Výměna kovových napínacích kol

Zeptejte se ostatních uživatelů nato, co Vás zajímá, nebo s čím potřebujete pomoct.
Odpovědět
Uživatelský avatar
petsild
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 281
Registrován: 22 lis 2013, 19:37
10
Lokalita: Praha 10

Re: Výměna kovových napínacích kol

Příspěvek od petsild »

Ahoj,
většinou ten čep patří do páky napínáku, tedy pokud ho nemáš koupený je třeba ho ubastlit.
Já si dělal napínák samodomo a čep jsem nahradil M5 imbusem s osazením na mosazné pouzdro originál plastového kola. Pet
Tiger I verze HL
hranicak11
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1030
Registrován: 23 lis 2013, 13:01
10
Lokalita: Krásná u Aše

Re: Výměna kovových napínacích kol

Příspěvek od hranicak11 »

Ahoj, jestli dobře chápu tak nemáš řešeno napínání pásů? Nechceš-li investovat, tak já to dočasně řešil obyč šroubem na nábytek https://www.google.com/search?q=%C5%A1r ... B800%3B500
Uživatelský avatar
Jarin
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1113
Registrován: 21 srp 2010, 21:58
13
Lokalita: Kobylisy Prag 8

Re: Výměna kovových napínacích kol

Příspěvek od Jarin »

Ahoj když to tady pročteš najdeš i samodomo napínáky ale myslím že se problému u této kočky s padáním pásu stejně nevyhneš možná bych popřemýšlel o kovové vaně kterou na Beami také mají... Jestli tě to chytne tak se tomu stejně nevyhneš... Mám ji na svém Tigru a spokojenost...Ale je to samozřejmě na tobě kolik chceš investovat protože k vaně bych pak koupil i kovová pojezdová kola...
Kingtiger Sd.kfz. 182
Uživatelský avatar
petsild
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 281
Registrován: 22 lis 2013, 19:37
10
Lokalita: Praha 10

Re: Výměna kovových napínacích kol

Příspěvek od petsild »

To řeší napínáky :) tedy mě po aplikaci nikdy pás nezul :), ta kovová vana má tohle v základu. Jinak tank musí peníze snad žrát :) jinak si nedovedu vysvětlit takové výdaje. Časem uvidíš že se investice navíc vyplatila výdrží lepších komponent.
Tiger I verze HL
Odpovědět

Zpět na „Poradna“