ZÁKLUZ KANONU

Zeptejte se ostatních uživatelů nato, co Vás zajímá, nebo s čím potřebujete pomoct.
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

ZÁKLUZ KANONU

Příspěvek od Milan »

Kdo bi mi uměl poradit s tímto problémem.Na Asiatamu je tento návod http://www.asiatam.de/product_info.php? ... b9a9455d51
ale nejsem z něj moudrej.Jak vyřešit aby mi při střelbě když jde kanon do zákluzu a blikne ledka tak aby se mi ozval i zvuk ???Je tam popisovaná úprava vysílačky.Je to až ten poslední obrázek,ale nepochopil jsem to.
Asi se tam jedná o to,že pokud zmačknu tlačítko střelby kanonu,tak by to mělo po upravě takto fungovat.
Zatím jsem ve stadiu že střelím joistickem a je zákluz se zábleskem bez zvukového efektu.Dá se to řešit ??? :?:
kil69

Re: ZÁKLUZ KANONU

Příspěvek od kil69 »

Ahoj Milan,
tiez som si zakupil, zakupil zakluzovy modul z rctank.de. Chcem sa Ta spytat ked si to kupoval mal si tam pribalenu LED diodu? Ja som dostal k tomu CD s navodom su tam obrazky na PANZER myslim ze III. Ale tiez som z toho jelen, hlavne pripojenie dratov . Myslim si ze ten navod na asiatam je lepsi, i ked som to len zbezne kukol. Snad tento vikend sa k tomu dostanem a podelim sa o skusenosti.
kil69

Re: ZÁKLUZ KANONU

Příspěvek od kil69 »

Ahojte tankani,
dlho som sa tu neozval, ale este som s Vami :) . Moj Tiger je rozobraty a myslim ze nastal cas ho dat dokopy.
Nakolko som kupil nanho hromadu veci a najvacsi zadrhel mam s zaklzom kanonu. Pri uprave vysielacky je nutne dat nejaky mikrospinac na joystick ktorym sa ovlada povodna strelba gulickami ? Potom aky mikrospinac tam mam pouzit? A nebolo by lepsie to nejak pripojit na simulaciu strelby, tlacidlo G na vysielacke? Podla mna to by bolo prave orechove, so zvukom a trhnutim tanku pri vystrele. Ak mate chlapi skusenosti podelte sa. Som na zaciatku tohoto badania. :)
Dadyn
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 48
Registrován: 01 čer 2010, 19:13
13
Lokalita: Lhotka

Re: ZÁKLUZ KANONU

Příspěvek od Dadyn »

Potřeboval bych radu. při vystřelu pomoci lev pačky dojde k zakluzu, zablesku, ozve se zvuk vystrelu a tank sebou skubne. jde to nejak predelat aby sebou tank neskubal??
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: ZÁKLUZ KANONU

Příspěvek od Milan »

Někde na německým fóru jsem se dočetl,že to jde odstranit.Podívám se jestli to najdu .
Nabastlili na řídící jednotku diodu a tank přestal škubat.Je to spíše otázka na naše dvorní elektrikáře že kluci ....... :P :o :shock: :? 8-) :lol: :mrgreen:
pajak7

Re: ZÁKLUZ KANONU

Příspěvek od pajak7 »

Milan píše:Někde na německým fóru jsem se dočetl,že to jde odstranit.Podívám se jestli to najdu .
Nabastlili na řídící jednotku diodu a tank přestal škubat.Je to spíše otázka na naše dvorní elektrikáře že kluci ....... :P :o :shock: :? 8-) :lol: :mrgreen:
Tady to je http://www.heng-long-panzerforum.com/in ... readID=371
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3208
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: ZÁKLUZ KANONU

Příspěvek od sakulajda »

pajak7 píše:
Milan píše:Někde na německým fóru jsem se dočetl,že to jde odstranit.Podívám se jestli to najdu .
Nabastlili na řídící jednotku diodu a tank přestal škubat.Je to spíše otázka na naše dvorní elektrikáře že kluci ....... :P :o :shock: :? 8-) :lol: :mrgreen:
Tady to je http://www.heng-long-panzerforum.com/in ... readID=371
bez logu to nelze prohlížet - zkopíruj text a vlož obrázky SEM ;)
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
sourekv
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 878
Registrován: 22 zář 2009, 21:49
14
Lokalita: Praha

Re: ZÁKLUZ KANONU

Příspěvek od sourekv »

Clanek je tady

http://rapidshare.com/files/399931245/p ... m.pdf.html

Okopirovat do prispevku obrazky a spol. by bylo o neco slozitejsi. Nevladnu nemecky natolik abych z toho byl moudry.

Diky za Vas nazor. V.S.
Mysleli jsme to dobře, ale dopadlo to jako vždycky
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3208
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: ZÁKLUZ KANONU

Příspěvek od sakulajda »

Osobně mám radši jedno elektrické schéma, než bandu fotek z kterých se horko těžko něco poznává
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
pajak7

Re: ZÁKLUZ KANONU

Příspěvek od pajak7 »

sakulajda píše:Osobně mám radši jedno elektrické schéma, než bandu fotek z kterých se horko těžko něco poznává
Kulďásku tak jsem to chtěl přetáhnout ale Admin z fora od kolegů z Němesko mě to nedovolil a já si nechcu dělat ve světě zlo :? :? :?
Odpovědět

Zpět na „Poradna“