Airsoft

Zeptejte se ostatních uživatelů nato, co Vás zajímá, nebo s čím potřebujete pomoct.
Odpovědět
PavelC
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 19
Registrován: 30 říj 2009, 09:05
14
Lokalita: Praha Bohnice

Airsoft

Příspěvek od PavelC »

Zdravim. Jake mate zkusenosti s airsoftem? (HL Panther, ale u vsech HL bude stejny.) Stava se vam, ze po case prestane strilet kulicky a jen strili naprazdno? Cistite jej nejak? Dik za radu. Originalni kulicky vypadaji dost nekvalitne. Jake pouzivate?
mrst
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 3136
Registrován: 09 úno 2009, 19:52
15
Lokalita: Praha 9, Horní Počernice

Re: Airsoft

Příspěvek od mrst »

žádné, takový tank není modelový...a toto je web o modelech, ale proti gustu....žádní d...
pajak7

Re: Airsoft

Příspěvek od pajak7 »

PavelC píše: Originalni kulicky vypadaji dost nekvalitne. Jake pouzivate?
Vyzkoušej kuličky z nosu :lol: :lol: :lol:
Ne teď vážně snad si nemyslíš že za nějaký 3000 kč pořídíš tank na Dálku a ještě kvalitní airsoft zbraň a jěště kevšemu Čínskí výrobek .Když chceš aby ti tank střílel trochu pořádně tak do něho zabuduj CO2 střelbu .Můj názor je totiž ten že zabere méně mista než elektrika ale třeba se mílym
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3208
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: Airsoft

Příspěvek od sakulajda »

kuličky tokyo marui 0,12
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
PavelC
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 19
Registrován: 30 říj 2009, 09:05
14
Lokalita: Praha Bohnice

Re: Airsoft

Příspěvek od PavelC »

sakulajda píše:kuličky tokyo marui 0,12
Dekuji. A nejaka zkusenost s udrzbou? Kdyz to strili, strili to docela hezky, jen to ted nestrili...
PavelC
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 19
Registrován: 30 říj 2009, 09:05
14
Lokalita: Praha Bohnice

Re: Airsoft

Příspěvek od PavelC »

pajak7 píše:
PavelC píše: Originalni kulicky vypadaji dost nekvalitne. Jake pouzivate?
Vyzkoušej kuličky z nosu :lol: :lol: :lol:
Ne teď vážně snad si nemyslíš že za nějaký 3000 kč pořídíš tank na Dálku a ještě kvalitní airsoft zbraň a jěště kevšemu Čínskí výrobek .Když chceš aby ti tank střílel trochu pořádně tak do něho zabuduj CO2 střelbu .Můj názor je totiž ten že zabere méně mista než elektrika ale třeba se mílym

Ja od toho zas tak moc nechci...a diky tomu, ze je to levne, se aspon clovek neostycha to ruzne predelavat, coz bych u dokonale a drahe Tamya asi vahal. Mas nejaky tip na to zminene predelani na CO2 strelbu? Na druhou stranu strilime s tim s detmi, tak asi zustanu u slabsiho airsoftu.
pajak7

Re: Airsoft

Příspěvek od pajak7 »

Já jsem to jen někde zahlédl na nějakém Německém Foru a střílet s Dětma no nevím je pravda že když je člověk hlída tak se nemá co stát ale ....
Co se tíče tý Tamiye tak ta ani takovou (pro mě hloupost jako střelba količama ) nedělá ,Tamiya se snaží dělat ty modely pokuď možno co nejvěrnější aby jsi toho už tolik nemusel předělávat.
Co se tíče údržby tak tam není co udržovat protože po pár výstřelech popraskají ty plastíky co jsou u nabíjení kuliček a zasekne se tam gumové těsnění alespon u mě a mých 3ech Miláčků to tak bylo.Já jsem vždy vastřílel jen to co bylo v pytlíku a hned jsem odpojoval už nefunkční střílení.
mrst
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 3136
Registrován: 09 úno 2009, 19:52
15
Lokalita: Praha 9, Horní Počernice

Re: Airsoft

Příspěvek od mrst »

JAKÁ KOLIV KULIČKA, KTERÁ PROLÉTNE LAUFEM TANKU 1:16...NEMÁ S MODELAŘINOU NIC SPOLEČNÉHO
KUPTE SI RADĚJI NORMÁLNÍ MAKETU SAPÍKU...
Odpovědět

Zpět na „Poradna“