny na slunci , :evil: :evil: :evil: ja mám téměř stejný problém akorat my to nejde vůbec na jednu stranu a hezky se z toho začudilo :evil: :evil: :evil:
long.michael
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 240
Registrován: 11 bře 2009, 09:38
15
Lokalita: Bavorov

Re: Prosím o pomoc

Příspěvek od long.michael »

No tak to bych asi řešil výměnou mě se to stalo také u TK-RX13# šlo mi to jen do předu a ne vzad.No tak sem tam dal jinou,ale sere na tom skoro vše už mi odešlo i přední světlo no také chci tu RX18# ale po skušenostech kolegi nevim.co tam dát na téhle sem asi udělal taky asi chybu a nejde mi otáčení věže.Tak nevím co stím zatím sem novou desku neobjednal.
long.michael
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 240
Registrován: 11 bře 2009, 09:38
15
Lokalita: Bavorov

Re: Prosím o pomoc

Příspěvek od long.michael »

No tak sem se pokoušely z kolegou v práci opravit řídící jednotku z dílů byla vyhořelá u levého motoru ale zbytek makal ale teĎ už nic nejde no a nebo sem udělal chybu někde v zapojení něčeho je to TKRX 14 no ale návod na zapojení nemám ale nechával sem tam kousky drátků barevných tak mi to příde jako blbost
Odpovědět

Zpět na „Poradna“