Dálkové Startování

Zeptejte se ostatních uživatelů nato, co Vás zajímá, nebo s čím potřebujete pomoct.
Uživatelský avatar
Tomajda43
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 25
Registrován: 26 lis 2014, 20:19
9
Lokalita: Praha východ Zdiby,tel:778204474

Re: Dálkové Startování

Příspěvek od Tomajda43 »

sourekv píše:Vážení kolegové,
zdržte se prosím příspěvků porušujících různá pravidla fóra. Kvůli tomu tady nejsme. Pokud chceme problém nakousnutý v tomto vláknu dotáhnout do konce tak se vraťme k faktům.

1. jak funguje dosavadní startování DMD (poprosím zejména o provozovatele DMD Tamiya)? "Startuje" se vypínačem, vysílačkou, kombinací obojího?
2. co přesně chce kolega TOMAJDA docílit?


Pak se můžeme dobrat řešení, byť metodou pokus omyl.
V.

P.S. podle obrázků nevypadá spínač na to že by přerušoval napájení jednotky

Děkuji :P
Učíme se celý život! Jsme tu ostatně jen na návštěvě.
Uživatelský avatar
petsild
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 281
Registrován: 22 lis 2013, 19:37
10
Lokalita: Praha 10

Re: Dálkové Startování

Příspěvek od petsild »

To že s ostatními vysílači startuje ihned, bude nějakým jinak nastaveným základním trimem ne? By mělo jít nastavením programu vysílače nebo mixu. Když čtu jak samotná jednotka od Tamiya funguje :( jeto celé podivně zvrácené.
První modelářské pravidlo platí u všech systémů... vždy jako první zapínat vysílač, pak teprve napájet přijímač!!!
Mě napadá jak lehce využít toho okamžitého startu, vložit rcspínač přímo mezi hlavní akumulátor a DMD jednotku (silnější relé... spínač Turnigy je do 10A, při zátěži nestačilo) a pak elegantně páčkou vysílače vše zapne.
Tiger I verze HL
Uživatelský avatar
Tomajda43
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 25
Registrován: 26 lis 2014, 20:19
9
Lokalita: Praha východ Zdiby,tel:778204474

Re: Dálkové Startování

Příspěvek od Tomajda43 »

Vážení přátele Pf 2015
Přeji vám všem do nového roku hodně štěstí,úspěchů,zdraví a hlavně dobré nápady.

Dále se poděluji o svého mazlíka.Ještě je na tom dost a dost práce :P
https://tomajda43.rajce.idnes.cz/Tamiya_King_Tiger_II/
https://www.youtube.com/watch?v=08zCV2e ... j7_ZwhC6fd

Na mazlíkovi jsem udělal úpravy i střelbu s protiletadlového kulometu.Ovládání RC velitele.Omlouvám se za kvalitu videa bylo to natáčeno přes telefon.
Dále musím doladit střelbu s kulometů,jelikož se mi zvedá u toho kanon,ale to je asi tím že náměr mám přes servo,asi namixovat,uvidím.
Budu pořizovat jiné a kvalitnější.
Mějte krásný nový rok 2015
Tomajda
Učíme se celý život! Jsme tu ostatně jen na návštěvě.
Odpovědět

Zpět na „Poradna“