Výběr 1 tanku

Zeptejte se ostatních uživatelů nato, co Vás zajímá, nebo s čím potřebujete pomoct.
GhostSlawa
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 50
Registrován: 12 říj 2015, 13:35
8
Lokalita: Kralupy nad Vltavou

Re: Výběr 1 tanku

Příspěvek od GhostSlawa »

Já jsem se zakecal s lidma jak tam měli tu tankovou bitvu. U Vas jsem byl když tam bylo hodně lidi tak jsem neotravoval. A stejným jsem nevěděl kdo byl kdo. Srazu budeurcite vice :)
GhostSlawa
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 50
Registrován: 12 říj 2015, 13:35
8
Lokalita: Kralupy nad Vltavou

Re: Výběr 1 tanku

Příspěvek od GhostSlawa »

pajak7 píše:Ano je to sice dražší ale s podvozkem už nemáš žádné starosti v případě že nemáš možnost úpravy samo doma..
Pak je tu ještě jedna možnost a to koupit starší na ebay.com čas od času se tam objeví starší stroj za rozumné peníze jen je potřeba hledat.

třeba jako tady je to ale aukce:

http://www.ebay.com/itm/TAMIYA-1-16-RC- ... 235a8932ff
Ty jo super do toho bych šel. Jdu zjistit jak to tam funguje a zacnu prihazovat. Do kolika by se to vyplatilo ?
GhostSlawa
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 50
Registrován: 12 říj 2015, 13:35
8
Lokalita: Kralupy nad Vltavou

Re: Výběr 1 tanku

Příspěvek od GhostSlawa »

Tak jsem tam hodil 90 Eur tak uvidíme. Ale asi se to ještě vyšplhá. Vypadá to na celokov. Neumím zrovna dobře německy.
GhostSlawa
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 50
Registrován: 12 říj 2015, 13:35
8
Lokalita: Kralupy nad Vltavou

Re: Výběr 1 tanku

Příspěvek od GhostSlawa »

Tak zatím jsem na nic nenarazil. Čím vice informací získávám postupným procitanim různých diskuzi tím vice bych raději koupil vše po dílech což asi nebude úplně nejrychlejší. Budu muset počkat dokud nenatrefim na nějaký starší model. Ale čím vice informaci mám tím víc ho chci :) Jelikož většina tanku je německých. Prodává se dost tigru a panteru ale US tanku se lidi malo zbavují. Nebyl by tu někdo kdo by mi ukázal svoji sbírku ? Klidně i jen 1 tank. Chtěl bych vidět jak ten tank jezdí a jak je to uvnitř atd. Procijen naživo je to o něčem jiném. Někdo z prahy nebo okolí. Ideálně s shermanem. Ale nepohrdnou čímkoliv. Díky
Odpovědět

Zpět na „Poradna“