Problém se Shermanem.

Zeptejte se ostatních uživatelů nato, co Vás zajímá, nebo s čím potřebujete pomoct.
Odpovědět
vladimír
PzKpfw I
PzKpfw I
Příspěvky: 7
Registrován: 31 kvě 2015, 23:16
8
Lokalita: Žim 53 Teplice

Problém se Shermanem.

Příspěvek od vladimír »

Zdravím. Mám Sherman M4A1( 76 )W od Heng Long. Když byl v pořádku, jezdil lépe než originál. Jenže se objevil problém. Rozpadl se ovladač pro jízdu. V Beami - Trade byli ochotní, a poslali nový ovladač. Ten se po krátké době taky rozpadl. Postupně byl tank na třech opravách a výsledek je, že se točí jen doleva nebo doprava. Závada se projevila až po záruce. Poradí mi někdo, co s tím, a půjde li to opravit
Syn opravuje dospělé Shermany, a tam tenhle problém není......
Děkuji.
speedlink
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 146
Registrován: 30 bře 2014, 18:06
10
Lokalita: Lučenec - Slovensko

Re: Problém se Shermanem.

Příspěvek od speedlink »

No tak poprve heng long roby a3 105 to co mas ty musi byt matorro ich ovladace su absolutny odpad vratane elektroniky. Ktora je tiez totalne kaziva preto sa dlho ani nepredavali ja som elektroniku vyhodil a dal tam rx18 nakolko je to o nieco spolahlivejsi komponent a vymena je jednoducha... :D dufam ze to rozchodis ak by si mal zaujem mam funkcnu origo elektroniku na matorro shermana mozem ti predat tu moju ta moja je bezporuchova , a ak syn pracuje s shermanmy mohol by si mi poskitnut nejake detailne foto ak by som potreboval ? Mam k shermanovy citovy vztach ahoj
vladimír
PzKpfw I
PzKpfw I
Příspěvky: 7
Registrován: 31 kvě 2015, 23:16
8
Lokalita: Žim 53 Teplice

Re: Problém se Shermanem.

Příspěvek od vladimír »

Díky za radu. Já k tomu Shermanu dostal dva návody. Jeden je Heng-Long a druhý je Torro. Je to divný,ale stalo se....Ta výměna elektronikyby byla asi potřebná. Jaká je cena? Co se týče montáže, tak potřebuju " polopatický" návod. Starý Jeep nebo Dodge není pro mě problém, ale s elektronikou nejsem tak úplně kamarád.... Pokud jde o detaily, tak se zeptám kluka, co a jak. Jinak existuje kniha....Son of Sherman- The Sherman design and development. Stojí asi 60 éček, má 370 stran. Kvalitní papír,mraky fotografií různých detailů,označení výrobců a hlavně, co se od kdy do kdy dělalo. Malá,velká věž,korby,pojezdy. Jinak Sherman, jako tank nic moc. Hlavně ten mizerný kanon.Amici to vyhráli,že měli hodně tanků a Němcům došla munice...Jinak u mě vede FIREFLY. Ten alespoň udělal do Tigra slušnou díru.
Jinak doufám, že ta elektronika opravdu pomůže, protože ho chci trochu vylepšit,nastříkat (odstín neřeším,výrobců bylo hodně a kvalita proměnlivá) a hlavně jezdit.
S pozdravem
Klof Vladimír.
speedlink
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 146
Registrován: 30 bře 2014, 18:06
10
Lokalita: Lučenec - Slovensko

Re: Problém se Shermanem.

Příspěvek od speedlink »

No navod na vymenu za tu istu co mas je jednoduchy odpojis zapojis na to iste miesto ja by som ti predal zakladnu dosku / primac / vysielac na czk neviem kolko ale na eura okolo 40 eur nakolko mam elektroniku v tanku funkcnu vybral by som ti ju cize ja by som si musel zaobstarat inu , napis mi spravu ak mas zaujem , ono shermany mali zaujimavy osud ak si fanda pozri sa tu do kategorie us sherman najdes tam uz prerobenu moju a3 105 umna su vsetky sermeny pekne ale najoblubenejsie mam e2 a s vezov t23
Odpovědět

Zpět na „Poradna“