Už zase RC krystaly.

Zeptejte se ostatních uživatelů nato, co Vás zajímá, nebo s čím potřebujete pomoct.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Rudyn
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1774
Registrován: 10 bře 2009, 18:05
15
Lokalita: ROHATEC, okres Hodonín.

Už zase RC krystaly.

Příspěvek od Rudyn »

Přeji hezký den všem modelářům - tankistům. Donesla se mi nepodložená informace a proto se ptám na našem fóru. Nejnovější modely od Heng - Longu mají už RC krystaly pro 5. a 6 kanál. Je to pravda ?
Sportuji rekreačně ... Vrhám stín, dívám se do dálky, skáču do řeči a lezu na nervy !
mrst
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 3136
Registrován: 09 úno 2009, 19:52
15
Lokalita: Praha 9, Horní Počernice

Re: Už zase RC krystaly.

Příspěvek od mrst »

co tě zajímá...chceš krystaly na 5 kanál?...pojedu do Lipska, tak když budou vezmu je...a předám na Smržovce-ha,ha,ah
pajak7

Re: Už zase RC krystaly.

Příspěvek od pajak7 »

Rudyn píše:Přeji hezký den všem modelářům - tankistům. Donesla se mi nepodložená informace a proto se ptám na našem fóru. Nejnovější modely od Heng - Longu mají už RC krystaly pro 5. a 6 kanál. Je to pravda ?
Ahoj Rudin asi máš pravdu protože na Anglickém Ebay jsem to našel:http://shop.ebay.co.uk/i.html?_nkw=RC%2 ... m14&_pgn=2
Tak to prostuduj cool slol cool
Je to asi 3 nbo 4 řádek a jsou tam až na 10 kanálů krystaly
Uživatelský avatar
Rudyn
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1774
Registrován: 10 bře 2009, 18:05
15
Lokalita: ROHATEC, okres Hodonín.

Re: Už zase RC krystaly.

Příspěvek od Rudyn »

Ahoj Pajaku. Tvoje zpráva o RC krystalech mně velmi potěšila. Představa jedoucích (bojujících) deseti RC tanků, to už by bylo něco. Tenhle nápad mně stále drží !!!
Sportuji rekreačně ... Vrhám stín, dívám se do dálky, skáču do řeči a lezu na nervy !
pajak7

Re: Už zase RC krystaly.

Příspěvek od pajak7 »

Rudyn píše:Ahoj Pajaku. Tvoje zpráva o RC krystalech mně velmi potěšila. Představa jedoucích (bojujících) deseti RC tanků, to už by bylo něco. Tenhle nápad mně stále drží !!!
No jen mi přijdou ty frekvence dost blízko sebe a asi se budou taky rušit i když už ne tolik ale nic bych si od toho nesliboval je třeba to vyzkoušet a bude .
Těch 10 tanků najednou v pohybu by byl docela Nářez. puffy cool slol
mrst
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 3136
Registrován: 09 úno 2009, 19:52
15
Lokalita: Praha 9, Horní Počernice

Re: Už zase RC krystaly.

Příspěvek od mrst »

ruší se vedle sebe i kanály na 40MHz...to je naprosto stejné. tzn. když máš k modelu blíže než vedlejší modelář s vedlejším kanálem, tak ti to moc nevadí.
pajak7

Re: Už zase RC krystaly.

Příspěvek od pajak7 »

Tak pánové a teď jsem zvědav :náhodou jsem přebíral věci co se mi doma válejí na vyhození a nedalo mi se podívat pod nálepku kterou jsou opatřeny naše Heng Long Krystaly a hle :
P1010617.JPG
P1010620.JPG
No a kdo vydí rozdíl tak ten vyhrává úplně novou Octávii :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
To byl samozřejmě vtip protože se hrálo o Fábii :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ne tak teď vážně co si o tom myslíte proč je na samolepce jiná frekvance než na Krystalu :?: :!: :idea: :?: :!:
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Už zase RC krystaly.

Příspěvek od Milan »

Ty už zas do toho musíš šťourat.Tebe mrzí že Ti to jede. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
mrst
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 3136
Registrován: 09 úno 2009, 19:52
15
Lokalita: Praha 9, Horní Počernice

Re: Už zase RC krystaly.

Příspěvek od mrst »

buď rád, že to to pod 27 mhz...to máš víííííííííhodu...možná, že soudruzi někde udělali chybu....chtělo by to ale zjistit, co je správně....možná, když rozděláš jakoukoliv rozbitou hračku od soudruhů, tak tam krystaly také najdeš a hle budou stejné...
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3208
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: Už zase RC krystaly.

Příspěvek od sakulajda »

jedinná možnost - připojit na měřák a změřit oscilaci (kmitočet krystalu) ;)
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Poradna“