Koupě

Zeptejte se ostatních uživatelů nato, co Vás zajímá, nebo s čím potřebujete pomoct.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Fredi
PzKpfw I
PzKpfw I
Příspěvky: 5
Registrován: 15 zář 2014, 17:10
9
Lokalita: Olešenka

Koupě

Příspěvek od Fredi »

Zdravím všeumělové a kutilové ahoj přemýšlím o koupi rc modelu tanka konkrétně tigra 1:16 co jsem se tak dočetl vyčetl je nejlepší kovový tuning do začátku než se člověk začne vrtat :) http://www.rcm-modely.cz/rc-tank-1-16-g ... yhledavace toto by mohlo být nejspíš to pravé makové :) ale posuďtě samí já vím prd :) jen by mě zajímalo ohledně třeba toho ovladače jakej je rozdíl mezi těma pásmam 27 - 24 MHz a je lepší mít ten ovladač s krystalky výměnými nebo je to fuk :) popřídpadně kde se dá koupit podobný tančík s lepší cenou nebo s výbavou :) děkuji pánové. puffy
Uživatelský avatar
baca
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 676
Registrován: 12 bře 2010, 20:50
14
Lokalita: Ořechov

Re: Koupě

Příspěvek od baca »

Nejlépe 2.4 Ghz.
hranicak11
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1031
Registrován: 23 lis 2013, 13:01
10
Lokalita: Krásná u Aše

Re: Koupě

Příspěvek od hranicak11 »

S tímto Tigrem můžeš jezdit tak doma na plovoučce, nemá to napínání pásů a vana je v plastu. Převodovky jsou sice v kovu, ale životnost je tak 10 hodin :lol: , ty na RC TANK.DE mají 2,4 Ghz, kovovou vanu (odpružení je na torzních tyčích) a hlavně napínání pásů a to je základ jestli chceš jezdit v terénu a moc se v tom nevrtat :D Tak radím našetřit, do Vánoc času dost a kup si to z RC TANKU ahoj
Naposledy upravil(a) hranicak11 dne 17 zář 2014, 16:18, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
petsild
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 281
Registrován: 22 lis 2013, 19:37
10
Lokalita: Praha 10

Re: Koupě

Příspěvek od petsild »

Tu kočku co jsi uvedl v odkazu vlastním, jak tu píše kolega použitelný leda na koberec, nebo velice krátce střiženou trávu. Musel jsem svůj stroj kompletně předělat od podvozkové vany po věž a přesto nejsem s přestavbou plně spokojen. Tiger je hold hodně náročný na údržbu a náchylný k poškození více než ostatní stroje.

Jestli ti mohu doporučit lepší trvanlivější stroj, tak pro naprostý start bojové techniky bude stačit třeba:
http://www.mojerc.cz/virtuemart/rc-tank ... -4ghz.html

http://www.mojerc.cz/virtuemart/rc-tank ... -4ghz.html

Modely májí v kovu všechny důležité mechanicky namáhané díly :) jsou i cenově dostupný :) a vlastně ve finále ušetříš mnoho peněz :) než bys to musel kupovat dodatečně hoj. Pet
Tiger I verze HL
Uživatelský avatar
Fredi
PzKpfw I
PzKpfw I
Příspěvky: 5
Registrován: 15 zář 2014, 17:10
9
Lokalita: Olešenka

Re: Koupě

Příspěvek od Fredi »

díky za typ :) taky jsem nad tím přemýšlel :D radši trochu penízku navíc než pak starosti :) do Vánoc ještě daleko slol
Naposledy upravil(a) Fredi dne 18 zář 2014, 15:52, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Fredi
PzKpfw I
PzKpfw I
Příspěvky: 5
Registrován: 15 zář 2014, 17:10
9
Lokalita: Olešenka

Re: Koupě

Příspěvek od Fredi »

hranicak11 píše:S tímto Tigrem můžeš jezdit tak doma na plovoučce, nemá to napínání pásů a vana je v plastu. Převodovky jsou sice v kovu, ale životnost je tak 10 hodin :lol: , ty na RC TANK.DE mají 2,4 Ghz, kovovou vanu (odpružení je na torzních tyčích) a hlavně napínání pásů a to je základ jestli chceš jezdit v terénu a moc se v tom nevrtat :D Tak radím našetřit, do Vánoc času dost a kup si to z RC TANKU ahoj


Jak víš že máme plovoucí podlahu :D :D
Odpovědět

Zpět na „Poradna“