FlySky TH9X

Zeptejte se ostatních uživatelů nato, co Vás zajímá, nebo s čím potřebujete pomoct.
pajak7

Re: FlySky TH9X

Příspěvek od pajak7 »

Mira74 píše:dovolím si dotaz ohledně této rc soupravy http://www.bighobby.cz/www-bighobby-cz/ ... iA6B-Mode2 dávám to zde jelikož nechci zakládat nové vlákno. Chci koupit tuto rc pro svůj tank a mam dotaz zda bude vše kompatibilní na Tiger 2 od HL. Děkuju za váš čas a rady.
No Miro jestli myslíš kompatibilní s Heng long elektronikou tak ne ,ne bez dalších investic (modul pro připojení dospělého rádia k čínské elektronice )více zde

http://www.mujtank.tym.cz/viewtopic.php?f=37&t=2441


jo a nebo musíš koupit regulátory na motory a serva .popřípadě Elmod,IBU,clark,atd.... ahoj ahoj
Naposledy upravil(a) pajak7 dne 14 úno 2016, 12:15, celkem upraveno 1 x.
GhostSlawa
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 50
Registrován: 12 říj 2015, 13:35
8
Lokalita: Kralupy nad Vltavou

Re: FlySky TH9X

Příspěvek od GhostSlawa »

Ahoj, zalezi na co to pripojis. Na klasiku HL to nejde. Nicmene je krasna vysilacka ale pokud s tim nemas zkusenosti moc ti to nedoporucuji.

Koupil jsem si ji ( turnigy 9XR pro ) a dokoupil k tomu modul corona 2,4 Ghz a jsem pekne nasranej protoze to nefunguje. Po X dotazech a Y radach jsem to nedokazal rozchodit. Sebral jsem to a odvezl zkusenemu modelari a take nevedel. Momentalne je vysilacka v servisu a cekam co mi reknou. Nicmene nedoporucuji obchod Bighobby.czkde prodavaji repasovane veci za nove. Modul totiz nevysila vubec nic. Predpokladam ze budu muset koupit novy. Pockej do utery a dam vedet co bylo pricinou pokud na to Servis prijde.

Jinak ja k tomu dokoupil elmod fusion pro. Je to uplne o necem jinem. Doporucuji.
Naposledy upravil(a) GhostSlawa dne 14 úno 2016, 12:18, celkem upraveno 1 x.
GhostSlawa
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 50
Registrován: 12 říj 2015, 13:35
8
Lokalita: Kralupy nad Vltavou

Re: FlySky TH9X

Příspěvek od GhostSlawa »

pechy píše:nevim ja mam z bighobby ty nejlepsi zkusenosto.Ale mozne je vsechno
Možná jsem jen narazil na "zmetek" . Vůbec bych se nedivil při mé smůle. :cry:

Ale co už. Pokud to půjde opravit tak se zase tak moc neděje. srol

Většinou chci všechno hned a asi sem na to ted doplatil no.
Odpovědět

Zpět na „Poradna“