uprava elektrotechniky v HL

Zeptejte se ostatních uživatelů nato, co Vás zajímá, nebo s čím potřebujete pomoct.
Odpovědět
Adam

uprava elektrotechniky v HL

Příspěvek od Adam »

Kolegové.Předělal někdo elektroniku v HL (Tiger),myslím celkově,jiný vysílač,jiný přijímač atd.Mám na mysli ,výměnu celé čínské elektroniky.Mám možnost získat výhodně vysílač Graupner MC 16/20.Upřímně ,nevím vůbec co by mne čekalo.Diky za náměty
Návštěvník

Re: uprava elektrotechniky v HL

Příspěvek od Návštěvník »

Ahoj.

Předělat to určitě půjde. V tanku ale budeš muset mít dva regulátory (ke každému motoru jeden), přijímač od RC soupravy bude napájen z jednoho regulátoru tzv. BEC systémem. Otáčení věže by se dalo udělat přes upravené servo (nemělo by "vnitřní dorazy" a byla by v něm upravená elektronika). Ostatní věci (osvětlení tanku atd.) by šlo vyřešit přes RC spínače. Je ale otázkou na kolik by tato úprava finančně vyšla a kolik práce by na ní bylo.
Adam

Re: uprava elektrotechniky v HL

Příspěvek od Adam »

Návštěvník píše:Ahoj.

Předělat to určitě půjde. V tanku ale budeš muset mít dva regulátory (ke každému motoru jeden), přijímač od RC soupravy bude napájen z jednoho regulátoru tzv. BEC systémem. Otáčení věže by se dalo udělat přes upravené servo (nemělo by "vnitřní dorazy" a byla by v něm upravená elektronika). Ostatní věci (osvětlení tanku atd.) by šlo vyřešit přes RC spínače. Je ale otázkou na kolik by tato úprava finančně vyšla a kolik práce by na ní bylo.
Děkuji za informaci.Ještě budu muset trochu studovat.
Odpovědět

Zpět na „Poradna“