airsoft -zrušení

Zeptejte se ostatních uživatelů nato, co Vás zajímá, nebo s čím potřebujete pomoct.
Odpovědět
LK88
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1598
Registrován: 23 dub 2015, 18:28
8
Lokalita: praha 9 vysočany

airsoft -zrušení

Příspěvek od LK88 »

dobrý den všem, četl jsem a hledal(možná málo či špatně) ale nenašel jsem...potřeboval bych radu či odpověd....torro- konkr. jagdpanther 2,4Ghz , bohužel má airsoft, který nikdy nechci používat, ale jeho cvakání při výstřelu mi dost vadí...jde funkce airsoftu nějak odstranit??alespoň to cvakání toho mechanismu? s tím spojený dotaz č.2 ...do této modifikace asi nedám záblesk hlavně , že ?? ((((
LK88
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1598
Registrován: 23 dub 2015, 18:28
8
Lokalita: praha 9 vysočany

Re: airsoft -zrušení

Příspěvek od LK88 »

Prave jsem to nikde nenasel , ptal jsem i v servisu na torro a rekli mi ze to nejde, snad ze to nepodporuje ridici jednotka a neni kam zapojit zablesk , tak nevim(((kdyby byl nekdo z prahy a poradil osobne bylo by to fajn ...
LK88
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1598
Registrován: 23 dub 2015, 18:28
8
Lokalita: praha 9 vysočany

Re: airsoft -zrušení

Příspěvek od LK88 »

Tak nakonec nezbylo nez si nejak poradit sam(tedy Ondra -za coz dekuji, se snazil , ale 2,4 Ghz torro tolik nezna)nakonec jsem dosahl co jsem chtel, jagdpanther torro 2,4 Ghz je uplne bez airsoftu (ponechan pouze jeho plast.obal -drzi hlaven a zajistuje jeji pohyb) a se zvukem vystrelu...kdyby nekdo resil toto poradim, jen zminim ze jsem resil spinac na zvuk a v modelarskych obchodech nabizene za cca 400kc jsem vyresil krasou malou kostickou z GM elektr.za celych 9Kc,- )))
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3208
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: airsoft -zrušení

Příspěvek od sakulajda »

LK88 píše:nakonec jsem dosahl co jsem chtel
Tak to je dobře ;)
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
petsild
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 281
Registrován: 22 lis 2013, 19:37
10
Lokalita: Praha 10

Re: airsoft -zrušení

Příspěvek od petsild »

Jsem sice zastánce airsoft strojku, přesto mě zajímá tvé řešení :), určitě to v budoucnu někdo ocení, návod tak doplnit fotem bylo bezva dík.
Tiger I verze HL
LK88
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1598
Registrován: 23 dub 2015, 18:28
8
Lokalita: praha 9 vysočany

Re: airsoft -zrušení

Příspěvek od LK88 »

Fotku muzu doplnit, ale jak? Kazdy se mi zda pouziva jiny zpusob vkladani. Zpusob ac jsem si lamal hlavu je jednoduchy , proste jsem se nas...l a slo to ven, vyndat hlaven s airs.ven, airsoft rozpulit myslim 3 sroubky, motorek ven, prevody ven, udernik ven,slozit obal airsoftu zpet, namontovat hlaven a zpet do tanku, tak a ted kabely...z jednotky2,4Ghz vede 2linka s 2pinem -tyto dratky zanechat, ve vezi je velky svazek s velkym konektorem a podnim troj pin -z toho nas zajima cerny kablik, a ted pozor, po patrani jak sepnout zvuk vystrelu jsem nasel toto : spinaci rele HF3FF...takze, kosticka ma na jedne strane 3 kontakty na druhe 2, tam kde jsou tri pripajime na jeden cerny kablik z trojpinu ve vezi, prostredni kontakt nic na krajni cerveny kablik z dvojlinky z ridici jednotky z dvojpinu(dvoulinka urcena zvuku vystrelu) , cerny kablik z teto dvojlinky uhlopricne na kontakt na druhe strane spinace, tot vse, tanku se ulehci o motorek prevody a par zbytecnych kabliku, mame vice mista uvnitr, mame zvuk vystrelu a me osobne nerusi motorek a cvakani uderniku ))))
Uživatelský avatar
petsild
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 281
Registrován: 22 lis 2013, 19:37
10
Lokalita: Praha 10

Re: airsoft -zrušení

Příspěvek od petsild »

Já fotky ukládám na rajče :D, jednoduché a rychlé zobrazování.

registrace:
http://www.rajce.idnes.cz/ucet

Ještě pro komfortní práci doporučuji manager Rajče průvodce: http://www.rajce.idnes.cz/stahnout/
Tiger I verze HL
Odpovědět

Zpět na „Poradna“