staré jednotky na tank bez zvuku a kouře

Zeptejte se ostatních uživatelů nato, co Vás zajímá, nebo s čím potřebujete pomoct.
Odpovědět
long.michael
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 240
Registrován: 11 bře 2009, 09:38
15
Lokalita: Bavorov

staré jednotky na tank bez zvuku a kouře

Příspěvek od long.michael »

Nemáte někdo návod na ty jednotky co prodávají helmuti nějak nemůžu přijít na to jak to zapojit takže sem v háji tanky nejezdí ani jeden :cry:
long.michael
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 240
Registrován: 11 bře 2009, 09:38
15
Lokalita: Bavorov

Re: staré jednotky na tank bez zvuku a kouře

Příspěvek od long.michael »

dario.x píše:Třeba ti pomůže tohle
http://www.razyboard.com/system/morethr ... 981-0.html
Tak to by mohlo pomoct ale zjistil sem ještě jeden zádrhle není tam kal připojit přímací jednotku to je také někde nebo musím mít jen ovloadač na tyhle staré modlely a nemusim tam nic připojovat a měl by alespoň jezdit a ovládat věž?
Jinak děkuji za ten plán
long.michael
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 240
Registrován: 11 bře 2009, 09:38
15
Lokalita: Bavorov

Re: staré jednotky na tank bez zvuku a kouře

Příspěvek od long.michael »

No tak sem to vyzkoušel zapijit ale na visílačku to nereaguje tak tam musí být ještě příjímač aby fungoval tank a nebo to hle je teda i přímač ale asi jen natu vysílačku bez kouře co nabízely helmuti za 5Euro musim ji vyzkoušt ale nevim
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3206
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: staré jednotky na tank bez zvuku a kouře

Příspěvek od sakulajda »

Moc jsem to nestudoval když jsem je měl doma, ale dle obrázku při objednávce si myslím, že se jedná o celé jednotky bez krystalu pouze na přepínač A B C
K provozu je dle mě potřeba vysílačka bez krystalu s přepínačem A B C
Na desku se připájí dráty od motoru, pak napájení z baterky, propojí konektor s věží a vše by mělo fachčit

Pokud by to tak bylo, pak nevím kam přletovat ty 3 dráty od přijímače

ještě mne tam trošku zarazila ta volba 27/40 Mhz

http://www.asiatam.de/product_info.php? ... cb6203f800
Obrázek

Pak jedině napsat email do ASIATAMu s dotazem.
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
pajak7

Re: staré jednotky na tank bez zvuku a kouře

Příspěvek od pajak7 »

sakulajda píše:Moc jsem to nestudoval když jsem je měl doma, ale dle obrázku při objednávce si myslím, že se jedná o celé jednotky bez krystalu pouze na přepínač A B C
K provozu je dle mě potřeba vysílačka bez krystalu s přepínačem A B C
Na desku se připájí dráty od motoru, pak napájení z baterky, propojí konektor s věží a vše by mělo fachčit

Pokud by to tak bylo, pak nevím kam přletovat ty 3 dráty od přijímače

ještě mne tam trošku zarazila ta volba 27/40 Mhz

http://www.asiatam.de/product_info.php? ... cb6203f800
Obrázek

Pak jedině napsat email do ASIATAMu s dotazem.
přesně jak píšeš Sakulajdo je to jednotka i s příjmací jednotkou zaroveň Jedná se o civkový systém na přepínání A,B,C a k tomu musí být i vasílačka s přepínáním.Jinak žádná funkce.
Takže žádný krystal.
Co se týče tý volby 27MHz
nebo 40MHz Tak to bude nejspíš tím že tyto pásma jsou vyhrazena pro všechno co se pohybuje po zemi a 35MHz mají Letadla a vše co létá.Alespoň si to tak vysvětluji já :?
long.michael
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 240
Registrován: 11 bře 2009, 09:38
15
Lokalita: Bavorov

Re: staré jednotky na tank bez zvuku a kouře

Příspěvek od long.michael »

:o no tak to pak musim teda vyzkoušet ji tam zapojit dneska už to dělat nebudu vysílač mám od helmutů za 5euro ale jen jeden tak asi vyzkoušim dát baterku do dvou tanků a možná to bude makat dva na jednu vysílčku ale nevim no uvidíme.Jinak budu muset zas sáhnout do šraitofle a koupit buď vysílačky a nebo jednotky .
long.michael
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 240
Registrován: 11 bře 2009, 09:38
15
Lokalita: Bavorov

Re: staré jednotky na tank bez zvuku a kouře

Příspěvek od long.michael »

long.michael píše::o no tak to pak musim teda vyzkoušet ji tam zapojit dneska už to dělat nebudu vysílač mám od helmutů za 5euro ale jen jeden tak asi vyzkoušim dát baterku do dvou tanků a možná to bude makat dva na jednu vysílčku ale nevim no uvidíme.Jinak budu muset zas sáhnout do šraitofle a koupit buď vysílačky a nebo jednotky .
No tak tu mám jen jednu tak bych asi musel koupit ještě dvě :oops: no to je docela dost peněz to se musim dopočítat asi ale víde míň nová jednotka :lol:
Odpovědět

Zpět na „Poradna“