FPV a IR

Zeptejte se ostatních uživatelů nato, co Vás zajímá, nebo s čím potřebujete pomoct.
Odpovědět
20pan15
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 11
Registrován: 14 bře 2015, 20:48
9
Lokalita: Ústí nad Labem

FPV a IR

Příspěvek od 20pan15 »

Při přemýšlení jak v nerovném boji "RC tank vs. WoT" zatraktivnit slabšího z nich, mě napadlo - co takhle převést WoT na naši zahradu, resp. náš budoucí tankodrom? Vybásnil jsem tedy synům, t.č. v povinné pauze mezi tankovými bitkami na PC moji vizi 3 obrýlených hlav v oknech našeho RD a 3 tanků s IR a kamerkou na věži...
- a kupodivu tato představa byla pro ně více než zajímavá, takže zbývá už jen pořešit pár maličkostí...
Napadlo mě tedy nejdříve zapátrat zde, jestli náhodou něco podobného někdo někdy někde již nezaslechl, neviděl, neřku-li nekoumal podobným směrem.. Nalezené odkazy na FPV ovšem řeší zcela jiné věci, tak jsem se osmělil do nového vlákna..

Leckomu se může zdát, že už samotné přemýšlení je přinejmenším kacířské - mě nevyjímaje - natož kdo je tu slabším hráčem - ale z pohledu 8mi letého syna už to tak jednoznačné bohužel není :(
Pro vysvětlení: PC online World of tank hýbe světem, rok jsem odolával, než jsem zřídil klukům účet... - a od té doby se nestačím divit, kdo všechno z mých známých v tom jede také, na druhou stranu musím přiznat, že WoT donutila mého mladšího syna ke čtení SKUTEČNÉ knihy, shodou okolností o tancích :)

Takže základní otázka, která mě napadá jako první je možná úplně mimo: IR zaměřování a FPV by se z logiky přenosu signálu nemělo "hádat"?
Nekamenovat, nějak přeci začít musím :)
Odpovědět

Zpět na „Poradna“