Výběr tanku

Zeptejte se ostatních uživatelů nato, co Vás zajímá, nebo s čím potřebujete pomoct.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jarin
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1113
Registrován: 21 srp 2010, 21:58
13
Lokalita: Kobylisy Prag 8

Re: Výběr tanku

Příspěvek od Jarin »

Máš v plánu jezdit i ve vodě? Já bych na Tigra český vlajky nedával a spíš bych si našel třeba nějaký konkrétní stroj a postavil bych věrnou repliku
Kingtiger Sd.kfz. 182
Uživatelský avatar
Peca
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 162
Registrován: 17 bře 2013, 12:53
11
Lokalita: Trutnov, Liberec

Re: Výběr tanku

Příspěvek od Peca »

Už sem si stáhnul pár dokumentů o Tigrech atd...takže repliku nad tím uvažuju...je to jen model,tak se povznesu nad minulost :-).Ve vodě bych rád jezdil,ale nevím jak bych to všechno tak dokonale utěsnil...spíš sem myslel v hlíně,písku,blátě,sněhu...teď nevím s čím mám začít,až přijde,protože jestli koupím tu vanu,tak nemá cenu asi teď řešit nějaký ložiska na hřídele atd.
Uživatelský avatar
Peca
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 162
Registrován: 17 bře 2013, 12:53
11
Lokalita: Trutnov, Liberec

Re: Výběr tanku

Příspěvek od Peca »

A jinak královský tiger moc pěkný!U té nové vany si pak nastříkal ta kovová ramena na tu pískovou barvu?
Uživatelský avatar
zander
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1448
Registrován: 25 čer 2010, 18:47
13
Lokalita: Praha 5 Radotín

Re: Výběr tanku

Příspěvek od zander »

Vše již zde bylo několikrát řečeno, ptáte se všichni pořád prakticky na to stejné.
Odpověď zní.
Chce to jen tady pořádně vše prohlížet , vše tady už bylo řečeno ;) ;)

Michal
"Rytířský v boji, bdělí v míru"
Uživatelský avatar
Sylva
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 306
Registrován: 06 črc 2012, 13:02
11
Lokalita: Ostrava - Dubina

Re: Výběr tanku

Příspěvek od Sylva »

Zdravím.
Tak to já bych si koupil tigra dvojku právě od Michala (nabízí ho v bazaru), dokoupil komponenty, Elmod a další elektro a jeto. Je sice fakt, že bys musel nejprve trochu máknout, ale podle místa kde se zdržuješ je spousta šikovných borců, kteří by ti určitě rádi poradili a pomohli a aspoň bys věděl jak na tom tvůj tank je. Je to jen můj názor ;) .
Já jsem začínal blbnout v loni o tomto čase a pořád je na tanku co dělat a to si myslím, že jsem nekoupil žádný holý model. Částka, kterou chceš vložit je dost velká, tak máš více možností.
Přeji mnoho úspěchu při výběru a pevné nervy při následném zdokonalování modelu.
Čus Ivo puffy
Uživatelský avatar
Vojtiš
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 699
Registrován: 17 led 2011, 20:44
13
Lokalita: Přerov

Re: Výběr tanku

Příspěvek od Vojtiš »

balcin píše:Keeper: Až ho koupíš,tak ho můžeš přijet vyzkoušet ke mně do Přerova na můj tankodrom..Tam se ukáže pravda,jestli jsi koupil dobře.. ;) ..Jinak za mě,bych si koupil raději Kvčko,než Tigra,ale jak chceš,kup si co se tobě líbí,ale s Kvčkem,nejsou žádný starosti,jako s Tigrem,to jezdí samo a všude...Vojtiš má koupený Kvčko od Torra a je spokojený.. ;)
Jó jó, jak říká Balcin, koupil jsem KV-2 Torro, celokovovej podvozek, samozdřejmě zákluz, né kuličky a je hlavně na 2,4 GHz a to je velké plus, akorát to chce pomalejší převodovky a je to O.K. poježděníčko, ale samozdřejmě záleží na tobě co se ti líbí, čau Vojtiš. ;)
KDO NEZAŽIL NEPOCHOPÍ !!!
Uživatelský avatar
Bojla
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 45
Registrován: 04 bře 2010, 20:41
14
Lokalita: Semily

Re: Výběr tanku

Příspěvek od Bojla »

Koupil bych si Tamiyu bude lepší, je to japonec slol
Jen nevím zda to není stavebnice, ale i tak bych dvojku přidal a stavěl. puffy
http://youtu.be/HLwgqJXiOZs
Pokud tanky uspějí, vítězství je na dosah. Guderian
Uživatelský avatar
Bojla
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 45
Registrován: 04 bře 2010, 20:41
14
Lokalita: Semily

Re: Výběr tanku

Příspěvek od Bojla »

No a tady je ještě Torro http://youtu.be/0rWKWmeCdfw
Pokud tanky uspějí, vítězství je na dosah. Guderian
Uživatelský avatar
Vojtiš
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 699
Registrován: 17 led 2011, 20:44
13
Lokalita: Přerov

Re: Výběr tanku

Příspěvek od Vojtiš »

Bojla píše:Koupil bych si Tamiyu bude lepší, je to japonec slol
Jen nevím zda to není stavebnice, ale i tak bych dvojku přidal a stavěl. puffy
http://youtu.be/HLwgqJXiOZs
Jó TAMKA je TAMKA, sice trochu dražší, ale nemá konkurenci. Je to stavebnice, ale pozor je potřeba dokoupit nějakou slušnou vysílačku, takže další peníze navíc a TORRO také není špatné a časem se dá našetřit třeba na ELMÓD, který je gůt, hlavně na zvuky žejo Balcine, toť vše, čau Vojtiš. ;)
KDO NEZAŽIL NEPOCHOPÍ !!!
Uživatelský avatar
zander
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1448
Registrován: 25 čer 2010, 18:47
13
Lokalita: Praha 5 Radotín

Re: Výběr tanku

Příspěvek od zander »

balcin píše: No ale Tamka je v plastu,plastový pásy
To zas není až tak pravda Tamiya má kompletně kovovou vanu s torzními tyčemi, kovový vypínací mechanizmus,kompletně kovová hnací kola , pojezdová kola má osazena speciálními plechovými obručemi/což taky není zase tak špatné/ a co se týká pásů, tak ty plastové od Tamiy se vůbec nedají srovnat s plastem od HL, a dokonce bych i tvrdil , že budou kvalitnější, než obyčejné "kovové" slitinové s odkrytými osičkami od číňanů. Takže zase to není až tak jak se tvrdí.
A co se zvuku týká, tam Tamka sice nemá možnost zvuky měnit/škoda/ nicméně její zvuky jsou zase o něčem jiném než HL, nebo TORRO, a pokud jak píše Balcin tam dáš potom Elmod, tak se ale taky posuneš cenově o dalších cca 6-7000,- výše a to už je docela rána, pokud vezmu v potaz cenu kovové edice od Torra.
Moje volba jako začatečníka by dnes byla jasně Tamiya.


Michal
Naposledy upravil(a) zander dne 11 kvě 2013, 17:45, celkem upraveno 1 x.
"Rytířský v boji, bdělí v míru"
Odpovědět

Zpět na „Poradna“