El-mod 3to problém

Zeptejte se ostatních uživatelů nato, co Vás zajímá, nebo s čím potřebujete pomoct.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Ody
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 562
Registrován: 12 kvě 2012, 10:08
11
Lokalita: Plzeň

El-mod 3to problém

Příspěvek od Ody »

Zdravím kolegové,

mám patálie s modulem El-mod 3to (modul pro Opel Blitz). Modul v jednom modulu spojuje El-mod "Panzer modul" a "Blaster IV", každý z nich má svůj výstup na PC configurator, "Set" tlačítko a informační diodu. Po zapnutí se modulu se začne ozývat brum, nejde nastartovat, ani pouštět uživatelské zvuky, zkoušel jsem všechny možné kombinace firmware v obou částech, formát SD karty a opěrné nahrání SW, ale nic nepomohlo. Úplně na začátku experimentů se nakrátko zvuk nastartování ozval z zvuk jízdy, ale velice potichu a bylo slyšet brum.

Nenapadá vás někoho něco? Začínám být bezradný. Modul jsem kupovat bohužel před delším časem, už na něj nemám doklad, takže cestou reklamace bohužel jít nemůžu. Nejsem si vědom žádého přepětí apod. kterému by byl modul vystaven a koupě nového modulu mě nenaplňuje zrovna nadšením.

Díky.
Uživatelský avatar
Ody
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 562
Registrován: 12 kvě 2012, 10:08
11
Lokalita: Plzeň

Re: El-mod 3to problém

Příspěvek od Ody »

Nikoho nic nenapadá?
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3208
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: El-mod 3to problém

Příspěvek od sakulajda »

Hele ja to zapojoval milanovi a taky sem mel problem. Ale aktualizace to vyresila. Ale jen ridici casti. Zvukova mi nesla k pc configu pripojit.
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Ody
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 562
Registrován: 12 kvě 2012, 10:08
11
Lokalita: Plzeň

Re: El-mod 3to problém

Příspěvek od Ody »

To Kulda:

Mě jde zase nyní připojit zvuková část (v režimu update firmware i v režimu nastavení) a ta řídící jen v režimu update firmware - v režimu nastavení se prostě nepřipojí. Firmware pro řídíci jednotku 3to je jen jeden (2.0) asi desetkrát jsem ho zkoušel přehrávat, ale nepomohlo to. Pro zvukovou část připadají v úvahu tři verze firmware 2.00b, 2.01 a 2.01b, všechny jsem zkoušel, ale bez úspěchu. Zkoušel jsem i formátovat kartu (FAT16 i FAT32) taky bez efektu.

Nemáš prosím, někde uschované starší verze firmware pro 3to, které nyní Elmod Configurator 1.28 už nenabízí?
Konkrétně pro zvukovou část mi chybí 2.00 (první, která pracuje s 3to) pro řídící část je jediná možnost firmware 2.0

Nevíš jaké verze tam Milan má?

Tyhle hybridní moduly mě moc nenadchly - u FAMA byl taky problém, musel jsem formátovat kartu, u M16 semi nedaří to připojit k Elmod Configuratoru vůbec, ale maká to a naštěstí jsem nepotřeboval v nastavení nic měnit, ale tento 3to, to je zlatý hřeb - mám obavy, že je v háji.

Díky.
Naposledy upravil(a) Ody dne 17 led 2016, 17:42, celkem upraveno 2 x.
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3208
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: El-mod 3to problém

Příspěvek od sakulajda »

Formatovani sd karty sem taky musel provest. Fw se podivam, ale mam obavu ze v pc uz to nebude.
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3208
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: El-mod 3to problém

Příspěvek od sakulajda »

Ody píše: Nemáš prosím, někde uschované starší verze firmware pro 3to.
Nenašel jsem - bohužel :(
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Ody
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 562
Registrován: 12 kvě 2012, 10:08
11
Lokalita: Plzeň

Re: El-mod 3to problém

Příspěvek od Ody »

sakulajda píše:
Ody píše: Nemáš prosím, někde uschované starší verze firmware pro 3to.
Nenašel jsem - bohužel :(
Nevadí. Díky za snahu.
Odpovědět

Zpět na „Poradna“