Zkušenosti s nákupem na Asiatam.de

Zeptejte se ostatních uživatelů nato, co Vás zajímá, nebo s čím potřebujete pomoct.
Adam

Re: Zkušenosti s nákupem na Asiatam.de

Příspěvek od Adam »

Romell21 píše:Zdravím,
zajímalo by mě, jestli má někdo osobní zkušenosti s objednáváním zboží na stránkách Asiatam.de a hlavně jaká je asi lhůta k přeposlání peněz, než je zásilka připravená k expedici z důvodů nezaplacení zrušena.
Díky za jakékoliv info. :D
Já u Asiatamu nakupoval několikrát.Vždy bez problemu.Hlavně nedoporučuji provádět platbu v bance,strašně drahé cca 400,-Kč.Já mám bankovnictví s přístupem přez PC atam není problém.Asiatam funguje tak,že po objednání zboží a odeslání objednávky se objeví faktura a po zaplacení ti příjde zpráva ,že tvoje objednávka se vyřizuje.Dodání dílu po zaplacení cca 5-8 dní.Poštovné a balné je cca 20,- euro.Vše je vyznačeno na faktuře.Není to problém.
Adam

Re: Zkušenosti s nákupem na Asiatam.de

Příspěvek od Adam »

Romell21 píše:Návod jak nakupovat na Asiatam.de od mého skoro jmenovce jsem si tu na jiném místě samozřejmě přečetl a právě v důsledku toho jsem si šel hned druhý den zřídit Internetové bankovnictví. Vyplnil jsem potřebný formulář a když jsem ho odevzdával, tak jsem se zeptal, jak dlouho to bude trvat, než mi to schválí. A ta nanynka za přepážkou mi řekla, že mi druhý den přijde SMSka s potvrzením a bude to. Takže jsem po návratu domů zasedl ke kompu a objednal si přímo ten model Tigera, který tak vehementně doporučoval Rommel ve svém příspěvku. Objednávku jsem odeslal a za chvíli mi přišel email, že moje objednávka byla přijata. Hned druhý den mi přišel další email, že je zboží připraveno k expedici a že se čeká jen na zaplacení. Mě ale očekávaná SMSka nepřicházela. Když nedorazila ani třetí den, tak jsem zavolal kamarádce, která dělá přímo na poště a ta mi řekla, že mi to musí přijít poštou. Že SMSkou mi budou chodit jen ty ověřovací kódy pro transakce, které budu na svém účtu zadávat. A když mi nic nepřišlo ani pátý den, tak jsem zavolal bráchovi a domluvil se s ním, že mu pošlu ten fakturační email a on to zaplatí přes svůj účet, což jsme také hned udělali. Ale zatím se nic neděje. Tak jsem si myslel, jestli někdo neví, jak dlouho na Asiatamu čekají na zaplacení faktury, než jí definitivně zruší. Protože bych nerad jen tak sponzoroval nějakého "Německého ping-ponga". :lol:
Pamatuji se ,že jsem na začátku nákupů u Asiatamu,řešil uhradu jedné faktury asi 10dní a po zaplacení nebyl problém.Adam
mrst
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 3136
Registrován: 09 úno 2009, 19:52
15
Lokalita: Praha 9, Horní Počernice

Re: Zkušenosti s nákupem na Asiatam.de

Příspěvek od mrst »

mám vyzkoušený ASIATAM, IMPERIAL MODELLBAU, XION....KVALITNÍ ALE DRAHÝ,
A PŘEDEVŠÍM Axel-modellbau
mrst
Dadyn
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 48
Registrován: 01 čer 2010, 19:13
13
Lokalita: Lhotka

Re: Zkušenosti s nákupem na Asiatam.de

Příspěvek od Dadyn »

Ahoj, tak jsem si koupil tančík u Asiatamu. V pondělí ráno objednáno a v pátek na oběd byl doma.
Je to Tigr I pozdí verze. Kovová vana, pasy, hrací, napínací, pojezdova kola. Kovové napínaky, Kovové uchyceni pojezdovych kol. Kanon a ustova brzda z kovu. Pásy na věži + velitelská vež z kovu. Kouř, zvuk-nastavení hlasitosti. Zakluz kanonu + záblesk z hlavně. Jednotka RX18. Dostal jsem jeste kybliček a MG42 na velitelskou vež, velitele, bednu s munici, srajdu do kouřaku a samolepky. JEE malem bych zapomel na to hlavni, je tam převodovka 3:1. Celkem to vyslo 7300Kč i s dopravou.
defiantSVK
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 19
Registrován: 05 zář 2010, 21:35
13
Lokalita: Nitra

Re: Zkušenosti s nákupem na Asiatam.de

Příspěvek od defiantSVK »

zdravicko , utorok som bol v banke zaplatit prevodny prikaz co mi asiatam poslal a zatim sa ani neozvali ani nic . prosim vas mam im pisat alebo vyckat ako sa to vyvinie? dakujem za odpoved
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Zkušenosti s nákupem na Asiatam.de

Příspěvek od Milan »

Čekat.Trvá to 7 až 10 dní.Jinak moc nekomunikují.Uvědom si že je to číňan v německu.
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3208
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: Zkušenosti s nákupem na Asiatam.de

Příspěvek od sakulajda »

Milan píše:Čekat.Trvá to 7 až 10 dní.Jinak moc nekomunikují.Uvědom si že je to číňan v německu.
+ že toho má tolik, že kdyby měl každému hned psát
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
defiantSVK
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 19
Registrován: 05 zář 2010, 21:35
13
Lokalita: Nitra

Re: Zkušenosti s nákupem na Asiatam.de

Příspěvek od defiantSVK »

dakujem tak dufam ze tento tyzden aspon da vediet ze co a jak. bol by som rad keby ho mam uz piatok doma :P
defiantSVK
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 19
Registrován: 05 zář 2010, 21:35
13
Lokalita: Nitra

Re: Zkušenosti s nákupem na Asiatam.de

Příspěvek od defiantSVK »

tak dnes doobeda krasavec prisiel tak uz som sa s nim aj vyblaznil troska. jazdi skvelo ! fotky poslem nekedy:)
mrst
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 3136
Registrován: 09 úno 2009, 19:52
15
Lokalita: Praha 9, Horní Počernice

Re: Zkušenosti s nákupem na Asiatam.de

Příspěvek od mrst »

JÁ OSBNĚ PSAL DO ASIATAMU A HNED VEČER JSEM MĚL ODPOVĚDI NA NĚKOLIK E-MAILŮ...KOMUNIKUJÍ PODLE MNE DOBŘE V JEDNODUCHÉ NĚMČINĚ :D
Odpovědět

Zpět na „Poradna“